Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Propozycja: Dodanie aby przenosiło użytkownika na kanał AFK, a nie tylko nadawało rangę AFK, oraz by na osobnym kanale pokazywało ilość wolnych kanałów prywatnych.

 

Edytowane przez back292
  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, back292 napisał:

Propozycja: Dodanie aby przenosiło użytkownika na kanał AFK, a nie tylko nadawało rangę AFK, oraz by na osobnym kanale pokazywało ilość wolnych kanałów prywatnych.

 

To jest w płatnym xBocie. Możesz go znaleźć w dziale Giełda w kategorii Inne

Opublikowano

Przenoszenie na kanał AFK powinno być zakazane, powołując się na klauzulę sumienia :-)

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Opublikowano (edytowane)
10 godzin temu, Doktorek292 napisał:

ale jak skoro to mam w calym configu

Jak ci pasuje to wklej tutaj cały konfig lub jego fragment jak wspomniał kolega wyżej

http://wklej.org/

potem podeślij link w poście do wklejki

Edytowane przez DragonHD112
poprawka
Opublikowano

Odnośnie tego warningu w groups_security() to może być to spowodowane brakiem osób z daną grupą np. Bota nie wywala, więc jest to niegroźne ostrzeżenie. Niedługo zacznę pisać nową wersję Xbota Standard. Mam nadzieję, że udostępnię gdzieś koło 20 listopada :)

Opublikowano

# UPDATE DO WERSJI 0.4.3 #

Lista zmian i dodatków:

  • Dodano event w pierwszej instancji host_message(), dzięki któremu można ustawić wiadomość hosta z takimi zmiennymi jak liczba osób oraz maksymalna liczba osób.
  • Od teraz przy próbie włączenia bota złą komedną (za pomocą php core.php) wyskoczy błąd o niepoprawnym wyborze instancji.
  • Teraz przy włączeniu bota przez php core.php, bot poinformuje użytkownika jeśli będzie brakować jakiegoś pakietu do PHP (curl lub gd).
  • Dodano event server_query_online() wypisujący w opisie kanału listę aktywnych użytkowników query.
  • Dodano grafikę do stopki w każdym opisie. (Grafika by Maja)

 

Download i skan udostępniam w poście ze względu na zakończoną współpracę z Catha i brak możliwości edycji głównego tematu.

Download: http://www.mediafire.com/file/7wvrcvkcuvvscs6/xbot_standard_0.4.3.rar

Skan: https://www.virustotal.com/#/file/6dea6d1ffbb0400511772b701288b667bd51bc5a9d4156b2694b159d988d7ccc/detection

 

Ze względu na aktualizację wersji płatnej w grudniu, nowy update do wersji standard pojawi się dopiero w styczniu.

Zachęcam do zapoznania się z wersją premium XBota :)

Opublikowano

Mam problem, otóż : 

 



:: TeamSpeak3 bot stworzony przez Tymoteusz `Razor Meister` Bartnik
:: XBot Standard
:: Wersja [0.4.2]

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
:: Wczytywanie funkcji
:: Pomyślnie wczytano: 0 pluginów
:: Pomyślnie wczytano: 2 eventy
:: Wczytywanie klasy TS3 Admin Class

Konsola:
26-11-2017 3:10:34  [SYSTEM] Xbot nie mógł zalogować się do server admin query

 

Jakieś pomysły ? 
 

Opublikowano
6 godzin temu, noroslaw napisał:

Mam problem, otóż : 

 



:: TeamSpeak3 bot stworzony przez Tymoteusz `Razor Meister` Bartnik
:: XBot Standard
:: Wersja [0.4.2]

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
:: Wczytywanie funkcji
:: Pomyślnie wczytano: 0 pluginów
:: Pomyślnie wczytano: 2 eventy
:: Wczytywanie klasy TS3 Admin Class

Konsola:
26-11-2017 3:10:34  [SYSTEM] Xbot nie mógł zalogować się do server admin query

 

Jakieś pomysły ? 
 

Masz dobrze login i hasło? Polecam zrobić kolejnego server query a nie używać tego domyślnego. 

Opublikowano

Zrobiłem nowy i się połączył ale nie wiem czemu jest wyświetlany jako właściciel... Jest tak jak by przypisany do mnie, kiedy ja zdejmę sobie rangę on też ją traci...

Opublikowano
1 godzinę temu, noroslaw napisał:

Zrobiłem nowy i się połączył ale nie wiem czemu jest wyświetlany jako właściciel... Jest tak jak by przypisany do mnie, kiedy ja zdejmę sobie rangę on też ją traci...

Bot przyjmuje twoją identyfikację za pierwszym połączeniem na serwer. Masz 2 opcje:

  1. Zmienić swoją identyfikację
  2. Przeinstalować bota i przepisać config oraz kiedy bot będzie wbijał być na innej identyfikacji niż właściciel.

Jeśli chcesz pomocy pisz na PW.

Opublikowano
  • Od teraz bot musi mieć w nazwie frazę (XBOT).

Usune if(strpos($connect['bot_name'], "(XBOT)") === false) die(write_info($name."Bot musi mieć w nazwie frazę (XBOT)")); więc po co to jak większość to usuwa?^

Opublikowano
10 godzin temu, Casual napisał:
  • Od teraz bot musi mieć w nazwie frazę (XBOT).

Usune if(strpos($connect['bot_name'], "(XBOT)") === false) die(write_info($name."Bot musi mieć w nazwie frazę (XBOT)")); więc po co to jak większość to usuwa?^

Chodzi o reklamę bota, jak to usuniesz to możesz mieć pewne problemy... 

Opublikowano

Możesz to usunąć, tylko to w każdej funkcji jest wpisane, ale jeżeli chcesz to co ja Ci mogę zrobić. Fajnie jakbyś uszanował moją pracę i chociaż nazwę zostawił, ale to już od cb zależy.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 27.12.2017 o 01:02, Vitamina69 napisał:
To jest ukryta treść, proszę

Jakiś pomysł co jest nie tak? Bo spojrzałem w owy plik i jak myślałem ze coś zrozumiem, to sie zawiodłem xD

Masz jakiś błąd w konfigu do admins_time_spent.

Podeślij fragment 

Opublikowano
5 godzin temu, KamilKosiakPL napisał:

Masz jakiś błąd w konfigu do admins_time_spent.

Podeślij fragment 

To jest ukryta treść, proszę

I przy okazji, wie ktoś jak naprawic problem takowy iż, bot sie crashuje przy probie wygenerowania bannera? (Debian 9), chyba problem z jakimis pozwoleniami, ale za nic nie wiem o co moze chodzic

Polecam, Szopeł.

 

Opublikowano (edytowane)
12 godzin temu, Vitamina69 napisał:
To jest ukryta treść, proszę

I przy okazji, wie ktoś jak naprawic problem takowy iż, bot sie crashuje przy probie wygenerowania bannera? (Debian 9), chyba problem z jakimis pozwoleniami, ale za nic nie wiem o co moze chodzic

Debian 9 to jest php7 a bot ma php5. To może być twój błąd, bo konfig masz dobry. Ewentualnie @RazorMeistercoś dopowie. 

Edytowane przez KamilKosiakPL
Opublikowano
27 minut temu, KamilKosiakPL napisał:

Debian 9 to jest php7 a bot ma php5. To może być twój błąd, bo konfig masz dobry. Ewentualnie @RazorMeistercoś dopowie. 

Teraz zauwazylem ze jest wersja 0.4.3 do pobrania, php7 zmienilem na php5.6 i wszystko działa, nawet problem z bannerem sie rozwiazal :D

 

Polecam, Szopeł.

 

Opublikowano (edytowane)

Witam mam problem z instalacja :

"system centos7"

Gdy chce za instalować php to : No package php5 available. A chyba wszystkie możliwe pakiety próbowałem zainstalować..
po sprawdzeniu -v
[root@vs xbot]# php -v
PHP 5.4.16 (cli) (built: Nov 15 2017 16:33:54)

po wpisaniu  ./starter.sh start :

[root@vs xbot]# ./starter.sh start
:: XBot by Tymoteusz 'Razor Meister' Bartnik
:: Version [0.4.2]
which: no php5 in (/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/root/bin)
./starter.sh: line 45: dpkg: command not found
./starter.sh: line 45: dpkg: command not found

****************************************
        INSTALLING: PHP5-GD
****************************************

tarter.sh: line 47: apt-get: command not found

./starter.sh: line 51: dpkg: command not found
./starter.sh: line 51: dpkg: command not found

****************************************
        INSTALLING: PHP5-CURL
****************************************

tarter.sh: line 53: apt-get: command not found


Uruchomiles program starter.sh
Wybrales: start
XBot instancja 1  została włączona!
XBot instancja 2  została włączona!
 

php core.php -i 1/2
03-01-2018 12:59:12  [SYSTEM] Xbot nie mógł zalogować się do server admin query

 

 

Edytowane przez qba16c
Opublikowano

Dalej to samo ;/

[root@vs xbot]# yum install php-curl
Loaded plugins: fastestmirror
Loading mirror speeds from cached hostfile
 * base: ftp.icm.edu.pl
 * epel: ftp.icm.edu.pl
 * extras: ftp.icm.edu.pl
 * updates: ftp.icm.edu.pl
Package php-common-5.4.16-43.el7_4.x86_64 already installed and latest version
Nothing to do
[root@vs xbot]# yum install php-gd
Loaded plugins: fastestmirror
Loading mirror speeds from cached hostfile
 * base: ftp.icm.edu.pl
 * epel: ftp.icm.edu.pl
 * extras: ftp.icm.edu.pl
 * updates: ftp.icm.edu.pl
Package php-gd-5.4.16-43.el7_4.x86_64 already installed and latest version
Nothing to do
 

Opublikowano
Cytat

root@vps500243:~/xbott# php core.php -i 1
:: TeamSpeak3 bot stworzony przez Tymoteusz `Razor Meister` Bartnik
:: XBot Standard
:: Wersja [0.4.2]

:: Wczytywanie pliku konfiguracyjnego
:: Wczytywanie funkcji
:: Pomyślnie wczytano: 0 pluginów
:: Pomyślnie wczytano: 2 eventy
:: Wczytywanie klasy TS3 Admin Class
PHP Warning:  mkdir(): No such file or directory in /root/xbott/include/functions/functions.php on line 149
PHP Warning:  fopen(include/logs/(XBOT)Pomocnik/06-01-2018.log): failed to open stream: No such file or directory in /root/xbott/include/functions/functions.php on line 151

Konsola:
06-01-2018 3:12:51  [SYSTEM] Bot nie mógł nawiązać połączenia z serwerem!
PHP Warning:  fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /root/xbott/include/functions/functions.php on line 165
 

Ktoś może wie czemu Bot nie może nawiązać połączenia z serwerem jeśli wszystko jest dobrze ustawione w configu?
 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...