Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OptiMUm PvP [S6 EP3 + skill tree S8] [Exp x20] [drop x40] [non reset] [START 18.11.2016r. godz 18:00]


OptiMUmPvP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakie wingi o czym Ty mówisz? Po pierwsze nie ma u nas wingsow 4, baa nikt nie ma wingsow 3rd. I za Donate nie kupisz nic oprócz vip który delikatne zwiększa exp i drop, tak więc nie pieprz głupot - Twój post raportuje

Opublikowano

Cherry blossom event został włączony. Za 10 białych kwiatków 2 itemy z k4, 30 czerwonych - 2 itemy z K5 a za 255 zlotych broń pokroju exc Rb.

Opublikowano

W dniu dzisiejszym odbył się event scrabble. Osoby którym udało się wygrać otrzymały małe upominki. Mamy też pierwsze 400ne lvle na serwerze, gratulujemy. W sobotę o godzinie 16:00 startuje rejestracja do pierwszego Cs, nie zapomnijcie zarejestrować swoich gildii

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych, wykupiona została licencja na stronę na kolejny rok i vps został przedłużony o 3 miesiące. Każdy może jeszcze każdego dogonić, handel kwitnie czego chcieć więcej

Opublikowano

Cykl 1 Cs wystartował

 

Do tego ancient drop w cc zostal zwiekszony

 

CC 7  50% na ancient item za wygrana

CC 6  40% na ancient item za wygrana

CC 5  35% na ancient item za wygrana

CC 4  20% na ancient item za wygrana

CC 3  20% na ancient item za wygrana

CC 2  20% na ancient item za wygrana

CC 1  20% na ancient item za wygrana

 

Zapraszamy !

Opublikowano

moglbys dodac klienta na cos innego niz google? np na mega co czy jak tam to zwal ;)


moglbys dodac klienta na cos innego niz google? np na mega co czy jak tam to zwal ;)

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

10 coin - item losowy K1, K2

20 coin - item losowy K3 k4

30 coin - item losowy z k5

Coinow nie rejestrujemy, od razu wybieramy opcję Exchange

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich na serwer, jeszcze nic straconego śmiało można rywalizować z czołówka - łatwo o itemy na start, dwie duże gildie stale rekrutuja w swoje szeregi. W przyszłym tygodniu odbędzie się pierwsza walka o zamek więc możecie jeszcze wspomóc swoją osobą jedna ze stron walczących

Opublikowano

Witam,

brakuje mi forum na serwerze gdzie można byłoby zgłaszać problemy związane z grą oraz kupie/sprzedam. Ponadto bardzo uciążlwe jest że po dostaniu dc jako pm party sie rozpada, powinno po zalogowaniu się do gry pt zosawać ostatnie zapamiętane.

Opublikowano

Witam,

brakuje mi forum na serwerze gdzie można byłoby zgłaszać problemy związane z grą oraz kupie/sprzedam. Ponadto bardzo uciążlwe jest że po dostaniu dc jako pm party sie rozpada, powinno po zalogowaniu się do gry pt zosawać ostatnie zapamiętane.

 

To są  pliki igcn   gdzie ta regula nie dziala z pt masz /reauto  i haslo i wystarczy ze ktos napisze ci na pm  haslo i pt dostaje automatycznie

Opublikowano

Witam

 

wprowadzamy kilka zmian odnośnie lvla

 

max 80 mlvl (na ta chwile)

( Blokada mlvla bedzie zdjęta dnia 20 .12 )

 

Wiec kto zaczyna ma 18 dni na dołączenia do czołówki !!

 

Exp event trwa został przedluzony o tydzien czyli trwa az do 11.12 godzina 24

 

Zapraszamy !!

Opublikowano

Bro when you will do the 3rd reset ? Next 1-2 weeks ? I can't wait for another start ! <3

 

(As I see that you have 80 online after 2 weeks and many of your players are coming back to our server LUL).

 

So ppl realised what I said 2 weeks ago, that this server will last again 2-3 weeks only ^^.

 

Good luck !

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

Maybe we have got 100 PPL online, but anyone dont delete chars for critics ^^ and Our Administration dont have depression and didnt answer by three weeks :) Our server will stay with 300,100 and 20*pll online

Opublikowano

Polecam, 2 tygodnie i żadnych ddosow, co ważne Admin interesuje się serverem i odpowiada graczom na wszystkie pytania (na ts-ie można z nim normalnie pogadać)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Maybe we have got 100 PPL online, but anyone dont delete chars for critics ^^ and Our Administration dont have depression and didnt answer by three weeks :) Our server will stay with 300,100 and 20*pll online

 

We will delete & banish any players like you and piro anytime from our community because quality is over number of online = ).

 

Cya on your 3rd reset db, I smell it soon, good luck !

"The only way to do great work is to love what you do" - Steve Jobs

Opublikowano

 

Maybe we have got 100 PPL online, but anyone dont delete chars for critics ^^ and Our Administration dont have depression and didnt answer by three weeks :) Our server will stay with 300,100 and 20*pll online

 

We will delete & banish any players like you and piro anytime from our community because quality is over number of online = ).

 

Cya on your 3rd reset db, I smell it soon, good luck !

 

 

W porównaniu do servera Optimum, OldSquad jest totalnym pay 2 win na którym ludzie którzy zaczęli grę wcześniej są tak napakowani kamykami/itemami że nie ma sensu teraz tam wracać/zaczynać. W dodatku admin jest niestabilny mentalnie i banuje ludzi za ich opinie/krytycyzm.

 

Więcej info w ich temacie, dodam że jakiś miesiąc temu można tam było farmic po 100-200b dziennie gdzie teraz nawet 1/10 tego jest wyczynem.

 

 

 

 

 

Co do OptimumPvp sorry za lekki offtop powinniście zgłosić tego pajaca. Macie chyba najbardziej przyjazny system donate z obecnie działających serwerów, nawet jeśli innym nie podobają się wasze ustawienia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...