Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OptiMUm PvP [S6 EP3 + skill tree S8] [Exp x20] [drop x40] [non reset] [START 18.11.2016r. godz 18:00]


OptiMUmPvP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A moze tak na peirwszej stronie opisac czego sie spodziewac po serwie? Bo widac drop zmieniony, xshop zmieniony, warior ring zmieniony (a nie kazdy wie z czym to sie je), panowie admini prosze o aktualizacje! 

 

EDIT:

i co z bonusem w pt? W ostatniej wersji nie bylo a teraz?

gry

Opublikowano

Zaktualizuj klienta - x shop nie ma jest pusty, wszystkie resy stat Angele, demony itd lecą z serc. Postacie ustawione są globalowo bez mieszania, exp w pt jest normalny nie ma bonusu za klasę postaci. Jeśli chodzi o ring 40 to quest jest dostępny u wszystkich postaci bazowych - dokładny opis zamieszczę niebawem

Opublikowano

Dobra to szybki poscik o bypassie zabezpieczenien.
Robimy kopie MHPVerify.dll=======>Zmieniamy nazwe na MHPClient.dll ladujemy injecta chwile po odpaleniu maina.exe BOOM Sniffer Haxy ON.

Dziekuje Dobranoc :)

Opublikowano

How it is to play on your own server @OptiMUmPvP a.k.a ProBSB ?

 

Players know that ? Of course, because they are from GROM, from your guild/alliance.

 

What about others ? They know ? =)

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Dobra to szybki poscik o bypassie zabezpieczenien.

Robimy kopie MHPVerify.dll=======>Zmieniamy nazwe na MHPClient.dll ladujemy injecta chwile po odpaleniu maina.exe BOOM Sniffer Haxy ON.

 

Dziekuje Dobranoc :)

mowisz powaznie?? LOL co za kretyn a pomineles jeden bardzo wazny fakt:P admini servera zmienili pliki z MuEmu na premium IGCN wiec jesli tak robisz bypassa zycze powodzenia :P haxie za dyche z YouTuba bo sam bys na to nie wpadl

Opublikowano

Wszystkie banery zostaną dziś poprawione, proszę o cierpliwość. Możecie już wymienić Lucky Coin - *10 sztuk item K1, K2, 20 sztuk - item k3k4 i za 30 sztuk item z K5. Coinow nie trzeba rejestrować od razu wybieracie nagrodę.

Opublikowano

How it is to play on your own server @OptiMUmPvP a.k.a ProBSB ?

 

Players know that ? Of course, because they are from GROM, from your guild/alliance.

 

What about others ? They know ? =)

 

Up, up, you need it ! 

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Firstly we dont have Alliance in Our server. It is a problem for you that gm have priv char in server? Its not head admin, no Access to vps, only command to warp or White on global. Stop spam in Our topic or i must report it

Opublikowano

Firstly we dont have Alliance in Our server. It is a problem for you that gm have priv char in server? Its not head admin, no Access to vps, only command to warp or White on global. Stop spam in Our topic or i must report it

No, no problem for a GM to have char ingame.

 

The problem is that you (administrator of optimumpvp) have char in game(and on top),mr ProBSB.

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Ahahaha, every1 know that, you can cover your friend but normal users need to know that they are playing on server with the administrator(optimumpvp aka probsb) and his guild (grom).

 

Good luck with server, you really need !

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Man the only one administrator is Lego, head admin - and he Don't play in this server. Gm Beta is ProBSB - he dont have any special options only notice od warp, that's all. I See that you are very interesting about Our server :)

 

And i remember to you that ProBSB is in top on your server too :) is it a problem or maybe he was gm on your serv? ^^

Opublikowano

You can lie how much you want, so players can eat your 'food', but when words can't prove something, proofs can ! ^^

 

Let's see :

 

probsb1.png

 

probsb3.png

 

+ the GROM guild leader :

 

probsb2.png

 

 

 

 

Any other proofs can be found on our topic and even on our server/forum.

 

Enjoy !

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Konto OptimumPVP jest kontem wszystkich użytkowników administracji  a  zostało przerobione z konta ProBSB poniewaz bylo zalozone dawno temu i bylo najbardziej wiarygodne. I zajmuj sie swoim serverem a nie glupotami czlowieku bo nic tym nie zyskujesz, a z kazdym postem pokazujesz jaki jestes załosny i zawistny

Opublikowano

Pytanko. Miałem 35 lucky coin i podbiłem do NPC, zamiast dać exchange 30, to je zarejestrowalem (teraz mam register x 35).
Jak teraz wyciagnać nagrodę? Bo jak daję exchange to jakiś błąd wyskakuje i nie daje itka.
Czy ja nie powinienem dawać tego register? Tylko od razu exchange?
Jezeli tak, to jest jakis sposob, zeby te lucky coin odzyskac?

EDIT: Dopiero teraz przeczytałem na 17 stronie, że coinow nie rejestrujemy. Adminie da radę jakoś zwrócić zarejestrowane coiny, czy jestem 35 LC w plecy?^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...