Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StoryOfMU - S6 E3 - x100 - Start 11.11.2016 Independence Day


StoryOfMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Checking your browser before accessing storyofmu.com.

This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.

Please allow up to 5 seconds…

 

 

Stronka działa należy tylko przeczekać ten komunikat w ramach ochrony DDoS

Klient z Sound dzisiaj się pojawi a opcje masz w w folderze z grą.

 

Mu helper teraz jest prawidłowy, testowany na localu na charze testowym i jest odpowiedni do nieprzerwanego działania.

Opublikowano

Tak mamy ataki ale blokujemy na bierząco także się uspokoji za chwile:)

Najśmieszniejsze jest to że wiemy kto atakuje i na czyje zlecenie hehe komedia po prostu konkurencja nie potrafi zachęcić do gry u siebie to zniechęcają do gry u nas:) Ciekawa polityka.

Za chwilowe niedogodności przepraszamy:)

 

Wypadajki naprawione:) już wszystkie będą dropić prawidłowo.

 

 

In game : 0 , cos sie stalo?:>

Strona chwilowo off aczkolwiek w grze ludzi nie brak:)

Opublikowano

Zycze wam jak najlepiej bo wiem jak to milo i przyjemnie odpierac ataki na server a to dopiero poczatek waszych problemow.  Mam nadzieje ze uda wam sie utrzymac , my za tydzien podejmujemy druga probe. Powodzenia i wytrwalosci!

 

 

I nie osadzaj od razu ze ktos z konkurencji robi takie rzeczy , bo pewna osoba niszczyla tez server Cha** . Wiec nie wyrazaj pochopnie takich opinii ;)

Opublikowano

Cały czas można:) Tylko stronka jest off chwilowo:)

 

A kolegów z konkurencji pozdrawiamy i składamy obietnice odwdzięczenia się tym samym:)

Doszły mnie słuchy, że podobno to z mojej winy?

Że ja zlecilem Meniowi z Prestige zeby to robil :D

Komedia hahahaha

Poprosze dowody i nie zycze sobię rozgadywania glupot na moj temat :)

sygnatura.png

Opublikowano

1b34954695_jestem_hakerem.jpg

 

Jeżeli ktoś ma tak smutne życie że musi przeszkadzać innym celem dowartościowania szarej codzienności to tylko pogratulować :)

Nas to nie obchodzi robimy swoje i tyle w temacie.

Oczywiście obietnica odwdzięczenia się za ataki jest aktualna także jak tak ma wyglądać polski rynek MU to chyba rzeczywiście przestaniemy się tu publikować :)

 

 

Szewa nie skomentuje i nie muszę ci nic udowadniać sam wiesz co masz na sumieniu i tyle w temacie.

Opublikowano

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Mamę tatę i rodziców. A w szczególności Administrację moon która prowadzi serwer hehe

Opublikowano

Nie zmieniaj tematu, powiedz mi skąd masz takie info?

Przecież to czyste bzdury

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...