Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot Ci nie działa? - Sprawdź czy jest online czy offline! (aktualny stan botów)


blackuGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, aktualnie żaden z botów NIE DZIAŁA POPRAWNIE ?



Zanim zaczniesz pisać jakieś bezsensowne posty poczytaj tutaj czemu tak się z nimi dzieje

W tym poście użytkownicy umieszczą informacje o ponownym działaniu botów (Niżej jest aktualny status botów który będę w miarę możliwości aktualizował)
/ tutaj można się na ten temat wypowiadać. Nie zaśmiecajmy forum :)


 



__________________________________________________

Aktualny stan botów : ONLINE

 

 

Pokefarmer : ONLINE

PokeBuddy : ONLINE
PidgeyBot : ONLINE

PokeSniper : ONLINE

Necro Bot : OFFLINE (Permament)

 


Na dzień : 12.08.2016 | Godz : 10:30
Dane uzyskiwane dzięki użytkownikom MPC Forum.


__________________________________________________

 


Usługi lokalizacyjne pokemonów : W Większości ONLINE

 

 

Pokesnipers : ONLINE

Pokespawns.be : ONLINE

Pokelive.io : POZORNIE ONLINE

Pokeez.com : NIESTABILNY



Na dzień : 12.08.2016 | Godz : 10:30
Dane uzyskiwane na podstawie działania powyższych serwisów oraz dzięki użytkownikom MPC Forum


__________________________________________________
 

 

 

 

 

Legenda statusów :

 

 



 

Statusy sekcji :



ONLINE - Wszystkie boty lub wszystkie strony są aktualnie aktywne!

W Większości ONLINE - Większość stron lub botów jest aktywna!

W Większości OFFLINE - Większość stron lub botów jest nieaktywna!

OFFLINE - Wszystkie boty lub wszystkie strony są aktualnie nieaktywne!

 

____________________________

 

 

Statusy stron i botów :


ONLINE - Bot lub strona jest aktywny/a i można bez problemu z niego/niej korzystać.

 

POZORNIE ONLINE - Dotyczy aktywnych stron lecz nie do końca z działającymi funkcjami / jest niestabilna
lub nie można w 100% potwierdzić jej poprawnego działania.

 

NIESTABILNY - Dotyczy botów/stron które działają lecz mają pewne problemy z owym działaniem

OFFLINE - Bot lub strona nie jest aktywny/a do +/- 3 dni.

??? - Bot lub strona nie jest aktywny/a od 3 dni.


____________________________

 



Pod każdą sekcją jest zamieszczona notka skąd czerpię informacje oraz kiedy zostały one weryfikowane.
Godzinami nocnymi wątek może być nie odświeżany (człowiek musi spać :>)

 

Jeżeli znalazłeś/aś jakiegoś bota lub przydatną stronę to pisz na PW - umieści się jego/ją tutaj :)

 

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie ale większość debili i tak wejdzie w temat bota z którego aktualnie korzystali i zapyta dlaczego mu nie działa xD

W tym dziale nie istnieje coś takiego jak "czytanie".

Admin Cienia
Opublikowano

Fajnie ale większość debili i tak wejdzie w temat bota z którego aktualnie korzystali i zapyta dlaczego mu nie działa xD

W tym dziale nie istnieje coś takiego jak "czytanie".

No niektórym spojrzeć ciężko pare linijek wyżej a gdzie tu wchodzić dopiero w podpiete tematy.. ale + za chęci

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Temat będzie podpięty dopóki wszystko nie zacznie poprawnie działać. Może chociaż trochę zapobiegnie to tej nagłej fali pytań. 

Temat postawiłem na "dłuższą metę" tzn w przyszłości też mogą być podobne sytuacje i lepiej by sobie tak to gdzieś stało :) a ja będę te dane aktualizował jak się da.

 

Można też poprawić literówkę w tytule (na końcu)

Opublikowano

Hej czyli żadem bot do pokemon nie działa???

ile to potrwa??

i co się stało że tak padło???

może właściciele gry poblokowali?

update API chwilowo nie działa tylko, dzisiaj powinni naprawić

Opublikowano

Hej czyli żadem bot do pokemon nie działa???

ile to potrwa??

i co się stało że tak padło???

może właściciele gry poblokowali?

Wyszła nowa aktualizacja, która prawdopodobnie wprowadziła większe zabezpieczenia. Ale nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść, więc podejrzewam, że lada dzień pojawią się update do botów. xp

Opublikowano

 

 

wtf jak to uruchomić/pobrać itp

 

https://www.youtube.com/watch?v=aFHJAYVQTso niby tak ale nie chce mi się bawić poczekam aż naprawią te boty co mi się fajnie używało

 

c***a Ci zadziała

 

"Niantic's latest update change how data communicate between server and the client. Currently no bots are working. Please be patient and wait for new release."

Opublikowano

raczej boty nie wrócą. Tylko aplikacja pomengo wysyła token. W ingresie gdy dodali takie zabezpieczenie to do teraz nie ma obejścia

white pride world wide

Opublikowano

raczej boty nie wrócą. Tylko aplikacja pomengo wysyła token. W ingresie gdy dodali takie zabezpieczenie to do teraz nie ma obejścia

bo z tą grą nie było żadnego szału i był rok 2k13 teraz na pokemony jest szał i mamy 2k16 nowe mozliwosci
Opublikowano

raczej boty nie wrócą. Tylko aplikacja pomengo wysyła token. W ingresie gdy dodali takie zabezpieczenie to do teraz nie ma obejścia

bez siania zbędnej paniki poproszę ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...