Skocz do zawartości

RazorMeister

Members
 • Zawartość

  182
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

RazorMeister wygrał w ostatnim dniu 4 Kwiecień 2018

RazorMeister ma najbardziej lubianą zawartość!

9 obserwujących

O RazorMeister

 • Ranga
  Debiutant II
 • Urodziny 05.10.2000

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://xbot-ts3.pl

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

1070 wyświetleń profilu
 1. Witajcie, Jak widzicie sprawa na serwerze nie wygląda ciekawie. Z tej strony administrator Quartz. Prezentuje się to następująco. W dniu wczorajszym (tj. 07.04.2018r.) o godzinie 23:45 nastąpiła przerwa techniczna na życzenie "mojego" technika (przerwa poprawkowa). Niestety w momencie kiedy miał nastąpić start serwera okazało się iż technik Mateusz S. wraz z inną osobą bądź osobami pozbawił moją firmę Help Service Bis Sp. z o.o. całkowitego dostępu do serwera (ukradł bazę danych serwera), zbanował mnie abym w żaden sposób nie mógł poinformować użytkowników gry iż nastąpiła kradzież i zmiana adresu serwera. Wiadomością tą chciałbym poinformować was że firma Help Service Bis Sp. z o.o. od godziny 23:45 w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za ruchy podejmowane na serwerze Semeria zarządzanym w chwili obecnej przez oszustów i złodziei. Jednocześnie informuję iż w dniu jutrzejszym cała sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów ścigania. Za zaistniałe zdarzenie w imieniu spółki Help Service Bis Sp. z o.o. przepraszam.
 2. Zaraz będzie poprawione. Była przerwa techniczna, strona zaraz będzie działać.
 3. ~ Strona Główna ~ www.semeria.pl ~ Prezentacja ~ www.semeria.pl/prezentacja/ ~ Forum ~ www.forum.semeria.pl ~ Administracja ~ [A]Quartz [A]admin [GM]LikeThat [TGM]ENBYK SS WERYFIKACYJNE https://imgur.com/V0BH5wD https://imgur.com/8DbvPhh ~ Download Clienta ~ # mega.nz - skan # google.drive - skan # semeria.pl - skan SKAN BĘDZIE DODANY DO GODZINY 18.00 Start serwera odbędzie się 07.04.2018r. o godzinie 17.00!
 4. Ytberzy usuwali filmy przez afery z gf. Ruszyla reklama serwera! Widzimy się jutro na starcie!
 5. Tak, strona jest na etapie wykończeń dlatego ranking pokazuje jedna osobę. Do startu będzie pełny.
 6. Tak właśnie myślałem, nawet zapewne nie byłeś na stronie głównej. Beta serwera trwa od poniedziałku do jutra więc na serwer w każdej chwili mozna wejść i zobaczyć. Na fp? Nie wydaje mi się abyśmy mieli tam do kogos złe podejście. Nie rozumiem, robisz problem ale jest to samo gdyż ludzie właśnie tego samego chcieli zostały dodane różne nowsze rzeczy, dodane zostały poprawki oraz eliminujemy błędy właśnie z bety. Wystarczy zerknąć na forum aby wiedzieć co zostało poprawione, dodane itp.
 7. Ogólny poziom administracji? Oceniasz to na jakiej podstawie? No i oczywiście chyba coś Ci się pomyliło ale tak to jest jak nawet nie wejdziesz na serwer a próbujesz zabłysnąć na forum
 8. Witajcie! Wraz z administracją serwera postanowiliśmy podjąć współpracę z serwerem głosowym TeamSpeak3 aby ułatwić wam z nami kontakt. Wybraliśmy dla was najlepszą możliwą opcję czyli podjęcie współpracy z TsPlay.pl który zaoferował nam łatwo-dostępną i widoczną strefę na swoim serwerze. Aby znaleźć naszą strefę wystarczy połączyć się z teamspeakiem w ten sposób - https://gyazo.com/4d97eda88f23d2d034f9e07caec0eab4 Zapraszamy również do odwiedzenia strony naszych partnerów! www.tsplay.pl
 9. ENBYK jest TGM na serwerze, co to oznacza? Oznacza to że będzie on mógł korzystać z takich komend jak /inv /dc /transfer /warp itp. Nie będzie on posiadał dostępu do komend typu /i czy /level.
 10. Aktualnie na serwerze trwa BETA. Możecie testować serwer do dnia 06.04.2018r. ~ Strona Główna ~ www.semeria.pl ~ Prezentacja ~ www.semeria.pl/prezentacja/ ~ Forum ~ www.forum.semeria.pl ~ Administracja ~ [A]Quartz [A]admin [GM]LikeThat [TGM]ENBYK SS WERYFIKACYJNE https://imgur.com/V0BH5wD https://imgur.com/8DbvPhh Start serwera odbędzie się 07.04.2018r. o godzinie 15.00!
 11. Serwer ciekawy, myślę, że warto wejść, zobaczyć i sobie trochę pograć :P

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...