Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Boty Wyrzucają Eq?!


AntyPatyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustawiłem 3 konta na Eteorze, Shinsoo, CH2 o 4.00 i o 8.00 w 3 różnych miejscach... co się okazało nikogo nie było nikt nic nie wyrzucał . o.O

10 postów [x]
20 postów [x]
50 postów []
100 postów []

userbar2er.jpg

userbar3e.jpg

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widze nowak poszczeczęściło ci się :) Liczę na + i zaraz dam swoje SS

 

 

No udało mi się xD Nie mogę się doczekać czwartku

Ale musze sobie Szybkiego Pickupa skombinować bo ten z EM2 jest za wolny

Ej a bronie gdzieś w innym miejscu wyrzucają? Bo wogóle broni nie wyrzucały<_<

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

nowak a czemu czekasz akurat na czwartek?

czyzby tylko w czwartek wyrzucali eq

 

Jakbyś czytał uważnie to co pisze w tym temacie to byś wiedział

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

Idzie przyspieszyć AutoPickupa KaMeRRa? Jeśli ktoś wie jak to piszcie na PW;)

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

@up Używaj opcji edytuj. Raczej się nie da, a co do autopickupa to lepiej przez EM2 ;)

 

@down No też można by było, tylko em2 jest o 2222x szybszy niż ap kmr. Więc kmr nic by nie zdziałał :P

Opublikowano

Dizsiaj sie zorientowalem ze boty przerucaja o innych godzinach :D dzisiaj byla to 4.00 nad ranem :/ (oplacalo sie ) jestme jakies 200 kk do przodu :)

Opublikowano

ja tam wole biegac na em2 z drop hackiem na dzikich generalach i botom fmsy i ksiazki podkurwiac na godzine ok 5 fmsow leci i pare inst oswajania

jegobarca.png



IDZIEMY PO WSZYSTKO


Opublikowano

Dobra, ale w jaki sposób Twój post odnosi się do tego tematu?

 

Proszę trzymać się wątku, inaczej temat wyląduje w koszu.

Opublikowano

 

Hmmm najlepszym rozwiazaniem byloby ustawic EM2 wraz z autopickupem kamera ^^

 

 

 

Hah no ale jak to zrobić?:huh:Jeśli naprawdę macie jakiegoś AutoPickupa to piszcie na PW

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

Hmm przeciez w em2 jest autp pickup ; D Ja tak zostawilem

 

Owszem AutoPickup jest ale szukam czegoś szybszegoB) Najlepiej by było EM2+AutoPicup

Wtedy cały przerzut mój xD

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

A ja cos dzisiaj zauważyłem :P W Jinno m1 ch3 expilo pelno botow na niedzwiedziach .. Biegalo z 20 botow nawet +27 lvl w jednym miejscu za soba, i nagle wszystkie gdzies polazły ... :? Znikły przed godzina 20, a juz y sp5 po 20 biegaly spowrotem :D Chyba czas zmienily :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...