Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R


Cupidyn

Heh  

659 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy DmG Ci dzia?a?

    • Tak dzia?a.
      350
    • Nie dzia?a w ogóle.
      309

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale, w sensie że nazwy tych plików też pozmieniać? : D

Tak zmieniasz nazwe plików z dmg, przeciez macie wszystko napisane w 1 poscie, dokladnie więc czytajcie.

Tych czystych plików nie ruszacie, one mają zostać.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

mi wszytko ladnei dziala, ale nie widze postaci i nie mgoe sie ruszyc ;x moze zlego dmg uzywam, mam mix hack by lubie. jesli macie jakies ktore dziala to poprosze.

Opublikowano

mi wszytko ladnei dziala, ale nie widze postaci i nie mgoe sie ruszyc ;x moze zlego dmg uzywam, mam mix hack by lubie. jesli macie jakies ktore dziala to poprosze.

Pobierz tego dla leniwych.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

a dziala moze kamer mod? bo potrzebuje pickupa ;x i troche speeda moze..

@edit, ten hack ktorego ja uzywam to pomnaza ;p bije sam jak stoje obok moobow ;] i nieodrzuca.

Opublikowano

A więc:

Nie prawidłowa wersja pack/PC....

 

Help?!

Napisałem już wyżej ze coś zle robicie z plikiem Index, jakie pliki pobrałeś i jakie wgrałeś?

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Mi ładuje się metek do 3/4 i wywala do pulpitu zamykając ze sobą okno wsadowe windowsa . Jakby kto wiedział co z tym zrobić pisać.

Opublikowano

To w Index zmieniasz tylko linijke z pc, pc2 musisz zostawić.

i czyste pliki 2x pc i 2x pc2 masz? a te co wypakowales z odrzutem masz nazwane kamer_pc.eix i epk ?

tak masz miec w index

 

PACK
*
patch1
*
season3_eu
d:/ymir work/pc/
kamer_pc
d:/ymir work/pc2/
pc2
d:/ymir work/monster/
monster
d:/ymir work/monster2/
monster2
d:/ymir work/effect/
effect
d:/ymir work/zone/
zone
d:/ymir work/terrainmaps/
terrain
d:/ymir work/npc/
npc
d:/ymir work/npc2/
npc2
d:/ymir work/tree/
tree
d:/ymir work/guild/
guild
d:/ymir work/item/
item
textureset/
textureset
property/
property
icon/
icon
season1/
season1
season2/
season2
metin2_map_a1/
outdoora1
map_a2/
outdoora2
metin2_map_a3/
outdoora3
metin2_map_b1/
outdoorb1
metin2_map_b3/
outdoorb3
metin2_map_c1/
outdoorc1
metin2_map_c3/
outdoorc3
map_n_snowm_01/
outdoorsnow1
metin2_map_n_desert_01/
outdoordesert1
metin2_map_n_flame_01/
outdoorflame1
map_b_fielddungeon/
outdoorfielddungeon1
metin2_map_t1/
outdoort1
metin2_map_t2/
outdoort2
metin2_map_t3/
outdoort3
metin2_map_t4/
outdoort4
metin2_map_wedding_01/
outdoorwedding
metin2_map_milgyo/
outdoormilgyo1
metin2_map_spiderdungeon/
indoorspiderdungeon1
metin2_map_deviltower1/
indoordeviltower1
metin2_map_monkeydungeon/
indoormonkeydungeon1
metin2_map_monkeydungeon_02/
indoormonkeydungeon2
metin2_map_monkeydungeon_03/
indoormonkeydungeon3
metin2_map_trent02/ 
outdoortrent02
metin2_map_guild_01/
outdoorguild1
metin2_map_guild_02/
outdoorguild2
metin2_map_guild_03/
outdoorguild3
metin2_map_trent/
outdoortrent
metin2_map_trent02/
outdoortrent02
metin2_map_duel/
outdoorduel
gm_guild_build/
outdoorgmguildbuild
sound/ambience/
sound
sound/common/
sound
sound/effect/
sound
sound/monster/
sound
sound/npc/
sound
sound/pc/
sound
sound/ui/
sound
sound/monster2/
sound2
sound/pc2/
sound2
bgm/
bgm
d:/ymir work/special/
ETC
d:/ymir work/environment/
ETC
locale/ae/
locale_ae
locale/ca/
locale_ca
locale/cn/
locale_cn
locale/de/
locale_de
locale/es/
locale_es
locale/fr/
locale_fr
locale/gr/
locale_gr
locale/it/
locale_it
locale/jp/
locale_jp
locale/kr/
locale_kr
locale/nl/
locale_nl
locale/pl/
locale_pl
locale/pt/
locale_pt
locale/tr/
locale_tr
locale/tw/
locale_tw
locale/uk/
locale_uk
locale/bg/
locale_bg
locale/en/
locale_en
locale/mx/
locale_mx
locale/ro/
locale_ro
locale/ru/
locale_ru
locale/dk/
locale_dk
locale/cz/
locale_cz
locale/hu/
locale_hu
locale/us/
locale_us
uiscript/
uiscript
d:/ymir work/ui/
ETC
d:/ymir work/uiloading/
uiloading

 

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Kiedy ostatnio pobierałeś metka i usun wszystkie metiny jakie masz na kompie.

 

Metka niedawno pobierałem wiem , że napewno jest po updacie z 9.12.2010 a co do tych metinów z kompa to mam czystego kompa tylko 2 foldery jeden do privów a 2 do pl'a czekam na odp

Opublikowano

Metka niedawno pobierałem wiem , że napewno jest po updacie z 9.12.2010 a co do tych metinów z kompa to mam czystego kompa tylko 2 foldery jeden do privów a 2 do pl'a czekam na odp

A nie masz czasem metka jp albo innego globala zainstalowanego? Ja tak miałem gdy miałem jp zainstalowany.

Jakie pliki wgrywales?

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Witam!

Zrobiłem all według instrukcji krok po kroku i jest problem. Gdy stanę kolo potworów automatycznie je atakuje.

Potwory które sa atakowane cały czas leża na ziemi ale ja od nich normalnie dmg dostaje .

Proszę o pomoc!

Opublikowano

A nie masz czasem metka jp albo innego globala zainstalowanego? Ja tak miałem gdy miałem jp zainstalowany.

Jakie pliki wgrywales?

 

Sorki może to dziwnie zabrzmi ale nie wiem o co chodzi ci z "jp" a co do plików to dmg mam od "neono" a resztę robiłem według instrukcji czekam na odp.

Opublikowano

@up "jp" to metin2 japoński. Mi wszystko śmiga ,lecz mam prośbę pisałem już do lubie lecz ten nic i mam nadzieję ,że ktoś kto mógłby zmodyfikować mixx hacka by lubie tak  by walił jeszcze szybciej ,czyli teraz w ciagu 5 sec wali 10 razy to po przerobieniu w ciągu 5 sec walił by przykładowo 13 razy. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...