Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot Ci nie działa? - Sprawdź czy jest online czy offline! (aktualny stan botów)


blackuGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosiłbym o zaprzestanie dyskusji na temat : "Do du*y te boty" "I tak Was zbanują" i tego podobnych...

Wątek jest stworzony do dyskusji na temat działania botów (ich aktualnych statusów) oraz dyskusji z tym w większej / mniejszej mierze związanych.


Także zacznijmy pisać na temat :)

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Panowie to że pokezz jest online to ok, tylko czy te coordy są dobre ?? ja sprawdziłem kilka i anie jednego z tych pokemonów tam nie dopadłem

mi pokazywało jak na noxie robiłem ale odrazu dawalo mi softbana za tele

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Czym próbowałeś łapać?

Wbijałem coordy na Noxie i Bluestacku, latałem biegałem wokoło tych lokalizacji i nic

 

Panowie to że pokezz jest online to ok, tylko czy te coordy są dobre ?? ja sprawdziłem kilka i anie jednego z tych pokemonów tam nie dopadłem

mi pokazywało jak na noxie robiłem ale odrazu dawalo mi softbana za tele

 

To robisz tak, wklepujesz coordy jak tylko sie pojawią na stronie czyli masz jakieś 400~500 sec, jeśli w pobliżu jest pokestop to zdążysz zdjąć bana i złapać pokemona

Opublikowano

 

Czym próbowałeś łapać?

Wbijałem coordy na Noxie i Bluestacku, latałem biegałem wokoło tych lokalizacji i nic

 

Panowie to że pokezz jest online to ok, tylko czy te coordy są dobre ?? ja sprawdziłem kilka i anie jednego z tych pokemonów tam nie dopadłem

mi pokazywało jak na noxie robiłem ale odrazu dawalo mi softbana za tele

 

To robisz tak, wklepujesz coordy jak tylko sie pojawią na stronie czyli masz jakieś 400~500 sec, jeśli w pobliżu jest pokestop to zdążysz zdjąć bana i złapać pokemona

 

Jest na to metoda aby nie dostać bana i łapać poki za pomocą zmiany lokalizacji na noxie :)

 

1. Zapisujesz swoją aktualną lokalizację w notatniku.

2. Zmieniasz lokalizację na nową tam gdzie chcesz złapać poka.

3. Jak już zmieni lokalizację i pokaże się pokemon to nie ruszasz się klikasz tylko w pokemona.

4. NAJWAŻNIEJSZY PUNK: Jak klikniesz w pokemona nic nie robisz (nie możesz nic w tej chwili zrobić w aplikacji pokemon) zmieniasz swoją pozycję na tą co została zapisana w notatniku.

5. Jak już lokalizacja została zmieniona/potwierdzona to można normalnie łapać pokemona.

6. Metoda sprawdzona na wielu kontach nie dostaje się za to softbana o ile będziecie przestrzegać tych kroków, wiem że może jest to męcząca metoda ale tym sposobem łapiecie co chcecie. :] Pozdrawiam

Opublikowano

najnowsza informacja:
GMT +1, 17:00 - We have fully confirmed the earlier mentioned field of the input. Everyone is in a good mood, we're making progress.

Opublikowano

 

 

Chyba możemy zakończyć spór dotyczący działania strony pokezz, bo jak widzicie po teleportowaniu się na koordy pierwszego pokemona z listy (zawsze tak robię, tak bezpieczniej i pewniej) rzeczywiście się on tam znajduje. Dodatkowo pokazałem jak się tepać bez bana, przyjrzyjcie się:)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Właśnie sprawdzę jak to się ma do tego wszystkiego, zobaczę czy śmiga ;))

 

@Edit: Powiem szczerze jestem bardzo mile zaskoczony :D Czasami poksy nie zgadzają się z tych stron które jeszcze działają ale i tak dzięki temu zdobyłem parę tych których mi brakowało :D

04f4092d9a3d845a.jpg

Opublikowano

PokeSniper niby działa ale nie łapie poków z pokezz ale jak wpisze koordynaty sam w fona to się okazuje, że jednak tam są. Większość lokalizacji jest dobra na pokezzie 

9cb1d98d5ebea49ce20d90e68efcf7fa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...