Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

cze mam pytanie czy ma ktos moze na 99nos jakis ekwipunek/karty/goldy itp do oddania najlepiej dla lucznika

Chodzi mi o to czy ktos konczy juz grac i np. oddalby nawet konto^^

Prosze nie pisac odpowiedzi w stylu ''zal mi cie nie umiesz grac w nostale'' itp bo na pl'u mam 74lv ;]

icgigosygna2-1318951404.png

^^

Opublikowano

zapomiałęm kodu zabespieczającego na 99nos jak można go odzyskać

 

 

 

Po 1. Sygna jest zakazana : Zakaz handlu na forum

Po 2. Jak ktos ci odpowie to konta nie masz po co odzyskiwać, usune all co na nim jest a noski i eq wezme sobie

Zbieram +

Opublikowano

Juz nie masz postaci, zostawilem ci 3 pierwsze lvl na pocieszenie. I nd tez nie masz

Ludzie darujcie te swoje glupie gadki, bo przez takich jak wy, prosby innych graczy ida w pi... ( macie na to prywatna wiadomosc ) ! wciaz szukam sposob na spolszczenie 99nos w dobry i dokladny sposob. Oczywiscie wciaz mam prosbe do innych graczy, czy wystepuje jakis inny prywatny serwer NosTale o dosc latwym poziomie gry itp ?

21322170410104241.png

The Golden Eagle

Opublikowano

witam ma ktos wolne kssn jesli tak to prosze napisac na pw daje +\- jak kto woli :)

http://goku007.wrzuta.pl/sr/d/aQakNCuOLyX/dragon_ball_z_-_goku_iii

Opublikowano

Mam pytanie poniewaz nie latwo je odrazu dostrzec przez dwoch kolegow ktorzy woleli klocic sie tu niz na PW pytam jeszcze raz ;]

 

Czy maktos Eq/Sp/goldy co kolwiek do oddania na 99nos?:D prosze o odpowiedz:D:D

icgigosygna2-1318951404.png

^^

Opublikowano

mam problem jak wlaczam 99nos loguje sie i daje start to mi sie wlacza i wyskakuje na czarnym tle message i cos w innym języku o co chodzi ???

Czekam na szybka odpowiedz

Opublikowano

Jasiu zrob tak:

1.Masz okienko na start o sie zaloguj i wtedy zamiast start wez option

2.teraz skonfiguruj to tak jak ja na Screenie :D :

3. wlaczaj to jako administrator a najlepiej wez : PPM>Wlasciwosci>Zgodnosc>Uruchom w trybie...(Windows XP lub nizszy) to tez pomaga xD

4.nie wiem po co tyle pisze ale cokolwiek niepomoze to sciagnij od nowa lub zrob reinstalla:D

post-296315-0-96918800-1313766290_thumb.jpg

icgigosygna2-1318951404.png

^^

Opublikowano

UP mi pomogło to bo tez mialem tak

Edit mam pytanie odnosnie koreana mam 3 polowanie i mam

 

20/20

0/20

0/10 co to za moby bo te z poradnika damcia są złe

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...