Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Csro Butterlfy By Nuclear Sun + Mix DwóCh BotóW Motyl + Cbot (Grab Pet)


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ma problem z odpaleniem bota... a mianowicie rozpakowuje wszystko ładnie pięknie i gdy klikam ikonkę bot to mi wyskakuje że system nie może uzyskać dostępu do ścieżki lub pliku... Mo ze wie kto s jak to naprawić? proszę o szybką dopowiedz

Wyłącz antywira przed ściągnięciem bota, bo być może antywir go Ci blokuje.

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kaspersky wykrywa mi Konia Trojańskiego :/ Więc ??? Jest on groźny?

Mi nic nie robi.Daj go do ''wykluczeń'' o ile takie coś w kaspersky jest.

Opublikowano

Hura dodali switcha ;D! WKoncu cos wymyslili z tego Isyra ;F

Nick: iLoveIt

Lvl: 115 xD

Build: Bowman STR

Guild: Polish_Pride

Server: Iridium - (Ang) GrindRoad :D

Opublikowano

Mogłby mi ktos powiedziec dlaczego jest tyle wirusow w skanie? czy to wplywa jakos na komputer? w sensie ze mi pliki jakies zainfekuje?

 

p.s. nie mialem do czynienia z botem, wiec jesli to glupie pytania to przepraszam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiesz każdy bot posiada wiry, jeśli uważasz, że jest mocno za wirusowany to nie używaj. Dużo osób używa to i jakoś się nie skarżą na wiry ;).

1334497071-U17330.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy jest jakiś magiczny sposób na zwiększenie jego zasięgu podnoszenia dropu ?

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Czy jest jakiś magiczny sposób na zwiększenie jego zasięgu podnoszenia dropu ?

Z każdą nową wersja pick up się zbyt dużo nie poprawia... Nadal jest niedopracowany i rzadko coś zbiera.

Opublikowano

Let's GO ponowie ;D

 

No więc tak odpalamy wpierw:

 

1.Phconnector

On zrobi swoje więc ;D nic nie grzebiemy w ustawieniach

(Gdy nie zadziała wyskoczy jakiś błąd instalujemy Biblioteczki OCX)

2. Odpalamy EdxSilkroadLoader_Lite_Beta_3c

Postępujemy tak ja na screenach :

beztytuuaey.jpg 1. Dodajemy tu ściężke do naszego sro_clienta

2.Wybieramy ścieżkę wcześniej dodaną do sro_clienta

3. Wybieramy DIV-a

4.Wybieramy dowolny port

5.Klikamy Launch!

 

Ustawiamy takie ustawienia podane na obrazku:

beztytuuaad.jpg

Zaznaczamy English Patch jak nie mamy zangielszczenia!

 

 

 

 

Klikamy Start!

 

Odpali nam się silkroad ;D już połowa sukcesu :P

 

Włącz picker.exe

 

Ważne!!!!:

 

Przed wyborem postaci włącz picker.exe i ustaw w Filtrze co chcesz zbierać

 

Zaloguj się na konto i wybierz postać.

 

Włącz Butterfly 2.8

I ustaw według własnych potrzeb :D

 

Ważne odznacz opcję w bocie "Auto Grab" bo będzie ci bezsensownie zbierał a od tego jest właśnie program picker.exe :D

 

downloadet.gif

 

-EdxSilkroadLoader_Lite_Beta_3c Download Skan

-Picker by Kilo_kartofli Download Skan

-Phconnect Download Skan

-Bibioteczki OCX (jak ktoś nie używał ibota lub agbota) Download Skan

-Butterfly 2.8 Download Skan

-Przyjemność z bocenia :P

 

 

 

 

Na koniec co nam da taka mieszanka ??

 

Oczywiście wiemy że butterfly bardzo dobrze atakuje za to graba ma potwornego więc od tego jest program picker

 

A dlaczego włączamy loadera i phconnectora ??

 

Bez tego picker nie będzie działać :D

 

Po co założyłem ten temat ??

 

Wiem że nie każdy wiedział o takiej "mieszance" więc postanowiłem napisać Tutorial

 

Także napisałem dla tych osób które chcą bocić butterfly ale nie mają ochoty wydawać kaski na grab peta ;D

 

Pozdro

 

PS. Dajcie piątaka ;D

Opublikowano

No i git :)

Ode mnie masz 5*

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

A ja mam taki mały problem, że zawsze po włączeniu clienta przez loader+phconnector wchodzę na DIv2, nie ważne co wybiorę w loaderze i tak mi na div2 silka odpali

 

 

 

EDIT: I tak z tego co widzę to filter podnosi to samo co pet nie ? nie ma możliwości by podnosił tylko elixiry bez alchemii i reszty?

Opublikowano

w tym rzecz ze wszystkie pliczki mam od ciebie, ale nie musisz się głowic na tym, bo ten pickbot podnosi to co mój pet, a ja liczyłem tylko na to ze elki będzie zbierał bez alchemi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...