Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem co tu jest grane mam to samo co 50% użytkowników (nie mam reklam) a mimo tego niektórzy podobno mają...Piszą "wystarczy pomyśleć"-to może ktoś nam zdradzi jak pomyśleć aby mieć te reklamy,bo jak na początku była mowa o tym czy działa +60 sm reklama to teraz cały czas są posty "nie działa mi,nie mam reklam"

Opublikowano

Ja przestałem się w to bawić w ciul czasu temu, i jak czasem wbije na metina PL to widzę że w ogóle nie dostałem jeszcze SM :D

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

powiem wam jedno nie dziala i tak powiem huj z tym xD ale duzo sie na tym zarabialo

 

np. kupywalo riba +9 sr +2 zmienialo srednie np 20 i jest sie tyle do przodu

22020005.jpg

 

wal co chcesz to tylko jest forum (to nie real) ale jak walisz to - :D

Opublikowano

dużo ? Ja naliczyłem,że łącznie nakradłem 15k sm ;p to jest bardzo dużo ;p

Yayaya, 500kk od razu...

Dostaliście ostatnio SM z jakichś ofert SP bądź SR? :P

Opublikowano

Czy za to (pytanie dotyczy tez sponsorpaya) mozna wyrwac bana w metku? wydaje mi sie ze nie, bo w sumie oszukujesz nie metka tylko serwis który sponsoruje sm, ale spytac sie nie zaszkodzi :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

up

nie musisz wierzyc...

 

 

Dziś wszedłem new kontem na sr i jakoś reklamy my działały...Później wszedłem następnym nowym kontem i już nie...Ciekawe co jest grane...

Opublikowano

Przy ofercie pisze ci za ile to SM jest. Wpisujac w google 'what is my ip' klikasz w pierwsza strone i tam ci pisze z jakiego kraju.

hahax.gif
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

JA mam pytanie co do tego robie wszystko tak jak na filmiku ale zacialem sie w "8. Wybierz Zakladke Free :" teraz jest inna stronka i w ogole i nei ma takiej zakladki tam jak free ;/ mam tylko takie cos jak na ss jesli ktos pomoze w szybkim tempie to postawie + http://img703.imageshack.us/i/qweqk.png/

@edit wzialem jedna z tych reklam i blad mi wyskakuje ... http://img26.imageshack.us/i/adsxxme.png/ wie ktos jak na to zaradzic? moze to przez to ze nie kliknalem zakladki free? ;x ( bo jej nie widze... )

Opublikowano

JA mam pytanie co do tego robie wszystko tak jak na filmiku ale zacialem sie w "8. Wybierz Zakladke Free :" teraz jest inna stronka i w ogole i nei ma takiej zakladki tam jak free ;/ mam tylko takie cos jak na ss jesli ktos pomoze w szybkim tempie to postawie + http://img703.imageshack.us/i/qweqk.png/

@edit wzialem jedna z tych reklam i blad mi wyskakuje ... http://img26.imageshack.us/i/adsxxme.png/ wie ktos jak na to zaradzic? moze to przez to ze nie kliknalem zakladki free? ;x ( bo jej nie widze... )

 

 

Wyskakuje mi ten sam error po włączeniu reklamy Super Rewards. Co mam zrobić, żeby można było normalnie przejść do wypełnienia reklamy? Da się coś z tym zrobić? :(

ZAPAMIĘTAJ!

NICK TO NIE IMIĘ. ŚWIAT TO NIE MATRIX. ŻYCIE TO NIE GRA, NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...