Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Mam problem z botem którego nie rozumiem. Bota skonfigurowałem, ale dzieje się coś dziwnego. Gdy włączam bot, to zmienia nazwy kanałów (nie wszystkich) po czym bot wychodzi. 

 

Po wpisaniu:  php core.php -i 1 

To jest ukryta treść, proszę
 

Co zrobiłem źle? 

Jak to naprawić?

 

TeamSpeak stoi na tej samej maszynie?

fPdC8vF.jpg

 

  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Cześć,

 

Mam problem z botem którego nie rozumiem. Bota skonfigurowałem, ale dzieje się coś dziwnego. Gdy włączam bot, to zmienia nazwy kanałów (nie wszystkich) po czym bot wychodzi. 

 

Po wpisaniu:  php core.php -i 1 

To jest ukryta treść, proszę
 

Co zrobiłem źle? 

Jak to naprawić?

 

TeamSpeak stoi na tej samej maszynie?

 

Tak na tej samej. 

Opublikowano

 

 

Cześć,

 

Mam problem z botem którego nie rozumiem. Bota skonfigurowałem, ale dzieje się coś dziwnego. Gdy włączam bot, to zmienia nazwy kanałów (nie wszystkich) po czym bot wychodzi. 

 

Po wpisaniu:  php core.php -i 1 

To jest ukryta treść, proszę
 

Co zrobiłem źle? 

Jak to naprawić?

 

TeamSpeak stoi na tej samej maszynie?

 

Tak na tej samej. 

 

 

[sYSTEM] Xbot could not login to server admin query

 

To znaczy że bot nie może się zalogować, spróbuj wpisać localhost tam gdzie ip i sprawdz czy hasła są prawidłowe.

1.png

Opublikowano

 

 

 

Cześć,

 

Mam problem z botem którego nie rozumiem. Bota skonfigurowałem, ale dzieje się coś dziwnego. Gdy włączam bot, to zmienia nazwy kanałów (nie wszystkich) po czym bot wychodzi. 

 

Po wpisaniu:  php core.php -i 1 

To jest ukryta treść, proszę
 

Co zrobiłem źle? 

Jak to naprawić?

 

TeamSpeak stoi na tej samej maszynie?

 

Tak na tej samej. 

 

 

[sYSTEM] Xbot could not login to server admin query

 

To znaczy że bot nie może się zalogować, spróbuj wpisać localhost tam gdzie ip i sprawdz czy hasła są prawidłowe.

 

Dziękuję, za pomoc, wszystko działa. Bot jest super :D Robicie dobrą robotę. 

Opublikowano

Jak z zasobami i wykorzystaniem RAMu? Czy ten bocik jest zasobożerny?

Aktualnie posiadam ABota ale pożera 250MB RAMu i więcej..

Opublikowano

Problem wygląda tak wejdzie na kilka sekund i wyjdzie a logach pisze że nie może się połączyć jakieś pomysły kumple xD

oDYVDfv.gif
Opublikowano (edytowane)

Problem wygląda tak wejdzie na kilka sekund i wyjdzie a logach pisze że nie może się połączyć jakieś pomysły kumple xD

@Easy. - Konfiguracja bota / ban za flood / złe passy do server admina.

 

 

@Kristyan - Z tego co wiem, i testowałem to mogę ci zapewnić w 100% używa mniej niż abota narazie, gdyż autor już nie updatuje darmowej wersji.

Jak z zasobami i wykorzystaniem RAMu? Czy ten bocik jest zasobożerny?

Aktualnie posiadam ABota ale pożera 250MB RAMu i więcej..

Edytowane przez Catha

1.png

Opublikowano (edytowane)

 

Problem wygląda tak wejdzie na kilka sekund i wyjdzie a logach pisze że nie może się połączyć jakieś pomysły kumple xD

@Easy. - Konfiguracja bota / ban za flood / złe passy do server admina.

 

 

@Kristyan - Z tego co wiem, i testowałem to mogę ci zapewnić w 100% używa mniej niż abota narazie, gdyż autor już nie updatuje darmowej wersji.

Jak z zasobami i wykorzystaniem RAMu? Czy ten bocik jest zasobożerny?

Aktualnie posiadam ABota ale pożera 250MB RAMu i więcej..

 

Gdyby były złe pasy serwer admina  lub zła konfiguracja to wgl by nie wbił na serwer/ a jak zmienić tego bana za flooda czy cos ? ;p

 

 

Edit poczarowałem i działaa

Edytowane przez Easy.
oDYVDfv.gif
Opublikowano

 

 

Problem wygląda tak wejdzie na kilka sekund i wyjdzie a logach pisze że nie może się połączyć jakieś pomysły kumple xD

@Easy. - Konfiguracja bota / ban za flood / złe passy do server admina.

 

 

@Kristyan - Z tego co wiem, i testowałem to mogę ci zapewnić w 100% używa mniej niż abota narazie, gdyż autor już nie updatuje darmowej wersji.

Jak z zasobami i wykorzystaniem RAMu? Czy ten bocik jest zasobożerny?

Aktualnie posiadam ABota ale pożera 250MB RAMu i więcej..

 

Gdyby były złe pasy serwer admina  lub zła konfiguracja to wgl by nie wbił na serwer/ a jak zmienić tego bana za flooda czy cos ? ;p

 

 

Odpisałem ci już na gg, co do server admina to by wbił ale nie miał by rangi server query tylko server query guest.

1.png

Opublikowano

Szukam osoby, która by pomogła z konfiguracja tego bota :)

Zgłoś się jutro do razora, bo aktualnie nie jestem dostępny do takiej pomocy. 

 

//

 

NIedługo udpate jak wrócę.

1.png

Opublikowano (edytowane)

Catha to kiedy bedzie Razor by mi pomoc? 

p.s mial byc update

 

Update będzie jak napisze update a nie jak Catcha wróci xD. Myślę, że w przeciągu dwóch tygodni się pojawi. Nie wiem co w nim będzie, pomyślimy z Catchą nad tym. Przepraszam, że tak długo ale ostatnio przygotowuję się do konkursu. Jak ktoś ma jakiś problem z botem to pisać priv :D

Edytowane przez RazorMeister
Opublikowano

80 zloty za tego bota to dla mnie cena z komosu, inne boty lepiej zrobione sa tansze...

 
Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
 

Opublikowano

80 zloty za tego bota to dla mnie cena z komosu, inne boty lepiej zrobione sa tansze...

 

 Ale żeś się popisał kolego, może mam dać za 40 złoty coś co narazie jest chyba najlepiej napisane? Nie widzialeś kodu więc nie mów jaki jest. 

1.png

Opublikowano (edytowane)

Dalej występuje problem z zapychającym się buforem, w nocy gdy liczba użytkowników jest taka sama przez dłuższy okres, bot aktualizując nazwę kanału z liczbą ludzi zawiesza się i traci połączenie.

Edytowane przez Cholinex86
Opublikowano

Dalej występuje problem z zapychającym się buforem, w nocy gdy liczba użytkowników jest taka sama przez dłuższy okres, bot aktualizując nazwę kanału z liczbą ludzi zawiesza się i traci połączenie.

Razor jest aktualnie na ts, mozna do niego podbic i powiedziec w czym problem, jesli pan oczywiscie moze.

Opublikowano (edytowane)

Proszę o pomoc boty zamiast mieć nazwę z configu mają nazwę: serveradmin from 127.0.0.1:46184

Wie ktoś jak to naprawić?

Edytowane przez SlasherssGaming
Opublikowano (edytowane)

Wszystko się włącza ładnie pięknie, ale jak bota na ts nie było tak nie ma.

W czym może być problem? Bot jest na tej samej maszynie co ts.

 

Problem rozwiązany

Edytowane przez Luki1521
Problem rozwiązany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...