Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Csro Butterlfy By Nuclear Sun + Mix DwóCh BotóW Motyl + Cbot (Grab Pet)


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nom zgadzam się z Kilogramem ziemniaków xD gdyż picker nie nadążą chyba że przy charach które nie atakują z odległości mówię o np. Wizie xbowie itp. bo np. warrior mi zbierał itemki i gold :D

Bo stał obok nich a czasami na nich i wtedy łapało.

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak włączam clienta z phconnect to nie pokazuje mi pełnej listy serverów. WTF ?

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Jednak pomyłka. Pokazuje Div 2. Co mam z tym zrobić ?

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Mi działa, ale w gruncie rzeczy to jest beznadziejny i zbiera jeszcze mniej od samego motylka (przynajmniej dla mnie) i nie zbiera quest itemów nawet jak sie na nich stoi.

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Mi działa, ale w gruncie rzeczy to jest beznadziejny i zbiera jeszcze mniej od samego motylka (przynajmniej dla mnie) i nie zbiera quest itemów nawet jak sie na nich stoi.

Zakup sobie grab peta.

Opublikowano

siema...ja mam taki problem z botem....odpalam silka...wlaczam bota ustawiam...boci (chwile lub nawet z 1h max) i sie wylacza silk....o co chodzi? :> versja 2.8

Opublikowano

bo to nie klikasz tłumoku

 

Co ta wypowiedź wnosi do tematu ?

 

Yonasz:

Może masz zbyt słagego kompa lub łącze ?

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Co ta wypowiedź wnosi do tematu ?

 

Yonasz:

Może masz zbyt słagego kompa lub łącze ?

tylko ze jak gram w silka bez bota to sie nie wylacza nigdy -.-

Opublikowano

A nie podnosi? Przecież masz opcję w pecie.

 

W pecie mam tylko opcję other items ale podnosi tez arrowsy, alchemie, a tego nie potrzebuje.

Opublikowano

W pecie mam tylko opcję other items ale podnosi tez arrowsy, alchemie, a tego nie potrzebuje.

Niestety z tym będziesz musiał sam się uporać i wywalać. Szukałem pod csro jakiś filtr pod grap peta ale ciężko z tym

Opublikowano

Chyba jedyne co możesz z tym zrobić to mBot lub sro FlagShip.

vinners.png

 

Flash xbox 360 do najnowszej wersji iXtreme LT + 2.0 w Bartoszycach

Wszystkie napędy tylko w wersji PHAT

Info na PW lub GG

Opublikowano

Ja nie wiem czemu w tacy toporni... Jest bot z loopem z filtrem do csro za free, oficjalny wydany przez cimo, dodatkowo zwiekszajacy exp/sp 20% (vip 40%).

Opublikowano

@up iteamow niepodnosi, bo to bot wydany przez cimo jesli by podnosil malpki by nieschodzily dlatego jest tam filtr do peta. A bot ladnie smiga.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...