Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot Ci nie działa? - Sprawdź czy jest online czy offline! (aktualny stan botów)


blackuGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Chwile chodzilo teraz nie laczy sie serverem, cos sie zepsulo.

Nie wprowadzaj w błąd bo działa. Bota trzeba restartować jak nie może się przelogować i tyle.

 

ok. przepraszam. nie liczylem ze sam sie nie bedzie mogl zalogowac. teraz chodzi. dzieki za rade.

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
UPDATE: NecroBot is working once more, thanks to guys at PGD and especially Kevin. Release after proper QA testing and code cleanup.

 

 

Jeszcze trochę i będzie wrzeszczcie coś konkretnego! Jak sobie pomyśle że Pokefarmer jest płatny to aż szczęka opada :)  

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Opublikowano

 

UPDATE: NecroBot is working once more, thanks to guys at PGD and especially Kevin. Release after proper QA testing and code cleanup.

 

 

Jeszcze trochę i będzie wrzeszczcie coś konkretnego! Jak sobie pomyśle że Pokefarmer jest płatny to aż szczęka opada :)

 

Jak platny jak jest bezplatny?

Opublikowano

 

 

UPDATE: NecroBot is working once more, thanks to guys at PGD and especially Kevin. Release after proper QA testing and code cleanup.

 

 

Jeszcze trochę i będzie wrzeszczcie coś konkretnego! Jak sobie pomyśle że Pokefarmer jest płatny to aż szczęka opada :)

 

Jak platny jak jest bezplatny?

 

Płatny... wersja na mpc jest patchowana :)

Opublikowano

 

 

 

UPDATE: NecroBot is working once more, thanks to guys at PGD and especially Kevin. Release after proper QA testing and code cleanup.

 

 

Jeszcze trochę i będzie wrzeszczcie coś konkretnego! Jak sobie pomyśle że Pokefarmer jest płatny to aż szczęka opada :)

 

Jak platny jak jest bezplatny?

 

Płatny... wersja na mpc jest patchowana :)

 

a jaka jest roznica miedza ta na mpc a tamta?

Opublikowano

 

a jaka jest roznica miedza ta na mpc a tamta?

Żadna... za tą na MPC nie musisz płacić po prostu

Opublikowano

 

 

a jaka jest roznica miedza ta na mpc a tamta?

Żadna... za tą na MPC nie musisz płacić po prostu

 

no wlasnie wiec po co ten zal du...py skoro dziala i jest bezplatnie

Opublikowano

 

no wlasnie wiec po co ten zal du...py skoro dziala i jest bezplatnie

Ale Ty jesteś ograniczony człowieku... już nie chce mi się z Tobą prowadzić dalszej dyskusji bo szkoda słów

Opublikowano

 

 

no wlasnie wiec po co ten zal du...py skoro dziala i jest bezplatnie

Ale Ty jesteś ograniczony człowieku... już nie chce mi się z Tobą prowadzić dalszej dyskusji bo szkoda słów

 

sam jestes ograniczony, po to jest forum i mozliwosc wypowiedzi zeby to robic

Opublikowano

jak w pokefarmerze zmienic lokalizacje bo nie moge tego dopatrzec

Po prostu klikasz dwa razy na mapkę... ten pokeball to właśnie aktualna lokalizacja

Opublikowano

 

jak w pokefarmerze zmienic lokalizacje bo nie moge tego dopatrzec

Po prostu klikasz dwa razy na mapkę... ten pokeball to właśnie aktualna lokalizacja

 

boty jednak powinne byc platne to moze by nie bylo takich prostackich pytan, serio.

boty nie sa dla kazdego

Opublikowano

 

 

jak w pokefarmerze zmienic lokalizacje bo nie moge tego dopatrzec

Po prostu klikasz dwa razy na mapkę... ten pokeball to właśnie aktualna lokalizacja

 

boty jednak powinne byc platne to moze by nie bylo takich prostackich pytan, serio.

boty nie sa dla kazdego

 

ctrl+f i wpisujemy settings, następnie ppm edit with notepad++ i chyba już każdy wie co zmienić Nie każdy ogarnia boty, bo przeciętny użytkownik tym się nie interesuje.

Opublikowano

Tak.

Ale ja wpisuje je ręcznie,

Wchodzisz do katalogu Config tam zamieniasz nazwe pliku config.json na config.txt.

Otiwerasz plik, edytujesz koordy.

Zapisujesz. zmieniasz nazwe pliku na config.json i odpalasz Necro.

daj znac czy zadziałało.


Z innej beczki ... .

 

 

 

Ludkowie - na jakim bocie działa PokemonGo.RocketAPI?

 

Akurat do niego jestem już przyzwyczajony i jakoś łatwiej mi go obsługiwał.

Wie ktoś coś o nim?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...