Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja mam ten sam problem ;/ W Super Rewards nic nie ma... ;/ Tak więc ma ktoś jakiś pomysł? Sprawdziłem ip, jest USA... ;/

@EDIT, wyświetla mi się coś takiego "There are currently no items to display"...

 

 

Mam to samo ;/

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja w ogóle jakieś dziwne okno widzę, nie ma sponsor paya ani nic takiego? O co chodzi?

 

 

Też mam inne okno , takie czarne , zmienili cos i pousuwali chyba metody płatnicze...

Opublikowano

Oczywiście, że działa ;D

Trzeba troche się nakombinować...

Wybieramy u góry Stany, a później super rewards na dole po prawej!

Tylko mi z 67 wypełnionych ofert zaliczyło tylko 2 ;/

Ale to zawsze te +23 sm 3>

 

Jak pomogłem prosze o +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

"Logowanie poprzez zewnętrzne proxy/bramki w celu zmiany adresu IP.

 

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa serwerów, firma GameForge rozpoczęła nakładanie blokad na konta na których w historii logowań występują adresy IP, z których wykonywane były ataki DDoS na serwery GF.

W związku z tym, podejmując decyzję o logowaniu do gry poprzez zewnętrzne bramki/proxy/serwery zmieniające adres IP, proszę wziąć pod uwagę ewentualne ryzyko blokady konta, jeśli te same serwery były wykorzystywane przez hackerów do działań mających na celu utratę stabilności serwerów firmy GameForge."

 

Jest to cytat z metin2.pl, mam wnioskować, że każdy kto zalogował się przez np.AOL, dostanie bana?

ban_pl_46860_389399.gif
Opublikowano

Jest jakaś reklama za 60 + sm działająca? Tzn taka, że nie trzeba nie wiem ile wypełniać i w miarę szybko przychodzą te smk`i .

for-ever

33608.png

19072.png

Opublikowano

Dziala to jeszcze z tymi darmowymi reklamami?? Bo mam ciagle napis: "There are currently no items display". A jedyna "reklama" dostepna to tylko w zakladce Survey :/

Opublikowano

Tutorial bardzo dobrze wykonany (chodzi o estetyke).

 

koniec wysyłania SMSów na SM. Bardzo się przyda wielu osobom.

 

Lecz ja wcześniej o tym wiedziałem.Tylko że ten TuT co ja czytałem miał sporo syfu,spamu.

Tutaj jest pięknie i elegancko.

 

 

Oczywiście + i 5.

 

 

 

Oby więcej takich Tutoriali

33983.png18793.gif

 

34469.jpg13396.png

 

27620.gif33628.gif

 

31887.gif23650.gif

 

 

 

Daj beztytuufv.jpg to nic nie kosztuje

Opublikowano

Poradnik jest bardzo dobrze wykonany przedewszystkim jest czytelny.

 

Koniec wydawania pieniędzy w błoto.

 

Oczywiście + i 5 dla Ciebie.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...