Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

StoryOfMU - S6 E3 - x100 - Start 11.11.2016 Independence Day


StoryOfMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam na serwer. Pomimo małych problemów przyjemnie się gra.... dobry config...

 

Do administracji... pomyślcie nad jakimś bonusikiem dla nowych graczy co by ludzi zachęcić;)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Przed patchem logowalem sie bez problemu. A teraz jak zrobilem Patcha nie moge wejsc do gry ^^

 

 

Nadal nie wpuszcza.

 

 

Musicie sie zalogowac tak jak wczesniej pisali. Odpalasz raz i od razu 2 raz

 

Prosimy żeby zresetować system, wrzucić patcha i uruchomić 

Opublikowano

No cóż Panowie znowu nie wyszło.. Zamknijcie serwer i otworzycie za tydzień znowu pod inną nazwą ^^

 

Tym razem nie udało się nawet załapać na żadne donate od frajerów?  - a to pech..

Opublikowano

Dobra Avio wróvił po 2 godzinach afku i sprawa wygląda tak:

 

No cóż Panowie znowu nie wyszło.. Zamknijcie serwer i otworzycie za tydzień znowu pod inną nazwą ^^

 

Tym razem nie udało się nawet załapać na żadne donate od frajerów?  - a to pech..

 

Takie wypowiedzi i osoby za nim stojące mam że tak powiem w dupie bo nie zamierzam się denerwować w swoje urodziny które trwają od 25 minut.

Jedyny komentarz jaki mogę dodać to że tobie sporo w życiu nie wyszło zapewne skoro siedzisz na forach i takie durne insynuacje robisz.

 

Co do Patcha to mogą być problemy z podmianą ze względu na procesy chodzące w tle (też to miałem) osobiście u siebie po prostu :

szybki restart

usunąłem grę

pobrałem nową ze strony bo chłopaki wrzucili up z patchem

i można grać

 

wiem że u niektórych problem jeszcze występuje i nadal będziemy nad tym pracować a w razie czego po prostu narazie stosujcie metodę podwójnego otwierania maina.

 

Za utrudnienia przepraszamy i na pewno przygotujemy solidną rekompensatę:)

Opublikowano

Jak dla mnie jasnym jest że uruchamiając server trzeba się liczyć z tym, że wystąpią jakieś problemy, i nie rozumiem tu fali hejtu niektórych. Dlaczego?

- Jest po 1 w nocy, graczy jest ponad 70 na serwerze :)

- Admini praktycznie non stop pilnują by wszystko było w porządku i starają się jak mogą naprawiając błędy/blokując DDoS'y. Jak dla mnie to jest właśnie potwierdzenie tego, że to obecnie najlepszy serwer MU na polskiej scenie.

Opublikowano

właśnie wiekoszosć osób wie co to jest serwer "stety" na przerobionych darmowych plikach i najtańszym hoście, tez myslalem ze to tak serwer jeden na długi okres czasu wbiłem i odrazu znałem co jest grane, za 2 tygodnie bedą wciskać ze to nowa edycja ostatnia na wieki, odporna na ataki jak to było uwzględnione na pierwszych słowach 

 

 

Wstyd trochę default_smile.png nie możecie przez tyle godzin sprawić by stronka wam działała.

 

Szykowany od miesięcy, dopieszczany w każdym calu eliminujący słabe punkty i zabezpieczony w najwyższym stopniu! "

 

okej polak głupi nabierze się polski serwer long term?? haha ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

'To jest miś na miarę naszych możliwości..'  - cytując klasyka gatunku..

 

Fakt jeśli 70 online w weekend wieczorem, dzień po premierze serwera to sukces a jeśli serwer jest najlepszy na polskiej scenie to chyba bardzo źle z polskimi serwerami.  Wczoraj wystartował xyz. Może sprawdźcie sobie ile online jest teraz na tamtym serwerze.. Pomogę Wam, ponad 1k online..

 

Oczywiście trzeba brać jeszcze pod uwagę, że ludzie teraz grają na multikontach więc liczbę online trzeba podzielić średnio przez 2 może 2.5 . To wychodzi, że na waszym serwerze gra całe jakieś 25 osób. Może być ciężko  zorganizować nawet  normalny CS. No ale do czasu Cs pewnie po serwerze już nie będzie nawet śladu więc problem nie istnieje.. 

 

Żeby nawet nie chciało wam się pozmieniać spotów z Moon Mu czy Devias zmienić to wstyd Panowie i lenistwo.

 

PS,. Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin!

Opublikowano

dokładnie juz nie reklamując serwera wystartował bez reklamy ale tam licznik utrzyma się dlugo 1k online na drugi dzien i to nie jest ściema mozna sprawdzić to jest serwer bez donate a nie jakies podrabiaki polaków, zycze wam chociaz 2 tygodni pozrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ewidentnie widac, ze ludzie z konkurencyjnych serwerow przychodza komentowac( btw ciekawa teoria z 25 online)  Mialem spora przerwe od MU, wpadlem tutaj. Poki co jestem zadowolony, problemy z DDOSami sa jak na 90% polskich serwerow, z tym, ze tutaj panowie jako jedni z niewielu daja rade sprowadzic dzialanie serwera do porzadku. Nie ma laggow przez 12h, nie ma ciaglych dc. Kilka minut i serwer dziala jak powinien.   Niestety istnieja ludzie z tak wepchnietym gleboko kijem w dupie, ktorzy nie maja co robic, niszczac nam frajde z gry.  Czytajac tutaj komentarze mozna czasem wybuchnac smiechem. Ktos pisal i narzekal na webshop ( bardzo ciekawe, skoro nic takiego nie istnieje ). Widac jak upada poziom polskiej spolecznosci MU . 

A co do samego serwera, zapraszam wszystkich do gry, nie zrazajcie sie bandą patalachow, ktorzy wchodza tu tylko negatywnie skomentowac ten serwer, zapewne ani nie probujac gry na nim :) Wszyscy maja jeszcze szanse, wyscig trwa. 

 

See you in game !

Opublikowano

A dziękujemy za wsparcie:)

Panowie powyżej naprawdę możecie sobie swoje mówić ale widać że pojęcia to wy nie macie, darmowe pliki najtańszy host skąd takie bzdury wymyślasz człowieku,

naczytałeś się debilizmów kolegi PrestigeMU - notabene widzę zbanowanego wreszcie brawo moderator - i cytujesz te same bzdury co ten człowiek. Nie masz pojęcia na jakich plikach pracujemy, nie masz pojęcia z jakiego hosta korzystamy ani ile pracy wkładamy w to żebyście wy mogli sobie urozmaicać czas wolny a w zamian co dostajemy? wyzwiska, wieczne żale i pretensje przecież to komedia. Gracie non profit, nie wymagamy żadnych opłat, nie oferujemy żadnych płatnych usług bo powiem więcej niemałe pieniądze musieliśmy wydać żeby to wszystko wyglądało jak wygląda. Owszem są chwilowe trudności ale jak widać rozwiązujemy je prawie od ręki bez względu na porę dnia czy nocy.

Przypuszczam że co niektórym się w główce poprzewracało i siedzą tu tylko po to żeby uprzykrzać ludziom życie i sprowadzić ich do równie żenującego poziomu na jakim sami są.

Jak słusznie przedmówcy wspominają atakowani jesteśmy prawie cały czas, siedzimy i pilnujemy waszego spokoju od samego otwarcia bez przerwy, maszyna tak obciążana jak nasza po tylu godzinach ataków musi dać to odczuć i owszem zdarzały się dzisiaj reconnect czy dc ale za każdym razem wstajemy i robimy swoje dalej. Nie oczekujemy w zamian niczego jedynie o co prosimy to żebyście przestali się wyżywać i niszczyć czyjąś pracę za swoje własne niepowodzenia życiowe.

 

Zarzucono nam że chcemy tylko wyłudzić donate, że wyciągniemy kasę i się zwiniemy jak wszystkie servery ale czy widzieliście kiedykolwiek z naszej strony prośbę o donate?  nie nie reklamujemy tej opcji. Owszem jest ona dodana do naszej strony ale nie zamierzamy jej promować bo z zamysłu donate jest dobrowolny, jak ktoś z tej opcji skorzysta to podziękujemy jak nie to też nic się nie stanie. Bo powiem więcej kilka osób dzisiaj już mnie pytało czy jest możliwość zakupienia np Pandy za przelew SMS lub też czy sprzedam im sety za przelew i mam nadzieje że te osoby się tu wypowiedzą w kwestii mojej odpowiedzi na te prośby.

 

Serwer jest prowadzony sumiennie, nikogo nie faworyzujemy, staramy się być cały czas dostępni, nie robimy antyreklamy i nie rzucamy bezpodstawnych oskarżeń w stosunku do konkurencji.

Chcemy być Fair ale już widzimy że raczej niewielu zostało już ludzi z takim podejściem.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za słowa wsparcia oraz życzenia.

I oczywiście zapraszam jutro na dzień pełen atrakcji urodzinowych:)

Do wygrania będą kredyty, GMboxy, zen i pomyślimy co jeszcze:)

 

 

Sprawa techniczna:

W lorencji stoi char GMa na ringu proszę zwrócić uwagę na Wingi:

 

Screen_11_13_02_49_0003.jpg

 

Jeżeli ich nie widzicie oznacza to że macie źle podmieniony Patch który jest dostępny tutaj:

http://www.storyofmu.com/downloads

Najlepiej uruchomić ponownie komputer, i dopiero po tym na świeżo podmienić patcha gdyż w przeciwnym razie ze względu na procesy chodzące w tle nie podmieni się on prawidłowo.

W razie trudności zachęcam po prostu do pobrania całego klienta z linku powyżej już z gotowym patchem.

Opublikowano

tak problemy z zalogowaniem patchem problemy ze stronka przeciez tak starannie przygotowaliscie serwer przez dlugi okres czasu, chcesz to podam link do twoich plików to ze zmieniliscie w nich serial to nie oznacza ze sa wasze

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tak poproszę link do naszych plików to po pierwsze - bleffować każdy głupi umie a nasze pliki nie są ogólnodostępne.

 

Po drugie problemy wynikają tylko i wyłącznie z ataków DDoS i są one na bieżąco rozwiązywane, nie sposób się do nich przygotować także twój cytat nie pasuje do zaistniałej sytuacji. Nic innego się nie dzieje nie wiem więc co ty tu pieprzysz czytaj ze zrozumieniem człowieku albo idź już spać bo majaczysz.

Nie ma żadnych problemów z zalogowaniem ani z patchem po prostu podałem instrukcję instalacji i sposób weryfikacji poprawnej podmiany.

Co ty masz za problem w ogóle nie chcesz grać to nie graj ale nie zaśmiecaj tematu swoimi bezpodstawnymi oskarżeniami.

W temacie masz pochwały od weteranów polskiej sceny MU wystarczy zapoznać się z kilkoma ostatnimi stronami żeby wiedzieć że większość ludzi cenionych w polskim świecie MUo nas chwali co nas tym bardziej motywuje do dalszej pracy. A krytyka ze strony konkurencji tudzież zgorzkniałego dzieciaka bo tylko te dwie możliwości rozważam, celem wprowadzenia elementu antyreklamy jakoś mało mnie interesuje.

Opublikowano

Zapraszam na serwer ludzi przybywa nie ma dc lagów super się gra handel kwitnie ;) Dodam że dziś admin ma urodziny i jest wiele eventów np dziś o 15 jakiś będzie ;)

Opublikowano

Od wieczora wczorajszego gra sie bez problemu :) Wiec zapraszam wiecej ludzi, licznik idzie w gore, ale lepiej bedzie jak jeszcze wiecej osob wbije :) GRa sie fajnie, handel zaczyna rozkwitac :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...