Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R


Cupidyn

Heh  

659 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy DmG Ci dzia?a?

    • Tak dzia?a.
      350
    • Nie dzia?a w ogóle.
      309

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak trzeba nie odrzuca ale wywala co 5-10 sekund ;/

Wywala Ci tylko jak bijesz czy jak stoisz?

Wgrywales Kamermoda?

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Nosz kur.... Co to za shit. Nie może ktoś wrzucic paczki na nie odpychanie mobów z boja/milita , że tylko wrzucam i gram a nie jakies gówna wyskakuje

 

A tak wgl. Działa to na pl? To nie odpychanie mobów...?

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Nosz kur.... Co to za shit. Nie może ktoś wrzucic paczki na nie odpychanie mobów z boja/milita , że tylko wrzucam i gram a nie jakies gówna wyskakuje

 

A tak wgl. Działa to na pl? To nie odpychanie mobów...?

Tak, działa.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

A wrzuci ktoś nie odpychanie moobów dla woja? Paczke że tylko wrzucam do metina i gram bo ja tego nie moge ogarnąć ;/

Będą +

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Kurwa nie bedzie zadnych plusuow ciecie, do kurwy to forum schodzi an psy przez te jebane dzieci neo. Kurwa moze jeszcze mamy za was isc do szkoly.

No i jak tu sie nie wkurwic.

Opublikowano

yhymmm... Co tu się robi z tego forum! o LudziE! Pisze że niemam czasu się bawić w to ale wy jesteście neo i macie czas... Zamiast się za pożądną robote wziąść. Heh a tu 2x up pisze o swoim problemie a w instrukcji nie ma że nie usuwamy czystych plików pc.

Zostaw lajka ;)

Gość Mounthains
Opublikowano

Kurwa nie bedzie zadnych plusuow ciecie, do kurwy to forum schodzi an psy przez te jebane dzieci neo. Kurwa moze jeszcze mamy za was isc do szkoly.

No i jak tu sie nie wkurwic.

 

 

To się wyloguj.

Opublikowano

pack/PC.epk niemożna odczytać taki błąd mam jak odpalam przez metin2client.exe

Czystych plików nie usuwasz.

 

Te linki do wait hacka nie działają, podaj na inny serw np Speedyshare

Odświezaj cały czas.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Jak to nie usuwamy ja cie typie nie ogarniam, mam wrzucic to czyli zamienic no to zamieniam i mi taki blad wyskakuje ze Pc nie jest prawidlowe, czyli co ?! mam wrzucic i nie miec dmg ... no kurwa gratuluje

zbyt duża sygna

Opublikowano

Jak to nie usuwamy ja cie typie nie ogarniam, mam wrzucic to czyli zamienic no to zamieniam i mi taki blad wyskakuje ze Pc nie jest prawidlowe, czyli co ?! mam wrzucic i nie miec dmg ... no kurwa gratuluje

Przed wrzuceniem musisz dmg zmienic nazwe na kamer_pc/pc2 - zalezy które pc.

 

 

a jak chce sie tylko PC ale nie PC2 to cos sie zmienia i inaczej robi ??

Musisz w index zostawić linijke pc2 normalną, zmieniasz tylko pc na kamer_pc2.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano
zmieniasz tylko pc na kamer_pc2.

a nie zmieniam pc na kamer_pc

czy na tak jak napisałeś kamer_pc2 ??

Kiedyś zbierałem minusy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...