Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka mam prosbe mogl by Aol 9.5 wrzucic na inny serwer niz hotfile bo wszedzie co patrzylem bylo hotfile a mi z hotfile idzie 15kb/s czasami 30 kb/s ale potem staje...wiec prosze o danie Aol 9.5 na inny serw bym byl bardzo wdzieczny...

Opublikowano

Wypełniłem trzy oferty ponad tydzień temu i ? NIC. Tak, wielkie gówno.

1289575398-U270562.png

Nie interesują mnie plusy/minusy. Ale jeżeli pomogłem - postaw plusika.

Opublikowano

Witam...

Mam problem w uruchomieniu ,,Aola 9.5"

jestem zarejestrowany i wszystko działało sprawnie nie używałem tego prg 2 dni i dziś wchodzę i mam taki bąd próbowałem reinstalacje ale to nic nie pomogło nowe konto też nie chce się utworzyć ten sam błąd... Proszę o Pomoc (dam +)

592ad550466d3_post-264603-0624666001289587507_thumb.jpg

Opublikowano

Mi dochodzi ale nie wiem czy to legalne jest. Już kilka razy zrobiłem tak i mnie złapali.Zobaczymy jak będzie tym razem.

Opublikowano

Ja mam problem

Gdy wchodzę w jakąś ankietę to wyskakuje coś takiego

Error

There were errors with your request:

 

*

 

 

 

We're sorry, that offer is currently unavailable

Za każdym razem niewiem czemu ; /

Prosze o szybką odp

reys.png
Opublikowano

Ja mam problem

Gdy wchodzę w jakąś ankietę to wyskakuje coś takiego

Error

There were errors with your request:

 

*

 

 

 

We're sorry, that offer is currently unavailable

Za każdym razem niewiem czemu ; /

Prosze o szybką odp

 

 

Pisze ze ta oferta jest nieaktualna , poczekaj do jutra lub dzis wieczorem na nowe reklamy.

Opublikowano

Jeżeli robię reklamy z autami, tzn. podaję kod pocztowy i wyskakujem mi kilka firm, to wystarczy wybrać jedną czy na wszystkich muszę wypełniać, żeby dostać SM? Z góry dzięki za odpowiedź.,

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No kurFa jego mać ludzie! Ogarnijcie się! Jaki kraj wybrać? Wszystko jest napisane w pierwszym pości MrPiotrka więc nie wiem na kij zadajecie takie bezmózgie pytania kiedy wystarczy tylko odrobinkę poszukać!

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Dzięki temu sposobowi w 2h nazbierałem 78 SM, jeszcze tylko 21 i czarujemy ebonki, oby się udało :)

 

@edit

 

94SM :-)

Opublikowano

Fajnie masz + ale nie chce mi się tera robić. Sprawdzę i napiszę.

 

AbyssGod napisał 1 post i dostał 42+ co stanowi około 70% swoich plusów :D lol

 

@Edit

 

Jak AbyssGod dostał tyle + to Wy MI urwijcie pare -

 

@Edit2

 

A sorry on pomagał w projekcie -_______-

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...