Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dziala przeciez jak klikniesz doladuj sm to okno wyskauje ..... i w ogole inne niz dawniej ;d

fajnie by bylo jak bys odswiezyl poradnik

bez gif.

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

macie teraz jakies oferty? :D

 

edit@

ja mam tylko jedna ale trzeba sms wyslac :D

ma ktos jakies oferty?

bo ja niemam zadnej :(

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

No Kurde..... Trafi mnie coś zaraz... Może mi ktoś wytłumaczyć czemu gdy wpisuje w ofercie Address1 ciągle mi pisze, "Please supply a valid address" czyli "Proszę podać poprawny adres" wpisuję adres który mi wygenerowało i ciągle to samo... Pomoże ktoś? ;/

Opublikowano

Jak nie możesz sobie dać rady z tą reklamą to po prostu odpuść sobie...

Rób takie co umiesz zrobić :) Bo po co tracić czas

buusaga.jpg

Opublikowano

Jak nie możesz sobie dać rady z tą reklamą to po prostu odpuść sobie...

Rób takie co umiesz zrobić :) Bo po co tracić czas

 

No wiem, ale wiesz reklama jest kusząca bo jak dobrze pamiętam to ponad 70 SM w 20 minut... ;P...

Opublikowano

Nie czytałem całego tematu, ale chciałbym zwrócić uwagę na fakt ze w "darmowych SM" są haczyki, obawiam sie że osoby które nie widza opcji po prostu mają je zablokowane.

 

Dlatego apeluje aby czytać warunki otrzymania SM np. kilka dni temu widziałem reklamę za 280SM na wypełnienie ankiety dla ubezpieczyciela samochodów (nie wiem jak to dokładnie się nazywa, mniejsza o to) Warunki były: podać prawidłowe dane, adres oraz Zip Code

i Ostrzeżenie: Jeżeli w ciągu 4tygodni od wysłania na podany adres wiadomości nie będzie odpowiedzi, Twoje konto zostanie zablokowane.

Opublikowano

ok juz działa mam nadzieje że policja mi do domu nie przyjedzie i mi konta nie zbanuja ?

PS:czy znacie jakies oferty za duzą ilosć SM

Pomogłem daj +

Opublikowano

ja mam problem zmieniam ip programem AUTO HIDE IP

i niemam ofert w super rewards :D

dlaczego niemam?

musze cos zrobic?

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

problem : doładowało mi 7 potem chcialem dalej i nie dochodziły pozniej dało 3 i znowu nie dochodzą o co chodzi ???

i gdy wypełniam niektóre ankiety to też jest coś nie tak email nie prawidłowy lub adres albo nr.telefonu.

Pomogłem daj +

Opublikowano

problem : doładowało mi 7 potem chcialem dalej i nie dochodziły pozniej dało 3 i znowu nie dochodzą o co chodzi ???

i gdy wypełniam niektóre ankiety to też jest coś nie tak email nie prawidłowy lub adres albo nr.telefonu.

 

to wszystko generalnie zalezy od szczescia , czasami dochodza czasami nie :)

Opublikowano

ja zmieniam programem auto hide ip

sprawdzam czy mam amerykanskie i mam ip amerykanskie'

a niemam ofert :(

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

ja zmieniam programem auto hide ip

sprawdzam czy mam amerykanskie i mam ip amerykanskie'

a niemam ofert :(

 

 

czasami musisz poczekac bo moze nie byly dodane lub jakas przerwa byla :)

Opublikowano

A ja mam najnowszego firefox'a. Robie tak jak tutaj wszystko, wypełniłem już ze 3 reklamy i czekam 15 minut i nic. To wystarczy sie tylko zarejestrowac na danej stronce czy trzeba jeszcze cos robic?

exy2.jpg

Opublikowano

Wszystko ładnie działa, ja ogarniam w 30min od 150 do nawet 400sm, zależy jakie się reklamy trafią. Trzeba tylko umieć angielski i dobrze je wypełniać, a nie wpisujecie byle jakie dane i myślicie, że dostaniecie sm.

Opublikowano

Dobra koledzy to ja mam 2 pytania :

 

Czy IP , które zmienimy można np. przywrócić na nasze stare polskie?

Czy IP US jest na perm?

 

 

Sorry za takie amatorskie pytania , ale sam nie wiem ^^

APB :

Nick: rOckHe4d

Clan : MPC Demons

Serwer : Patriot EU2

 

Enforcer :)

 

Daj minus-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...