Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzymam przez dwie godziny i się nie wyłączył ;P 

Steamer, Youtuber, Cs:Go Caster

 
TS: ts.ProGamesTv.PL
Zapraszam do oglądania !

POMOGŁEM ? ZOSTAW LIKE  ;)

 

 

  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, ProGamesTv napisał:

Trzymam przez dwie godziny i się nie wyłączył ;P 

Możliwe, że przy większej liczbie osób ramu niestarcza i dlatego się wyłącza. Na to nic nie poradzę bo to darmowa wersja.

Opublikowano

Ile około ramu pobiera ?

 

Jeszcze zauważyłem że nie działa mi wiadomość powitalna.

Steamer, Youtuber, Cs:Go Caster

 
TS: ts.ProGamesTv.PL
Zapraszam do oglądania !

POMOGŁEM ? ZOSTAW LIKE  ;)

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, ProGamesTv napisał:

Ile około ramu pobiera ?

 

Jeszcze zauważyłem że nie działa mi wiadomość powitalna.

Nie sprawdzałem dokładnie ale może być jakaś funkcja niedopracowana i zużycie może się powiększać.

Opublikowano

Mam takie problemy : 

Konsola:
19-09-2017 20:26:28  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
19-09-2017 20:26:28  [SYSTEM] Bot wystartował
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 58
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 67
PHP Fatal error:  Call to undefined function ImageCreateFromPng() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/generate_banner.php on line 16
 

Moze ktos pomoc ?

45025232242689268053.gif
Opublikowano
1 minutę temu, benjaminek napisał:

Mam takie problemy : 

Konsola:
19-09-2017 20:26:28  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
19-09-2017 20:26:28  [SYSTEM] Bot wystartował
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 58
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 67
PHP Fatal error:  Call to undefined function ImageCreateFromPng() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/generate_banner.php on line 16
 

Moze ktos pomoc ?

Wpisz do putty: apt-get install php5-gd

Opublikowano (edytowane)

Sciagniete ale niestety dalej : 


19-09-2017 20:32:09  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić swojego nicku
19-09-2017 20:32:09  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
19-09-2017 20:32:09  [SYSTEM] Bot wystartował
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 58
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 67


 

Edytowane przez benjaminek
45025232242689268053.gif
Opublikowano
36 minut temu, benjaminek napisał:

Sciagniete ale niestety dalej : 


19-09-2017 20:32:09  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić swojego nicku
19-09-2017 20:32:09  [SYSTEM] Xbot nie mógł zmienić kanału
19-09-2017 20:32:09  [SYSTEM] Bot wystartował
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 58
PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /home/xbot_standard_0.4/include/functions/first_instance/ban_list.php on line 67


 

Bot działa? Działa. Jest to niegroźny warning tylko.

Opublikowano
1 minutę temu, ppatroll1144 napisał:

Mam problem z konfiguracją funkcji poke admin, otóz nie wiem co należy ustawić w linijkach 691-693

1.png

channel_id => array(id_grup_serwerowych_po_przecinku_ktore_ma_pokowac),

Opublikowano

*************************************

Aktualizacja do wersji 0.4.1!

*************************************

Zmiany

  1. Poprawienie eventu support_channels(), teraz powinien działać bezbłędnie.
  2. Poprawienie wyglądu w funkcji admin_list() (wygląd z pomocą Adamek).
  3. Dodanie do pluginu connect_message() możliwości wysyłania wiadomości powitalnej tylko do wybranych grup lub do wszystkich.
  4. Dodanie do eventu online_from_servergroup() wypisywania w opisie kanału listy osób online.
  5. Dodanie eventu visitors(), który w nazwie kanału wypisuje liczbę połączeń do serwera TS3. (Pomysłodawca: zmechu[PL])

Link do pobrania w temacie!

Opublikowano

@Catha, błędzik mały przyjacielu

 

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
PHP Parse error:  syntax error, unexpected ':', expecting ')' in /home/xbot/include/configs/config.php on line 436

Opublikowano
3 minuty temu, xfrutek napisał:

@Catha, błędzik mały przyjacielu

 

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
PHP Parse error:  syntax error, unexpected ':', expecting ')' in /home/xbot/include/configs/config.php on line 436

Tak rzeczywiście, niedługo link do pobrania będzie poprawiony. Żeby wyeliminować błąd należy w linijce 440 bodajże dać // po array żeby linijka wyglądała tak: 'visitors' => array //(Pomysłodawca: zmechu[PL])

Opublikowano
11 minut temu, RazorMeister napisał:

Tak rzeczywiście, niedługo link do pobrania będzie poprawiony. Żeby wyeliminować błąd należy w linijce 440 bodajże dać // po array żeby linijka wyglądała tak: 'visitors' => array //(Pomysłodawca: zmechu[PL])

Prawidłowo uzasadniona odpowiedź. Polecam autora jak i samego Catha'e.

Opublikowano
3 godziny temu, RazorMeister napisał:
  1. Dodanie eventu visitors(), który w nazwie kanału wypisuje liczbę połączeń do serwera TS3. (Pomysłodawca: zmechu[PL])

Offtopic: ha, mogę sobie teraz w CV wpisać "programista i webdeveloper, m.in. php" :-D

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Opublikowano

Link zostal poprawiony jak i naprawiony zostal config.

Dziekuje ludzia ktorzy chcieli prowadzic nowosci do bota.

Jezeli macie jakies pomysly co mozna dodac, prosze o kontakt.

1.png

Opublikowano

Co o tym myślisz?

  • Usuwanie nieaktualnych klientów z bazy danych serwera TS3 po określonym czasie bezczynności? 

z3s3Zfd.png

Opublikowano
1 minutę temu, MTGmati napisał:

Co o tym myślisz?

  • Usuwanie nieaktualnych klientów z bazy danych serwera TS3 po określonym czasie bezczynności? 

Postaram się dodać funkcję, której zadaniem będzie usunięcie użytkownika z db po określonym czasie lub zabieranie użytkownikowi wszystkich rang.

Opublikowano

Da się zrobić w poke_admin kilka kanałów i do każdego inną grupę?

 

Jak próbuję dać kilka linijek: 

(
            1 => array(1),

),

(
            2 => array(2),

), itp

wyskakuje mi takie coś: 

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
PHP Parse error:  syntax error, unexpected '=>' (T_DOUBLE_ARROW) in /home/xbot/include/configs/config.php on line 736
 

Opublikowano
1 godzinę temu, KamilKosiakPL napisał:

Da się zrobić w poke_admin kilka kanałów i do każdego inną grupę?

 

Jak próbuję dać kilka linijek: 

(
            1 => array(1),

),

(
            2 => array(2),

), itp

wyskakuje mi takie coś: 

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
PHP Parse error:  syntax error, unexpected '=>' (T_DOUBLE_ARROW) in /home/xbot/include/configs/config.php on line 736
 

W jednych nawiasach np.

(

1 => array(3,24),

2 => array(5,67),

),

Opublikowano

Mam taki smieszny problem otóż gdy wchodzę na auto kanał to pisze mi ze brak wolnych kanałów a kanały są w topicu wpisane #free ustawione dobrze nwm o co chodzi ktoś pomoże ?

        'enabled' => true,
        'if_client_on_channel' => array(94), //checking channel id
        'needed_server_group' => array(49,50),  //you need one rang from array() to get private channel
        'channels_zone' => 94,
        'head_channel_admin' => 13,        //head channel admin group
        'sub_channels' => 2,            //sub channels number
        'empty_channel_topic' => '#free',    //topic in free channels
        'send_messages' => 'poke',        // poke or message
        'time_interval' => array('weeks' => 0,'days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 5),
        'data' => '1970-01-01 00:00:00',  //Do not change

Opublikowano
16 minut temu, mamut2255 napisał:

Mam taki smieszny problem otóż gdy wchodzę na auto kanał to pisze mi ze brak wolnych kanałów a kanały są w topicu wpisane #free ustawione dobrze nwm o co chodzi ktoś pomoże ?

        'enabled' => true,
        'if_client_on_channel' => array(94), //checking channel id
        'needed_server_group' => array(49,50),  //you need one rang from array() to get private channel
        'channels_zone' => 94,
        'head_channel_admin' => 13,        //head channel admin group
        'sub_channels' => 2,            //sub channels number
        'empty_channel_topic' => '#free',    //topic in free channels
        'send_messages' => 'poke',        // poke or message
        'time_interval' => array('weeks' => 0,'days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 5),
        'data' => '1970-01-01 00:00:00',  //Do not change

W configu nie widać błędu. Musiał bym zobaczyć ts'a Twojego żeby powiedzieć co zle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...