Skocz do zawartości

MTGmati

Debiutant III
Members

Zawartość

202

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  202
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Neutralny

O MTGmati

 • Ranga
  Debiutant III
 • Urodziny 24.07.1918

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  .
  TeamSpeak3 | ITP
 • Lokalizacja
  /home/toor

Ostatnio na profilu byli

553 wyświetleń profilu
 1. [BOT] TS3 Bot

  Proponuje zmianę w funkcjach top aby zastąpić cldbid klienta na ID Grupy np. MusicBOT lub AntyTOP, zaoszczędzimy w ten sposób czas.
 2. Polskie TTS URL

  http://www.voicerss.org/controls/speech.ashx?hl=__LOCALE&src=__TEXT&c=mp3 w Locale wpisujemy to: pl-pl
 3. Dlaczego nie polecasz? Podaj jakieś powody i uargumentuj swoje zdanie na temat. Jestem ciekamy, dzięki!
 4. Zobacz sobie taką ofertę -> https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro
 5. Ooo... Wspaniale. Wpadłem na taki pomysł ale nwm czy jest praktyczny itp. Dzięki funkcji oparciu o Last_conntect możemy zobaczyć, kiedy osoba (Channel Head Admin) był ostatnio na serwerze, jak data połączenia będzie za stara to usunąć kanał i zastąpić go nowym kanałem. Wtedy skanowanie może odbywać się co 24h bez zbędnego edytowania kanału czy wpisywania daty w Topic (oczywiście możemy dodać jakieś informacje, np. Ostatnie skanowanie odbyło się...)
 6. Więc tak, funkcja channels_checker(). Jeżeli użytkownik znajduje się na SUB-kanale to data nie zostanie zmieniona. (Muszę być na kanale macierzystym). Co jeżeli kanał będzie do usunięcia tego samego dania? Pierwszy się utworzy a następne nie. (Oczywiście jeżeli są obok siebie) [Może jakaś tablica kanałów?] PS. Mogę sobie dopisać do tej funkcji, wykrywanie brak, topia i usuwanie kanału, czy drogi autor będziesz zły? Tak fraza XBOT zostanie.
 7. Co o tym myślisz? Usuwanie nieaktualnych klientów z bazy danych serwera TS3 po określonym czasie bezczynności?
 8. O! Widzę że update. Jeżeli można to proponuje dodanie więcej informacji w admins_time_spent(), między innymi liczba nadanych rang ostatni ban użytkownika i jego liczba. A w get_server_group, możliwość zabrania rang, jakie mamy, poprzez przejście na kanał np. Zabierz rangę z "get_server_group" Proponuję także dodanie funkcji, jaka zabiera wszystkie rangi, jeżeli użytkownik jest offline poprzez np. 3-miesiące. @RazorMeister, Dlaczego channels_checker() jest tak ubogi? Chodzi dlaczego sam nie zmienia daty w topic?
 9. @RazorMeisterJeżeli jest funkcja jaka zakłada kanały Prywatne to dodajcie usuwanie kanałów po np. 7 dniach nieaktywności osoby jaka założyła kanał.
 10. Taki skrypt na szybko. Jeżeli dołączymy do serwera to wybieramy red albo blue jeżeli jednak nie wybierzemy a gra się będzie zaczynać to wybiera losowo, jak na serwerze będą 4 osoby to ma zacząć się odliczanie od 60 do 0 po doliczaniu gracze z RED i BLUE (maksymalna ilość na arenie to 12) mają zostać prze teleportowani na swoje respy. Po zabiciu wszystkich z jednego teamu gra się kończy i gracze zostają wyrzuceni z serwera
 11. VPS - Dużo RAMu

  @Nocny- 8GB na LVLup za 39,90 (W tym ochrona Anty DDoS jest taka sama) Chyba nie znajdę nigdzie tańszej oferty jaka oferuje taką ilość RAMu za taką cenę lub podobną. @Mine1998a- Ale tutaj nie liczę na stabilność tylko na ilość.
 12. VPS - Dużo RAMu

  @ˈˈyøøniks @dzokervip Posiadam kilka KVM na LVLup.pro Aktualnie potrzebuje VPS'a, jaki będzie miał sporą ilość RAMu. Może to być nawet VPS OpenVZ tak wiem na lvlup mamy taki VPS, ale mi chodzi czy zajedziemy coś, co da nam większą ilość ramu za mniejszą lub podobną cenę.
 13. Część. Potrzbuje VPSa jaki będzie zaopatrzony w dużą ilość ramu ale za bardzo niską cenę. Czyli - DUŻO RAMU -> TANIO
 14. Dodaj: Automatyczne zabieranie w "get_server_group" jeżeli użytkownik posiada przypisaną grupę do kanału. Kanał, na jakim grupa z "get_server_group" będzie zabierana. Usuwanie kanału po np. 7 dniach przy nieobecności właściciela. Wspieranie kanału YouTube.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10732352
Tematy: 1523960
Użytkowników: 1192921
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: SiguYT
×