Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R


Cupidyn

Heh  

659 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy DmG Ci dzia?a?

    • Tak dzia?a.
      350
    • Nie dzia?a w ogóle.
      309

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

 

Ja zrobiłem tak ze te pc i pc2 (z dmg) zmieniłem na kamer_PC i kamer_PC2 i wkleiłem do pack i w index mam tak jak na ss'e na pierwszej stronie

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak w instrukcji, metin mi zadziałał. Ok mówię idę na Imha (czy jak tam to się nazywa) i walę ze skilla i nic. Wali mi normalnie. Odpalam przez metin2client.exe. Nie działa!! ZA POMOC PRZEZ TYDZIEŃ DAJĘ + TEJ OSOBIE!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mi ciagle wyskakuje hackshiled

 

wie moze ktos jak zablokowac zeby to nie wyskakiwalo?

wlanczam przez injectora ,wlancza mi sie bot a po 30s wyskakuje hack shiled;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cupidyn teraz to nie dziala po tym czwartku jak wkladam wszystko tak jak jest napisane . wlaczam obejscie i zaraz eror ze plik ten i ten jest niewlasciwy. Widac ze gm staraja sie robic najlepsze zabezpieczenie musisz zrobic nowe nieodlatywanie i inne.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

MI nie dziala all zrobione chce wlaczyc metina przez obejscie i wywala mi taki błąd ''Nie prawidlowa wersja pliku 'pack/Index.' Proszę zaktualizowac klienta gry przy pomocy patcher.'' prosze o pomoc!!!!!

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

U mnie pisze Nieprawidłowa wersja pliku 'pack\root.epk'. Prosze zaktualizować klienta przy pomocy patcher.

u mnie to samo, a wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcją.

macie jakiś pomysł ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ktoś podpowie co i jak robić po świeżych aktualizacjach metka by ruszył ten DMG to PLUS taki jak z Tokio do Berlina . " Błędny root.epk w pack"

Na co mi sygnatura -.-:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...