Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Najnowszy necrobot v0.3.3 dziala swietnie

https://github.com/NecronomiconCoding/NecroBot/releases

A można tam tak ustawić żeby:

- zostawiał po np 1-2 pokemony z najwyższym CP i po 1-2 pokemony z najwyższym IV? Resztę transferował.

- ustawić mu promień w jakim ma się poruszać? Ewentualnie stał w miejscu.

 

w v2 da ustawić promień

 

 

No ma niby troszkę więcej opcji ale coś słabo to expi (może dlatego że dałem do 500m hmm... potestuję z tym promieniem) - no i nieczytelne to (tylko na biało wyświetla).

thx ;)

Dodatkowo ustawiłem:

  <Teleport>false</Teleport>

  <BurstMode>true</BurstMode>

  <LocationsToVisit>

    <Location>

      <Latitude>jak startowe</Latitude>

      <Longitude>jak startowe</Longitude>

    </Location>

 

No i nie jestem pewien czy na pasku podaje prawidłowy Level i exp bo cały czas stoi na lvl3 (niby z lvl1 do lvl3 poszło szybko ale teraz stoi).

Opublikowano

 

 

 

Najnowszy necrobot v0.3.3 dziala swietnie

https://github.com/NecronomiconCoding/NecroBot/releases

A można tam tak ustawić żeby:

- zostawiał po np 1-2 pokemony z najwyższym CP i po 1-2 pokemony z najwyższym IV? Resztę transferował.

- ustawić mu promień w jakim ma się poruszać? Ewentualnie stał w miejscu.

 

w v2 da ustawić promień

 

 

No ma niby troszkę więcej opcji ale coś słabo to expi (może dlatego że dałem do 500m hmm... potestuję z tym promieniem) - no i nieczytelne to (tylko na biało wyświetla).

thx ;)

Dodatkowo ustawiłem:

  <Teleport>false</Teleport>

  <BurstMode>true</BurstMode>

  <LocationsToVisit>

    <Location>

      <Latitude>jak startowe</Latitude>

      <Longitude>jak startowe</Longitude>

    </Location>

 

No i nie jestem pewien czy na pasku podaje prawidłowy Level i exp bo cały czas stoi na lvl3 (niby z lvl1 do lvl3 poszło szybko ale teraz stoi).

 

jak masz teleport na false to burst mode ci nie zadziala

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

czy moge zostawic bota odpalonego na noc czy za to ban poleci ??

ban nie poleci :) najwyżej soft ale jest on automatycznie usuwany przez bota

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Co robi ten burst mode i teleport ( wiem co to teleport ale nie wiem jak to działa )

tam masz na dole burst i lokacje chodzi o to że bedzie sprawdzać ją i zbierać z niej pokemony  a teleport to że będzie się tam tepać.Czyli bot chodzi na 2 lokacjach naraz

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

 

Co robi ten burst mode i teleport ( wiem co to teleport ale nie wiem jak to działa )

tam masz na dole burst i lokacje chodzi o to że bedzie sprawdzać ją i zbierać z niej pokemony  a teleport to że będzie się tam tepać.Czyli bot chodzi na 2 lokacjach naraz

 

 

czyli trzeba wpisac  tam 2 kordy? żeby np. chodzilo po tokyo i NY? moglbys podeslac screena jak to ustawić?

Opublikowano

Polecacie jakąś szybkość przemieszczania bota? Jakieś wrażenia ? Ustawiłam na 15km/h i zastanawiam się czy można dać więcej bez softbanów co chwile.

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Polecacie jakąś szybkość przemieszczania bota? Jakieś wrażenia ? Ustawiłam na 15km/h i zastanawiam się czy można dać więcej bez softbanów co chwile.

heh ja mam 150

Tutaj macie mój config http://wklej.org/id/2774966/ robie na nim 150k expa na godzinę do v2 bota

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

evolvepokemonwithenoughcandy- ta opcja lepiej na true czy na false?

ja wole sam ulepszac pokemony także mam na false

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Ktoś poleca jakieś ustawienia do v5 bota proszę na pw 

+ Jaką polecacie prędkość ? mam aktualnie 50km/h lepiej zrobic wiecej ? 

Opublikowano

Jak ustawić by nie transferowało pokemonów np powyżej 800? :)

 

  <KeepMinCp>800</KeepMinCp>     Jeżeli to jest to, to prosiłbym tylko o potwierdzenie :)

Opublikowano

mam problem , bot v2 z ustawieniami od autora chodzi mi tylko do pokestopow i nie lapie zadnych pokemonow :/ wie ktos jak to naprawic ?
 

2016-07-30 01:33:10 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:22 Updating inventory at 30.07.2016 01:33:22
2016-07-30 01:33:24 Recycling item(s): ItemPokeBall x1
2016-07-30 01:33:27 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:29 [63] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:33:33 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:35 [64] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:33:39 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:41 [65] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:33:45 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:47 [66] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:33:51 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:52 [67] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:33:55 Recycling item(s): ItemPokeBall x1
2016-07-30 01:33:56 Updating inventory at 30.07.2016 01:33:56
2016-07-30 01:33:57 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:33:59 [68] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:34:05 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:34:07 [69] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:34:12 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:34:29 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:34:30 [70] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:34:31 Updating inventory at 30.07.2016 01:34:31
2016-07-30 01:34:37 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:34:39 [71] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:34:44 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:34:46 [72] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:35:02 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:35:03 Updating inventory at 30.07.2016 01:35:03
2016-07-30 01:35:19 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:35:20 [73] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:35:27 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:35:28 [74] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
2016-07-30 01:35:33 Burst mode found 0 total pokemon. 0 extra from burst
2016-07-30 01:35:34 [75] Pokestop rewarded us with 50 exp. 0 gems. .
Opublikowano

Ktoś poleca jakieś ustawienia do v5 bota proszę na pw 

 

+ Jaką polecacie prędkość ? mam aktualnie 50km/h lepiej zrobic wiecej ? 

Właśnie zmieniłam na 150km/h na najnowszej wersji działa super

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

pomoze ktos? logi bota (bot v2 z ustawieniami od autora)

 

2016-07-30 01:43:52 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:43:54 Starting bot.
2016-07-30 01:43:54 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:43:55 Starting bot.
2016-07-30 01:43:55 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:43:56 Updating inventory at 30.07.2016 01:43:56
2016-07-30 01:43:56 Starting bot.
2016-07-30 01:43:56 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:43:57 Updating inventory at 30.07.2016 01:43:57
2016-07-30 01:43:57 Starting bot.
2016-07-30 01:43:57 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:43:58 Updating inventory at 30.07.2016 01:43:58
2016-07-30 01:43:59 Updating inventory at 30.07.2016 01:43:59
2016-07-30 01:43:59 Starting bot.
2016-07-30 01:43:59 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:44:01 Updating inventory at 30.07.2016 01:44:01
2016-07-30 01:44:01 Starting bot.
2016-07-30 01:44:01 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:44:03 Updating inventory at 30.07.2016 01:44:03
2016-07-30 01:44:03 Starting bot.
2016-07-30 01:44:03 Logging in with account type: Ptc
2016-07-30 01:44:04 Updating inventory at 30.07.2016 01:44:04
2016-07-30 01:44:05 Starting bot.
2016-07-30 01:44:05 Logging in with account type: Ptc
Opublikowano

 

Ktoś poleca jakieś ustawienia do v5 bota proszę na pw 

 

+ Jaką polecacie prędkość ? mam aktualnie 50km/h lepiej zrobic wiecej ? 

Właśnie zmieniłam na 150km/h na najnowszej wersji działa super

 

Gdzie polecasz/polecacie expic ???????????? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...