Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra koledzy to ja mam 2 pytania :

 

Czy IP , które zmienimy można np. przywrócić na nasze stare polskie?

Czy IP US jest na perm?

 

 

Sorry za takie amatorskie pytania , ale sam nie wiem ^^

 

juz nie dziala niestety

22020005.jpg

 

wal co chcesz to tylko jest forum (to nie real) ale jak walisz to - :D

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja częściej nie mam reklam niż mam. Wczoraj rano było 3 strony reklam, lecz około 14.00 wygasły, a dziś nic i przedwczoraj też nic. Czy to każdy ma tak samo z tymi reklamami? (że raz są, a raz nie ma?)

My name is Hacker

Opublikowano

A ja mam problem z innej paki.Wszystko fajnie smiga tylko gady chce sie zalogowac na konto na metin2.pl nic sie nie dzieje wpisuje poprawne login i hasło klikam enter i nic tak jakby sie tylko odswiezyło nie przechodzi do danych konta NIC!jakas rada?

Opublikowano

Witam mam problem jak konfiguruje to mam jakiś błąd nie wiem dlaczego może ktoś mi pomóc?

 

Jakiś błąd... bardzo dużo nam to daje żeby Ci pomóc...

 

Opisz go konkretniej albo wstaw screena wtedy postaramy Ci się pomóc bo w ciemno raczej nikt nie będzie zgadywał :)

 

@Piotrek mnie wyprzedził :D

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

pobierz jeszce raz, powinien sie rozpakowac

mam takie pytanie do tych, ktorzy dluzej juz w tym siedza, co jaki czas pojawaija sie nowe reklamy, oraz czy komus udalo sie dostac sm za reklamy z ubezbieczeniami?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zrobiłem chyba wszystkie ofery free, a dostałem 19 SM... nie wiem co źle robie

zauważcie że teraz inaczej jest na stronie metina, może dlatego ?

Opublikowano

Jakie najlepiej wypełniać oferty mam ? bo wypełniałem z 5h i mam tylko 53SM

Opublikowano

Jakie najlepiej wypełniać oferty mam ? bo wypełniałem z 5h i mam tylko 53SM

 

normalnie , czasami dochodza SM czasami nie to nie jest sposob dzieki ktoremu dziennie bedziesz mial 1000 sm ^^

Rekrut
Opublikowano

Cześć, mam problem. Mam całkiem inne menu niż na screenach i nie mogę się doszukać tego przycisku, gdzie mogę sprawdzić oferty akceptowane itp.

Tak wygląda:

ciapalapa.png

 

Wie ktoś gdzie ten przycisk jest?

Opublikowano

normalnie , czasami dochodza SM czasami nie to nie jest sposob dzieki ktoremu dziennie bedziesz mial 1000 sm ^^

 

Wiem o tym :D ale weź siedź 5h na 53 SM :D all ofery zrobiłem

a zwiazku z tym że jest nowa strona (taka jak up podał) to nie moge sprawdzić które doszły ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...