Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Boty Wyrzucają Eq?!


AntyPatyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm...Głowie się nad tym od 6 dni i narazie nic!

...Szukałem w tych 3-ech miejsach jak w innych ale to i tak na nic mialem 3 konta przez caly dzien i w nocy do 4 ;) Na ch1/2/3 w tamtych miejscach i naprawde nic..Niewiem jak wy zbieracie tego dropa?

Może ktoś ma znane miejsce i sprawdzone, jak i godzine i CH przecież i tak gramy każy na innym serwie ; D (Prawie każdy) Więc kto zna sprawdzone miejsca może się podzielić ! ^^

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Łowią w shinsoo góry po prawej :]

 

 

blablablablabla<--- 50 znaków

 

 

@Edit

Ja mam ustawione 4 postacie na noc :D + jedna expi na BO i jedna dropi w Imha :D (skoro pozwala na to bdb komp to czemu nie korzystać z jego możliwości ?? ;])

Opublikowano

gadus987 Wielkie dzięki za SS już wiem gdzie masz te miejsce :P :D

Chociaż mogę się mylić B)

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

Jak narazie znalazłem jakieś miejsce w prawym dolnym rogu mapy... zatrzymałem sie przy nim bo mysle że to tutaj i na dodatek 1 bocik tutaj łowi :rolleyes: ale zawsze sie moge mylić B)

 

Chociaż nie przypomina miejsca z ss-a :angry:

Zbieram +

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Bo gadus nie pomysli zanim wklei :D prawy dolny róg mapy ch3 -.- dzisiaj zebralem 61 malzy,2 instrukcje oswajania konia i 4 marmurki... zobaczymy co bd jutro :D (screena nie dam bo robilem formata) jutro dam z jutrzejxszego dropu :P

 

 

 

@edit

Widze jakieś n3o dorwało się do minusowania :(

Opublikowano

Kampie od 3 ostawiłem 2 postacie w innym miejscu a 3cia obserwuje boty. Jak narazie zauważyłem tylko ze chodzą po robaki. Nigdzie nie znalazłem botów czekających na przerzut ( nawet w prawym dolnym rogu ) zaczynam wątpić ze ten przerzut będzie miał dzisiaj miejsce ale mimo wszystko poczekam do 8. Poinformuje was o efektach. Kampie S9 CH2 B)

 

Zauważyłem ze boty wcale nie biegną po robaki o.O biegną kawałek i znikają tak jakby się logały. Czy one w ten sposob teleportują się w miejsce przerzutu?:huh:

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

cześćbo właśnie widziałem parę botków one znikają w nocy i potem znów sa:/ wczoraj za nimi bieglem 15 min ale się telepornely

592a5ff0a6662_post-229671-0333691001283143689_thumb.jpg

Tylko Odjazd Kolek da *5 A Głupi Da ------ ![/snapback]

Opublikowano

Niezłe miejsce do przerzucania eq ten dolny prawy róg mapy [hahahahahaha] jeśli przerzyjecie tym 1 lvl'em to powodzenia ;]

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Kampie od 3 ostawiłem 2 postacie w innym miejscu a 3cia obserwuje boty. Jak narazie zauważyłem tylko ze chodzą po robaki. Nigdzie nie znalazłem botów czekających na przerzut ( nawet w prawym dolnym rogu ) zaczynam wątpić ze ten przerzut będzie miał dzisiaj miejsce ale mimo wszystko poczekam do 8. Poinformuje was o efektach. Kampie S9 CH2 B)

 

Zauważyłem ze boty wcale nie biegną po robaki o.O biegną kawałek i znikają tak jakby się logały. Czy one w ten sposob teleportują się w miejsce przerzutu?:huh:

 

Mimo ze zarwałem nockę to jestem zadowolony z rezultatów (27mażły)

 

Oto Screen( to nie wszystkie małże) :

592a5ff0b8c9f_post-158450-0420739001283147144_thumb.jpg

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania. - Tadeusz Gicgier

Opublikowano

a ja wam kurde nie wierze podjac ss napiszcie w grze godzine i nick z mpc forum ja od 12:00 do 8:10 mialem pickupa i nic i stalem wtym miejscu co pokazaliscie dolny rog mapy shinso (czerwoni) gram na Endurionie :P i botow jest lowiacych od groma i ciut ciut

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...