Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kto dropi krwiste na 99nos? piszcie na pw do RazePL

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Rozumiem że 99nos? pisz nick w sygnie

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

O ile się nie mylę tego naszyjniku sie nie kupuje tylko dropi w cp42. O ile dobrze pamiętam. Jeżeli się mylę to przepraszam.

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Siema, mam problem z misją na 99nos ;d.

Pisze mi tak:

Rozmawiaj z [zts292e] z 1 [zts125e]s (0/1)

Nie chodzi tu o rozmowę z tym npc (ot jest malcom mix), tylko chyba trzeba coś dropnąć. Jest to quest po 9 cp 1 aktu.

Opublikowano

Da się je jakoś inaczej zdobyć, ponieważ je wyrzuciłem, przed tym questem ;d

NIEAKTUALNE

ps. dzięki za pomoc ;]

Opublikowano

ech

mam problem

w grze czyli 99nos dostaje sie punkty za które można coś wziąć z nosmalla

i właśnie w tym problem gram już 3 dni.

Mam nostale PL i pobrałem tylko te pliki które trzeba wgrać aby grać na tym serwie.

I włąsnie czemu nie dostaje tych punktów...mówią że po 2h się je dostaje ale ja nawet po 3h siedzie i po zalogowaniu na 99nos ciągle pisze 0

pomocy!

Opublikowano

Patryksss nie mylisz sie z cp42 leci

Mam pytanie zna ktos dobry bulid na sina pod pvp

Gdzie wydropie albo kupie zboze nostale se

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Patryksss nie mylisz sie z cp42 leci

Mam pytanie zna ktos dobry bulid na sina pod pvp

Gdzie wydropie albo kupie zboze nostale se

 

2:2:1

 

Atk:Ele:Hp/MP

 

Takim Buildem walnełem 58k w Wk +9 ,moim Sinem +1 na PL'u

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

@Drzewo :D

 

Zboże rośnie na słonecznych obok cp 28 - A nie sorry to przenica xdddddddd

 

@Kuba221

 

Kliknij jedno i zaakceptuj misje i na dole w pasku obok skilli pokaże Ci się głowa jak wygląda postać z tym SP. Jeżeli to nie to SP co chcesz to usuń misję i weź inną opcję.

 

 

PS: Drzewo jak powstanie fam to ja chcę dołączyć :)

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Gdzie wydropi mi się ruda na 31lv na 99nos, bo mi potrzebna na questa.

Ruda dropi z gornikow ktore maja +/- 10 lvli

Isdz na ta kopalnie co jest to po slonecznych

linajge podaj nick to podepxie

­

Opublikowano

Damcio xdPL nick i mam pytanie ile ci zajmie wbice mi z 27 na 30??? aha i jak by co to ja aniołem jestem

jaki masz nick w grze ??

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

Moje pytanie do nostale (99nos) brzmi nastepujaco:

Jak moge spolszczyc z jezyka (koreanskiego/japonskiego/chinskiego) na polski ? Zalezy mi na jak najlepszym tlumaczeniu, poniewaz nie znajac calkowicie tej gry sprawia mi to ogromna trudnosc. Probowalem spolszczyc kopiujac NostaleData z polskiego Nostale do NostaleData 99nos jednak tlumaczenie tej gry wynosi raczej 15% z jezyka obcego, wiekszosc mobow maja nazwy zst12/134/121 itp. tak samo brzmi rozmowa z npc podczas misji "zst123" , jak widac, marnie sie gra w taki sposob. Oczywiscie staralem sie szukac innych sposobow tlumaczenia na YT , MPCforum, Google , Board nostale . Dlatego prosilbym o pomoc innych uzytkownikow o szczegolowe informacje na temat spolszczeniu, jak spolszczyc lepiej, jakie pliki trzeba miec do wykonania tego zadania itp. Bede bardzo wdzieczny za pomocna odpowiedz :)

21322170410104241.png

The Golden Eagle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...