Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot Ci nie działa? - Sprawdź czy jest online czy offline! (aktualny stan botów)


blackuGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

The API that bot used should still be rough and inefficient (slow). I think the devs are working on a cleaner API before they release it to the public

to sa domysly tego komentatora z reddita.

 

czyli albo wypuszcza teraz i bedzie dzialac ze slimaczym tempem albo beda nadal pracowac i wypuszcza czyste w pelni dzialajace api, a moze wypuszcza wolne, a nadal beda pracowac nad normalnie dzialajacym api, kto ich tam wie, trzeba sprawdzac co pisza na discordzie, bo ten typek komentator dostal wczesniej opiernicz od zalozyciela kanalu pokemongodev na discordzie, dostal opiernicz za domysly, bo potem sa pomowienia rozne.

 

 

JEST JUŻ API https://github.com/keyphact/pgoapi TERAZ TRZEBA CZEKAĆ AŻ BĘDĄ BOTY:)

Opublikowano

Szybko im poszło, też się długo bawilem.. Ale byli szybsi. 

 

Tak prawda. Pierwszy płatny bot już działa! teraz pracują nad darmowymi

Jaki płatny? 

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Opublikowano

Tak będą kolejne wersje botów! Trzeba pamiętać że twórcy nie są w stanie pracować 24/7 :) Na ten moment działa tylko jeden płatny bot który można kupić na stronie pokefarmer.com lub pobrać na forum: http://www.hackingdistrict.com/threads/hacked-pokefarmer-newest-update-working-api-working-pokemon-go-bot.158/

Kolejne wersje między innymi Necrobot'a pojawią się jeszcze dziś! 

 

Edit: Niech autor tematu poprawi pierwszy post

 

 Od około 3:00 działa już Pokefarmer 

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Opublikowano

 

No spoko działa korzystam 

 

a mi wyskakuje cos takiego co

 

https://zapodaj.net/5aa7b48a83556.jpg.html

 

 

z tym zrobic instalowalem c++ ale nic to nie daje bo na koncu wyskakuje blad

 

https://zapodaj.net/019f0beeb9553.jpg.html

Opublikowano

Boty były i bedą niestety. Sami by to robili dłużej, ale w grupie siła :D jeśli ktoś ściągnął tamtego bota podanego wyżej prosił bym bezpośredni link do pobrania

Opublikowano

 

a mi wyskakuje cos takiego co

https://zapodaj.net/5aa7b48a83556.jpg.html

 

 

z tym zrobic instalowalem c++ ale nic to nie daje bo na koncu wyskakuje blad

 

https://zapodaj.net/019f0beeb9553.jpg.html

 

W linku który dałem jest rozwiązanie tego błędu. 

 

 

No cóż miałem nadzieję że trochę schudniecie i im się nie uda. Ale gz gz poważna firma znowu przegrała xD

Stawiam że już jutro będzie nowe API :)

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Opublikowano

 

 

a mi wyskakuje cos takiego co

https://zapodaj.net/5aa7b48a83556.jpg.html

 

 

z tym zrobic instalowalem c++ ale nic to nie daje bo na koncu wyskakuje blad

 

https://zapodaj.net/019f0beeb9553.jpg.html

 

W linku który dałem jest rozwiązanie tego błędu. 

 

 

 

 

robilem tak jak tam pisze i dalej nic.. Ciagle to samo wyskakuje nie moge c++ zainstalowac nie wiem czemu ;/

Opublikowano

 

robilem tak jak tam pisze i dalej nic.. Ciagle to samo wyskakuje nie moge c++ zainstalowac nie wiem czemu ;/

 

A przed instalacją zrobiłeś ten punkt:

- Solution Install Windows Updates: Go to Start - Control Panel - Windows Update Check for updates Install all available updates. After the updates are installed, restart your computer. After the restart repeat the steps above again until no more updates are available.

 

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Opublikowano

Tak będą kolejne wersje botów! Trzeba pamiętać że twórcy nie są w stanie pracować 24/7 :) Na ten moment działa tylko jeden płatny bot który można kupić na stronie pokefarmer.com lub pobrać na forum: http://www.hackingdistrict.com/threads/hacked-pokefarmer-newest-update-working-api-working-pokemon-go-bot.158/

Kolejne wersje między innymi Necrobot'a pojawią się jeszcze dziś! 

 

Edit: Niech autor tematu poprawi pierwszy post

 

 Od około 3:00 działa już Pokefarmer 

Apeluję by ktoś wstawił na MPC zaktualizowaną wersję

 

Ja zarzucę wersją aktualną dopóki ktoś nie zrobi tematu :

 

 

https://mega.nz/#!dhswBbTQ!v9lUnyzYpZl9rjmHNJ06qMXRKPfMM2UlZNsorM1FLOk
Opublikowano

 

Tak będą kolejne wersje botów! Trzeba pamiętać że twórcy nie są w stanie pracować 24/7 :) Na ten moment działa tylko jeden płatny bot który można kupić na stronie pokefarmer.com lub pobrać na forum: http://www.hackingdistrict.com/threads/hacked-pokefarmer-newest-update-working-api-working-pokemon-go-bot.158/

Kolejne wersje między innymi Necrobot'a pojawią się jeszcze dziś! 

 

Edit: Niech autor tematu poprawi pierwszy post

 

 Od około 3:00 działa już Pokefarmer 

Apeluję by ktoś wstawił na MPC zaktualizowaną wersję

 

Ja zarzucę wersją aktualną dopóki ktoś nie zrobi tematu :

 

 

https://mega.nz/#!dhswBbTQ!v9lUnyzYpZl9rjmHNJ06qMXRKPfMM2UlZNsorM1FLOk

Chwile chodzilo teraz nie laczy sie serverem, cos sie zepsulo.

Opublikowano

 

Chwile chodzilo teraz nie laczy sie serverem, cos sie zepsulo.

Nie wprowadzaj w błąd bo działa. Bota trzeba restartować jak nie może się przelogować i tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...