Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Sposob Na Sm Za Free ! (Lepszy Niz Sponsorpay)


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja robie głównie te reklamy co w temacie o tych pewnych reklamach podają, z 4 mi coś przyszło. Teraz tylko morduje się z reklamą za 800sm, trzeci raz ją robię bo nie chcą przyjść.

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa już . Niby nic nie można kupić na PL'u ciekawego za te SM . Ale to już PL :) Ale jak coś to dziala ;D

Opublikowano

WOW ;D koles, masz + oczywiscie, troche mi zejdzie z tym nabijaniem SM bo chce kupic bialego lwa ;D



  •  

CIŃDYBRY WSZYSTKIM! NAZYWAM SIE MATEUSZ BILSKI I WŁAŚNIE UCZĘ SIE LATAĆ!! DAJTA (+)! PACZTA ILE MAM +

Opublikowano

a jak potem z tego amerykanskiego na polskie ip przywrocic?

 

poprostu wylaczasz aola.

 

@topic

 

tutaj znajdziecie wszystko na temat darmowych SM :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/264856-spis-wszystkich-poradnikow-o-darmowych-sm-aolu-reklamach/

Opublikowano

Ja mam pytanko. Od wczoraj wyświetla mi się taki komunikat zamiast nowych ofert :

http://img20.imageshack.us/i/ghjai.jpg/

Wie ktoś co się dzieje i jak zrobić zeby pojawiły się nowe oferty?

Opublikowano

Kurcze.... Wczoraj kilka godzin robiłem te reklamy i co? 27 sm... trzy oferty zaliczyło z okołu 20... Nie wiem, zablokowały sie te oferty? JUż ten sposób nie działa? Czy jak?

Świat potrafi być irytujący. Szczególnie jak ma się te naście lat. Chcesz sprawdzić jak różnisz się od innych? A może interesuję Cię ile zmieniło się odkąd to Ty byłeś w tym burzliwym okresie? Wejdź na http://rzeznik.blox.pl/html ! Moje życie oddaje pod publiczną opinię. Sam oceń czy jestem normalny!

Opublikowano

Kurcze.... Wczoraj kilka godzin robiłem te reklamy i co? 27 sm... trzy oferty zaliczyło z okołu 20... Nie wiem, zablokowały sie te oferty? JUż ten sposób nie działa? Czy jak?

 

 

sposob na SM dziala ale tak jak mowie niektore oferty przychodza , niektore nie , czasami nic nie przyjdzie a czasami duzo ... Dla mnie to jest dobry sposob .... :)

Opublikowano

Właśnie przed chwilką doszło mi 11 SM:) Może coś sie ruszy powoli:)

Świat potrafi być irytujący. Szczególnie jak ma się te naście lat. Chcesz sprawdzić jak różnisz się od innych? A może interesuję Cię ile zmieniło się odkąd to Ty byłeś w tym burzliwym okresie? Wejdź na http://rzeznik.blox.pl/html ! Moje życie oddaje pod publiczną opinię. Sam oceń czy jestem normalny!

Opublikowano

Ale ile czasu można czekać? Kurcze, myślałem, iż 100 SM to łatwo w ten sposób zarobie, a tu tyle reklam i ledwo 38..:(

Świat potrafi być irytujący. Szczególnie jak ma się te naście lat. Chcesz sprawdzić jak różnisz się od innych? A może interesuję Cię ile zmieniło się odkąd to Ty byłeś w tym burzliwym okresie? Wejdź na http://rzeznik.blox.pl/html ! Moje życie oddaje pod publiczną opinię. Sam oceń czy jestem normalny!

Opublikowano

Witam !

Jak to działa wchodząc dzisiaj na metin2.pl i potem doładowanie monet nie widziałem żadnego "SuperRewards" .

Teraz strona doładowania zupełnie inaczej wygląda . Czy to jeszcze działa?? Też chciałbym trochę zatobić ;)

Skur****** z GameForge !!!!!!!!!!!!!

8 BANÓW

banbane.jpg

Czego się dziś nauczyłeś synek ???

Jak cheatujesz to nie rób wszystkich kont na 1 e-mailu

Opublikowano

Wszystko jest fajnie :D . oczywiscie masz +'a , ale chciałem się zapytać czy jest taka możliwość , że bede 'scigany' przez policja za takie zdobywanie sm? ( wiem , ze troche przesadzam , ale wole byc ostrożny :P)

Midget_prisonvisit.gif

Nie potrzebuje plusów ani minusów . Jeżeli chcesz mi się odwdzięczyć wejdź na ta stronę Pajacyk i kliknij brzuszek pajacyka . Pomożesz dzieciom :)

Opublikowano

Witam !

Jak to działa wchodząc dzisiaj na metin2.pl i potem doładowanie monet nie widziałem żadnego "SuperRewards" .

Teraz strona doładowania zupełnie inaczej wygląda . Czy to jeszcze działa?? Też chciałbym trochę zatobić ;)

Tak to działa . Tylko najwidoczniej w zakładce ' doładuj sm' masz wybor kraju i musisz tam zaznaczyc Stany Zjednoczone poniewaz kazdy kraj ma inne hotsy ;)

@ Oj i sorki za double post nie zauważylem myslealem ze juz ktos cos napisal :P

Midget_prisonvisit.gif

Nie potrzebuje plusów ani minusów . Jeżeli chcesz mi się odwdzięczyć wejdź na ta stronę Pajacyk i kliknij brzuszek pajacyka . Pomożesz dzieciom :)

Opublikowano

Kurcze z reklamami które dają mniej niz 20 SM daje rade ale nie ogarniam tych powyżej 20. Może ktoś jakiś filmik nagrać jak wypełnia reklamę, np za 100 albo 200SM?

Opublikowano

M może wiecie dlaczego nie mam reklam w super rewards już od 3 dni? HELP pls :D

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

M może wiecie dlaczego nie mam reklam w super rewards już od 3 dni? HELP pls :D

 

Mam to samo

http://img20.imageshack.us/i/ghjai.jpg/

Dlatego zdobywam Sm na drugim koncie.

Opublikowano

@UP

Ale na nowym koncie w metku czy na nowym koncie w aol?

 

@edit

JUŻ ALL WIEM :P

 

@edit

No to czekamy :] jak narazie 128sm :D

SS:

 

 

koks001.jpg

koks002.jpg

 

 

No to czekamy do rana :D

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

Zajefajne ! : D

Dawać Minusy !

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

@UP

Ale na nowym koncie w metku czy na nowym koncie w aol?

 

@edit

JUŻ ALL WIEM :P

 

@edit

No to czekamy :] jak narazie 128sm :D

SS:

 

 

koks001.jpg

koks002.jpg

 

 

No to czekamy do rana :D

 

Mozesz nagrać filmik albo jakos wytłumaczyć jak zrobiłes tą reklame za 82 SM? Bo ja się z nią męczyłem i nic. Bede dźwięczny :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...