Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OptiMUm PvP [S6 EP3 + skill tree S8] [Exp x20] [drop x40] [non reset] [START 18.11.2016r. godz 18:00]


OptiMUmPvP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DDosy byly przez ciapatego w formie zemsty. A teraz server stoi juz na nowej odporniejszej na takie zabawy maszynie wiec nic tylko grac.


Polecam server, administracja naprawde stara sie jak moze, oby tak dalej LEGO 

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

DDosy byly przez ciapatego w formie zemsty. A teraz server stoi juz na nowej odporniejszej na takie zabawy maszynie wiec nic tylko grac.

 

 

Polecam server, administracja naprawde stara sie jak moze, oby tak dalej LEGO 

Dokladnie =]

 

Tak wiec  Zapraszamy  nikt nie zepsuje zabawy

 

Jutro 1 CS

Opublikowano

Sprawa ddos została na ta chwile zamknieta , mozecie smiało wchodzić do gry , zakladać nowe konta - strona i serwer chodza plynnie. Dzis o godzinie 20:00 odbedzie sie pierwszy CS. Przypominam że do 20 grudnia obowiazuje limit 80mlvl wiec macie szanse gonic czolowke - zostało wam jeszcze 9 dni. W planie są kolejne limity na 120 i 160 mlvl ale o tym więcej wkrótce , Zapraszamy!

Opublikowano

Mi coś strona nie chce działać.

 

Wyskakuje mi : The file C:\xampp\htdocs\system\debug.class.php is corrupted.

 

Juz wszystko Dziala 

 

Zapraszamy

Opublikowano

 

Mi coś strona nie chce działać.

 

Wyskakuje mi : The file C:\xampp\htdocs\system\debug.class.php is corrupted.

 

Juz wszystko Dziala 

 

Zapraszamy

 

Ehh, teraz mi wyskakuje, że strona jest offline :/

Opublikowano

Jest mi bardzo przykro z powodu ddos, komuś tak żal ściska cztery litery że robi to notorycznie. Nie zamkniemy serwera i będzie on stał nawet dla 40 osób, dziw zostanie zniesiony limit Master lvl

Opublikowano

Przypał troszku, że gra na serwerze tylko 40 osób. Rozpromujcie serwer bardziej, na jakichś zagranicznych forach MU czy coś. Serwer ma potencjał i nie fajnie jakby padł w tak szybkim czasie.

Opublikowano

Serwer na 1 edycji mial 350+(padl przez zle pliki)  na 2 Edycji 200+ non stop ddosy;/ komus bardzo zalezy żeby serwer padl.

Może do trzech razy sztuka?

 

Nie widzisz, że jest jeszcze gorzej ? Ten serwer padnie po tygodniu, max dwa.

Opublikowano

A co możemy zrobić? Nie mamy xshopa i vip drogich żeby sobie pozwolić na zabezpieczenia za 1000 PLN miesiąc, przykro mi bardzo staraliśmy się jak możemy, grało się przyjemnie jednak nadal ktoś ddosuje. Nie będzie kolejnych edycji bo szkoda czasu i nerwów, ludzie nie szanują cudzej pracy i jest to nauczka na lata że szkoda dawać coś od siebie :)

Opublikowano

nom z tego co czytam to ciezko bedzie sie przed tym obronic. Nie mniej jednak nie zamykalbym serwera i trwalbym wytrwale. No i pomyslcie cos o zarabianiu byle nie za bd wplywac na gre.

Ja gram i grac bede :)

 

Super serwer tylko ludzie maja w bani najebane 'q

Opublikowano

Trochę myslałem co możecie jeszcze zrobić. Myślę że jedynym wyjściem jest zrobienie serwa pod cs. Ustawcie exp na 100x i np odpowiednio ml na 50 drop na 60x, oczywiscie nadal bez rr, chaos machine zostawcie bez zmian i drop na lot. I serwer bedzie głownie funkcjonował na weekendy gdzie duzo ludzi ma wolne i moze aktywnie pograc a głowna atrakcja beda cs gdzie ludzie bedą mogli sie sprawdzić (:

 

PJONA

Opublikowano

Witam

 

Dostalismy mail z przeprosinami  za Ddosy ze serwerownia sie nie sprawdziła

 

Zostaniemy przeniesieni na lepszy host  z owiele lepszymi zabezpieczeniami

 

Wiec jest szansa ze wszystko wroci do normy

 

Z tej okazji  Podnosimy exp    czyli teraz Normal exp wynosi  aż 50   a mlvl az 25 ! 

 

Zapraszamy !

Opublikowano

ja bym drop zostawil a wyjebal bota ktory zbiera itemy bo to gowno psuje cala gre :) 

rezultat

 

LVL mozesz wbic

M LVL Mozesz wbic

Chcesz itemy musisz posiedziec

Chcesz miec przewage w pvp musisz posiedziec

 

Gra nie przyciagala by tylko na wikendy, a resztaafk, ale weekendy, lduzie ktorzy maja max lvl i tak musieli by posiedziec i podropac :)

Gra ma byc long term a wiecej ludzi na weekend to nie wielkie osiagniecie.

 

Przedewszystkim pomyslcie jak zarobic na waszej pracy bo bez tego daleko nie pociagniecie, nie musza to byc duze pieniadze na start ale zawsze bedziecie czuc sie docenieniu + bedzie was stac na zapewnienie lepszej gry.

Opublikowano

powinno i jest spoko ale rozglos moze ta informacje dalej a nie tylko na mpc daj vote top na stronie co serwer wbije sie do top to przyciaga ludzi to duzo da bo narazie jest 40 ludzi online a nikt nie wie ze serwer juz stanol na nogi zrob cos z tym:D poprostu zrob jakas porzadna reklame serwera bo tak rzymu nie zbudujesz

 

pozdrawiam h1n1

Opublikowano

Witam

 

Dostalismy mail z przeprosinami  za Ddosy ze serwerownia sie nie sprawdziła

 

Zostaniemy przeniesieni na lepszy host  z owiele lepszymi zabezpieczeniami

 

Wiec jest szansa ze wszystko wroci do normy

 

Z tej okazji  Podnosimy exp    czyli teraz Normal exp wynosi  aż 50   a mlvl az 25 ! 

 

Zapraszamy !

Z usług której firmy hostingowej korzystacie, jeśli można wiedzieć?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...