Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Csro Butterlfy By Nuclear Sun + Mix DwóCh BotóW Motyl + Cbot (Grab Pet)


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem się zapytać co to jest za wersja Butterfly i skąd można pobrać.

 

tab1l.th.jpg

 

tab2c.th.jpg

 

tab3.th.jpg

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba 1.9.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Ma więcej funkcji, chciałem go tylko pobrać i sprawdzić czy działa.

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

Bot fajny :P , do zbierania mam peta ale jeden i to duzy minus tego bota: nie zmienia broni ;/ tego w nim tylko brakuje tak jest OK! czekam na jakiegos uptade gdzie bd opcja zmiany broni :P

Opublikowano

Autumn Thoughts 1.1

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

Mozesz uzyc wersji 2,3 bo tam masz ustawianie buffow w czasie, tzn wpisujesz czas np cleric rod 10sec , recovery 12 sec, staff 14 ^.^

sygna1o.jpg

Opublikowano

Jest taki sposób, bo w bocie tez masz autopoty.I poty dla postaci ustawiasz w grze i tam ustawiasz np 70% czy ile tam chcesz, a w bocie dajesz na 50% i właśnie w tego slota dajesz potki dla peta rozumiesz?

Opublikowano

Niech ktos sie zlituje i napisze jak go odpalic ;/ Mam windowsa 7 zapory wylaczone i chce jedynie by na jednym charze byl naciskany 1 przycisk automatycznie. Nie moge sobie z tym poradzic (chodzi o auto ressa) Caly czas wyskakuje "kszaczasty" komunikat jak daje start i dupa. Prosze o pomoc jezeli taka istnieje.

Opublikowano

Mam pytanie bo słyszałem że w bocie jest opcja że podnosi wszystko.I tu moje pytanie czy jest taka opcja jak tak to gdzie :)

Butterfly nie ma takiej opcji, on zbiera tylko wtedy, gry jest na itemie.Natomiast można butterfly skonfigurować z cbot od kilo, i będzie ładnie zbierał i atakował, lecz ja nie wiem jak to zrobić.

Opublikowano

w sumie jest taka możliwość po drobnej modyfikacji działa w zwarciu nie wiem jak na range

 

 

włączamy tak jak cbot

po włączeniu od razu działa

 

 

picker.rar

 

bez skana

jak ktoś przeskanuje to chwali mu się

 

 

@edit

http://www.virustotal.com/pl/analisis/33676f1122864c6e033a0e3672d5c49ccbb3e300ce1b8555b2c1836bbd21653e-1271089610

Opublikowano

a mi ten butterfyl nie działa. Wciskam start i wyskakuje mi okienko z chinskimi znaczkami i nic się nie dzieje :( Gdyby ktos chciał mi pomoc to zapraszam na gg 4098811

Wyłączyłeś zapory?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...