Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 21.03.2018 o 16:19, BlackAgeYT2018 napisał:

Witam mam problem z konfiguracją antypoke bo siedze w vps od kilku dni proszę o pomoc

Podaj config albo napisz na PW, pomogę Ci.

Opublikowano

Konsola:
26-03-2018 19:41:02  [SYSTEM] Bot nie mógł nawiązać połączenia z serwerem!
 

 

Normalnie bot się łączył aż pewnego razu takie coś

Opublikowano
Dnia 30.03.2018 o 10:22, KamilloS831 napisał:

Witam czy może ktoś napisać poprawnie wykonanie get vip channel ?

 

  Ukryj treść

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Ale jak ci mam napisać jak nie znam twoich ustawień kanałów...

 

Dnia 26.03.2018 o 19:47, Kooby12 napisał:

Konsola:
26-03-2018 19:41:02  [SYSTEM] Bot nie mógł nawiązać połączenia z serwerem!
 

 

Normalnie bot się łączył aż pewnego razu takie coś

Skąd mam wiedzieć? php core.php -i 1 i 2 oraz napisz co zmieniałeś w configu

Opublikowano
1 godzinę temu, KamilKosiakPL napisał:

Ale jak ci mam napisać jak nie znam twoich ustawień kanałów...

 

Skąd mam wiedzieć? php core.php -i 1 i 2 oraz napisz co zmieniałeś w configu

Wystarczy że napiszesz przykładowe i opiszesz mi co ma gdzie być.

Byłbym wdzięczny 

Opublikowano
//get vip channel
	'get_vip_channel' => array
	(
		'enabled' => true,
		'if_client_on_channel' => array(ID KANAŁU NA KTÓRYM MA DAWAĆ KANAŁ VIP), 		//all checking channels id
		'info' => array
		(
			*'1' => array 				// growing number for example 1, 2, 3...
			(
				'channel_id' => ID WOLNEGO KANAŁU,		//channel id when peoples must come in	
				'owner_nick' => 'ovip[x]',		//phrase which the owner must have  [x] - number of vip channel
				'nicks' => 'gvip[x]', 			//phrase which the people from vip must have  [x] - number of vip channel
				'how_many_peoples' => Ilu ludzi musi być ma kanale by dostać kanał VIP,	//how many peoples must come in to get vip channel (with the owner)	
				'vip_channel_group' => ID WŁAŚCICIELA KANAŁU (KANAŁOWA RANGA),	//main vip channel group id
				'vip_server_group' => ID RANGI SERWEROWEJ (Dostanie ją tylko właściciel kanału),	//main vip server group id which gets only the owner
				'sub_channels' => LICZBA PODKANAŁÓW,		//number of subchannels
				'empty_channels_names' => 'NAZWA WOLNEGO VIP #[x]', // [x] - number of vip channel
				'topic' => 'TEMAT KANAŁU VIP, PRZYKŁAD: #WOLNYVIP', //topic in emtpy channel 


owner_nick - Właściciel musi mieć ovip[x] przed nickiem
nicks - Członkowie kanału VIP muszą mieć gvip[x] przed nickiem

 

Chyba wszystko jest. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 8.04.2018 o 13:15, TheQurekPL napisał:

jak to zainstalowac

 

Jest wszystko opisane a ty masz nadal problem? W poradnikach masz taką samą instalację tego bota.

Opublikowano
On 4/28/2018 at 12:58 PM, MySauSen said:

Również mam problem z uruchomieniem...
 

To jest ukryta treść, proszę

Co zepsułem i jak naprawić? :D

Jeżeli bot wcale się nie łączy z serwerem, to wina configu, sprawdz czy napewno podałeś dobre ip jak i dodaj do whitelisty teamspeaka bota.

@SeZeVx

A ty nie nabijaj postów, bo to że coś nie działa to wiadomo bo chyba napisał?

Opublikowano (edytowane)

@.Dot Dobrze napisałem ponieważ on nie napisał np: "Pewnie coś źle w configu ustawiłem". Ja mu tylko nakierowałem co pewnie zrobił źle...

 

Gdybym widział config to bym mógł coś więcej napisać, tyle w temacie.

 

Edytowane przez SeZeVx

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Na ogół to fajny bocik ale brakuje mi troche rzeczy z abota (zakazane nicki,zmiana host message serwera). Nie wiem czemu ale nie działa mi ten generator banerów.

Opublikowano

Fajnie byłoby gdybyś napisał jak zrobić ten banner aby działał. Bo też z tym problem..  :)

Pomogłem? Daj +

Opublikowano
Dnia 6.05.2018 o 20:36, thenewpro napisał:

 

Dnia 6.05.2018 o 20:51, SeZeVx napisał:

 

Musicie mieć w folderze xbot/include/cache wsadzić plik o nazwie bg.png, który ma być podstawą bannera.

Ustalacie sobie jako Banner GFX url: twojadomena.pl/image.png lub IPvps.pl/image.png

Ustawiacie time_interval co 60 sekund.

Config wygląda dobrze.

Opublikowano

Dziękujemy za tyle pobrań,

Widzimy że użytkowników jest coraz więcej więc każdy kto pomaga dostanie od demnie lika jak i zrobię liste do której wpisze każdego i wylosujemy coś ciekawego.

 

 

1.png

Opublikowano

Dzięki za update ;D ogólnie to fajnie że ciągle rozwijacie tego bota ^^ Brakuje mi tylko top 10 ilości połączeń itd.

 

PS.

Usuń te pliki z /include/logs ;)

 

 

Co do banneru. Osobiście posiadam vpsa z Ubuntu 16.04 Xenial więc u każdego może być inaczej ;)

Chodzicie w pliki bota a dokładniej do folderu include i wpisujecie w putty lub co tam macie

To jest ukryta treść, proszę

po czym wchodzicie do folderu cache

To jest ukryta treść, proszę

i ustawiacie chmoda na image.png

To jest ukryta treść, proszę

teraz potrzebujecie wejść w config bota i odnaleźć linijke kodu

To jest ukryta treść, proszę

jak znaleźliście ją zmieniacie ją na:

To jest ukryta treść, proszę

włączacie funkcje generowania bannera, zapisujecie, odpalacie bota i przechodzicie do folderu /var/www/html/ i nadajecie chmoda do image.png

To jest ukryta treść, proszę

(Prawie wszystkie chmod-y są na wszelki wypadek ;) zawsze warto sie upewnić zeby nie było wtopy xD )

teraz pozostaje wam tylko ustawić banner na serwerze ts3

ustawiacie

Banner Gfx URL na: ipwaszegovpsa/image.png lub domenawaszegotsa.xd/image.png

oraz

Inerwał Gfx: 60

 

Ten poradnik jest skierowany bardziej do osób które w tym zbytnio nie siedzą więc nie hejtujcie a sam nie jestem w tym jakimś geekiem xD

Ogólnie to zapomniałem napisać ale dopisz tam czy zmień że aby bot działał potrzeba zainstalować:

To jest ukryta treść, proszę

 

U mnie działa ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...