Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm ja z tego korzystałem jakiś miesiąc temu i powiem że można jako ze jestem zywym dowodem ;DD Zarobilem na 2 postaciach po 459sm i na 15 po 147 ... (15 postaci do wkladania bonów i postac do gry/buff) wszystko w tydzień 30-45minut dziennie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mam problem jak wciskam sign up to mnie cofa i nie wyskakuje ten create american....... tylko z powrotem tam gdzie jest po odpaleniu aol'a

Pasjonat
Opublikowano

wszytsko ok , mam amerykanskie ip , ale jak je zmienic na polskie? xD

 

@edit

 

aby zmienic swoje ip znow na polskie wystarczy sie wylogowac z aol'a xD

 

btw. gdy biore super rewards to nic mi nei wyszukuje ?

moze dlatego ze jest godzina 20:19 i moze byc serwer przeciazony ?

z gory dzieki za checi i pozdro

Opublikowano

jakim prgramem zmienic ip na amerykanskie (program darmowy) i jak daje konto do metin sie loguj na polskim ip daje doladuj sm i nie ma opcji superr rewards

Opublikowano

A ja mam pytanko ;)

Jeżeli macie reklamę jakąś np żeby pobrać jakiś program i dajmy na to że go pobraliście to nadal macie tą reklamę ?

Wiem, że zaliczyło tą reklamę bo dostałem za nią sm i nie wiem dlaczego ona jest nadal...

Hmm mam jeszcze jedno pytanie...

Jak wy wyciągacie po 300 sm w 2 dni ?

Ja mam cały czas te same reklamy nowe się nie pojawiają...

Niestety nie umiem uzupełnić niektórych :huh:

buusaga.jpg

Opublikowano

Up ja też próbowałem dowiedzieć się co z tymi reklamami które sie zaliczyły.

One z tego co ja widze zostają, więc musisz być czujny żeby nie uzupelnić dwóch tych samych reklam.

I fajneie by było żeby ktoś podał jakąś reklame która ma + 50 sm do zdobycia , tak żeby ją uzupełnił a z nami się podzielił xD

Opublikowano

Dajcie normalny link bo hotfile to największy syf w całym internecie.Na stronie jest napisane,że coś pobieram,a nic sie nie pobiera O_o

sygnampc.jpg
Opublikowano

Dajcie normalny link bo hotfile to największy syf w całym internecie.Na stronie jest napisane,że coś pobieram,a nic sie nie pobiera O_o

 

 

Serdecznie polecam :D

http://www.mpcforum.pl/topic/272736-tut-jak-pobrac-z-hotfilecom/

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

@penton666

 

Masz + za pomoc.

 

Mam teraz inny problem,bo chyba zaszły zmiany na stronie metin2.pl i nie mam wo dyboru Super Rewards.

Dobrze skonfigurowałem już AOl i mam amerykańskie IP.Wie ktoś o co biega?Iii jeszcze jedno,wybrałem jako kraj już Stany Zjednoczone.

 

@Edit

 

OOo,znalazłem już Super Rewards :P

 

@Edit2

 

Ehh...to wypełnianie niektórych reklam nie jest wcale takie łatwe.

 

@Edit3

Heh mam 17 sm :D

sygnampc.jpg
Opublikowano

Sam uporałem się z moim wcześniejszym problemem...

 

Ale za to mam kilka pytań:

1) Czy za używanie tego sposobu grozi ban w metinie?

2) Czy popełniam przestępstwo używając tego sposobu?

 

Może pytania wydaja się głupie lub dziwne, jednakże wole się upewnić.

ban_pl_46860_389399.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...