Skocz do zawartości

KamilKosiakPL

Members
 • Zawartość

  230
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O KamilKosiakPL

 • Ranga
  Debiutant III

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piwnica

Ostatnio na profilu byli

782 wyświetleń profilu
 1. Odkop odkopem, ale nowy link by się przydał. Pod ten też:
 2. Sam zapewne jesteś syfem. Jak masz bana u Razorka za kradzież lub inne złe rzeczy to możesz stąd palić trampa. Bot jest idealny, szczególnie płatny. Razor to dobry twórca, support też ma dobry.
 3. Nie, nie działa już. Mam go na swoim FTP, bot nie wbija już na serwer. xBot nie ma opcji specjalnych stref tylko dla gildi/klanów.
 4. OnlyGroupJoin albo napiszesz do @K-Scripts (jeśli się zgodzi) o własnego bota/skrypt do wyrzucania osób z kanału bez rangi XYZ.
 5. Musicie mieć w folderze xbot/include/cache wsadzić plik o nazwie bg.png, który ma być podstawą bannera. Ustalacie sobie jako Banner GFX url: twojadomena.pl/image.png lub IPvps.pl/image.png Ustawiacie time_interval co 60 sekund. Config wygląda dobrze.
 6. Wogóle*. Jak dobrze widzę zwiększył się LogLevel czyli Poziom zabezpieczeń (lub inaczej sie to nazywa). Angielski Temat z forum SinusBota Mówi on o zrobieniu nowej identyfikacji dla bota lub zmianie w plikach serwera Security Level na 8
 7. Darmowy xBot ma taką funkcję nie tylko płatny.
 8. Pomogę ci z generatorem. Wszystko co napisałeś, host message, zakazane nicki są w xBot Premium za chyba 80 zł.
 9. Jeśli dobrze rozumiem ma być to ranga AFK nadawana po X czasie. Chyba darmowy xBot to ma albo kilka innych botów. Jest duży wybór.
 10. OnlyGroupJoin, stary ale może zadziała na php 5.6 lub zabawa z join power.
 11. Nabijasz posty. Wiele ludu to napisało. Baza sprawdzona kilka minut temu. Nie widziałem błędów.
 12. Jak chcesz to podeślij mi config na PW lub na hastebin.com. Znajdę luke. Napisz też php core.php -i 1 i php core.php -i 2 i wklej tu.
 13. Masz chance of 25% na: - Nazwę - HP - Speed - Heal dla Entity To jest pewnie problem. Daj na 100%, a na armor i miecz daj 1% by sprawdzić
 14. Najlepszą i najtańszą ofertę ma teraz nazwa.pl. Około 150 zł za najlepszy VPS na rok.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...