Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StoryOfMU - S6 E3 - x100 - Start 11.11.2016 Independence Day


StoryOfMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiem ze moze to za pozno by dawac pomysły xD ale moze assembly wcoiny wjebac ? :D bo takie coś zoabcyzłem na innym serwie :D

To lepiej niech ci się to odwidzi, dobrze jest nie ma co zmieniać :D

Opublikowano

Exp - 100% - w tytule publikacji nie możemy tego zmienić czekamy na ingerencję moderatora, Po testach okazało się to lepszym rozwiązaniem.

Tak naprawdę odczuwalne to za bardzo nie jest w kwestii bicia LvLa ale w kwestii progresji zen ma to spore znaczenie.

Opublikowano

zróbcie exp 400-800 duzo spotów na low serwerach co raz mniej ludzi gra. ta gra jest stara pamietam czasy internet caffe jak sie grało ludzie chcą teraz 4 fun dzieci w to nie graja tylko stara epoka. ludzie w wieku 20-30 lat. i włączcie stronę żeby ściągnąc klienta. pozdrawiam.


zróbcie exp 400-800 duzo spotów na low serwerach co raz mniej ludzi gra. ta gra jest stara pamietam czasy internet caffe jak sie grało ludzie chcą teraz 4 fun dzieci w to nie graja tylko stara epoka. ludzie w wieku 20-30 lat. i włączcie stronę żeby ściągnąc klienta. pozdrawiam.:)

Opublikowano

zróbcie exp 400-800 duzo spotów na low serwerach co raz mniej ludzi gra. ta gra jest stara pamietam czasy internet caffe jak sie grało ludzie chcą teraz 4 fun dzieci w to nie graja tylko stara epoka. ludzie w wieku 20-30 lat. i włączcie stronę żeby ściągnąc klienta. pozdrawiam.

zróbcie exp 400-800 duzo spotów na low serwerach co raz mniej ludzi gra. ta gra jest stara pamietam czasy internet caffe jak sie grało ludzie chcą teraz 4 fun dzieci w to nie graja tylko stara epoka. ludzie w wieku 20-30 lat. i włączcie stronę żeby ściągnąc klienta. pozdrawiam. :)

 

Faktycznie na 2 godziny przed startem ktoś Cie posłucha. To nie jest temat "sugestia idealnego serwera wg. mnie" tylko publikacja serwera który został skonfigurowany w taki a nie inny sposób i był testowany przez graczy przed startem. Ludzie opanujcie trochę zapędy no. Mniejszy exp - może i lepiej. Będzie fun.

 

P.S StoryOfMU czas serwera macie letni czy zmienicie na zimowy na stronie?

Opublikowano

Ten koszt 1kk za posta to nie błąd?

 

Zawsze sceptycznie podchodziłem do spotów na arenie, no ale..

 

 

 

zróbcie exp 400-800 duzo spotów na low serwerach co raz mniej ludzi gra. ta gra jest stara pamietam czasy internet caffe jak sie grało ludzie chcą teraz 4 fun dzieci w to nie graja tylko stara epoka. ludzie w wieku 20-30 lat. i włączcie stronę żeby ściągnąc klienta. pozdrawiam.

O_O

-------------------------------------------------

xLukasz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...