Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkim którzy tak garna na allegro, przypominam iż jako osoby fizyczne sprzedając ilościowo konta 

zbieracie na siebie uwagę skarbówki

 

Nie ma cie działalnosci gospodarczej, a sprzedajecie kilkanascie kont, Te 20 zł za konto jest warte kary kilka tysięcy ?

17.png

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chce wystawić jedynie jedno konto. Jednak straciłem właśnie konto 30 lvl i Dragonite 2900 Cp poniewaz na pieprzo.... wp nie przychodzi potwierdzenie emaila a innaczej nie moge się zalogowac. Radzę pozmieniać z wp na inne emaile bo za 2 dni stracicie konta i nie pogracie. Pozdrawiam.. Czy ktoś dostał na ten wp potwierdzający email ?

 

 

Da się jakoś sprawdzić email do konta ? Proszę o odpowiedz !! Dodam , że nie moge zalogowac się na stronce bo odrazu chca weryfikacji , która nie przychodzi mi na wp ;//

Opublikowano

Przepraszam was ludki za spam , ale możecie mi pomóc i powiedzieć jak moge sprawdzić emaila i czy przychodzi wam potwierdzenie na wp ? Ponieważ stracę 30 lvl i Dragonite 2900 Cp proszę was konto robione bardzo długo.

Opublikowano

Przepraszam was ludki za spam , ale możecie mi pomóc i powiedzieć jak moge sprawdzić emaila i czy przychodzi wam potwierdzenie na wp ? Ponieważ stracę 30 lvl i Dragonite 2900 Cp proszę was konto robione bardzo długo.

 

Skoro email przychodzą na skrzynke w tym przypadku WP

to niestety tylko i tam dostaniesz emaila

 

Sprawdz wszystkie kategorie włącznie z WP, Konto jest google czy Pokemon ? 

17.png

Opublikowano

Konto na Ptc. Niestety z tego co widzę nie przychodzi na wp ;/ A szkoda bo miałem prawie 31 lvl i Dragonite 2900 Cp ;/  Na dodatek nie dadzą możliwości zalogowania się by zobaczyć jaki jest emaila i to wp ;//

Opublikowano

Lepiej wytłumacz ludziom jak zrobić, żeby wywalało poksy poniżej 500, a zbierało 500+ :)

A w jakiej wersji dokładnie?

Bo ja cały czas używam v1 i mi działa.

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Zastanawialiście się jakim cudem koleś sprzedał to , że wbije komuś 30 lvl ^^ Nawet nie konta a to , że wbije komuś 30 lvl na jego koncie sprzedał tak 18 aukcji i zarobił 3600 zł Masakra co ci ludzie nie wymyślą jeśli to czytasz tutaj kolego to podziwiam cię naprawdę ;D

Opublikowano

Ma też ktoś taki błąd. Wyskakuje przy koncie Google i Ptc. Jakieś pomysły jak to naprawić? Na komórce działa wszystko.

 

[15:45:45] Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.PtcOfflineException'. from Pokemon Go Rocket API

[15:45:45] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..
Opublikowano

 

Ma też ktoś taki błąd. Wyskakuje przy koncie Google i Ptc. Jakieś pomysły jak to naprawić? Na komórce działa wszystko.

 

[15:45:45] Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.PtcOfflineException'. from Pokemon Go Rocket API

[15:45:45] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

 

Według mnie padły serwery dlatego nie da się zalogować.

Opublikowano

Jakiej wersji najlepiej używac ? :D poda mi ktoś strone gdzie jest najnowsza aktulizacja ?

Tutaj wstaiwam najnowsze wersje kompilowane z tego githuba https://github.com/Spegeli/Pokemon-Go-Rocket-API

A co do wersji ja polecam v1 :D

Jak zrobić by zostawaly mi dwa poki z najwyższym cp a reszta transfer?

nie da zrobić czegoś takiego

No teraz w v6 :D Ale jak Ci działa v1 to weź podaj swój config proszę :) Bo mi wciąż zostają poksy po 20CP.. :(

http://wklej.org/id/2773631/

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

Zastanawialiście się jakim cudem koleś sprzedał to , że wbije komuś 30 lvl ^^ Nawet nie konta a to , że wbije komuś 30 lvl na jego koncie sprzedał tak 18 aukcji i zarobił 3600 zł Masakra co ci ludzie nie wymyślą jeśli to czytasz tutaj kolego to podziwiam cię naprawdę ;D

Opublikowano

 

Jakiej wersji najlepiej używac ? :D poda mi ktoś strone gdzie jest najnowsza aktulizacja ?

Tutaj wstaiwam najnowsze wersje kompilowane z tego githuba https://github.com/Spegeli/Pokemon-Go-Rocket-API

A co do wersji ja polecam v1 :D

Jak zrobić by zostawaly mi dwa poki z najwyższym cp a reszta transfer?

nie da zrobić czegoś takiego

No teraz w v6 :D Ale jak Ci działa v1 to weź podaj swój config proszę :) Bo mi wciąż zostają poksy po 20CP.. :(

http://wklej.org/id/2773631/

 

<KeepMinIVPercentage>50</KeepMinIVPercentage>

  <KeepMinCP>0</KeepMinCP>

  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>50</WalkingSpeedInKilometerPerHour>

  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>

  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>

 

Będzie mi wywalał te słabsze, zostawiał silniejsze ?

 

 <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin> - do Czego to ?

Opublikowano

Jak zrobić by zostawaly mi dwa poki z najwyższym cp a reszta transfer?

To jest config do v5 który zostawia 4 najlepsze pokemony kazdego typu reszte transferuje . Jesli chcesz zeby dwa zostawiał wpisujesz tutaj 2  zamiast 4 :<KeepMinDuplicatePokemon>4</KeepMinDuplicatePokemon>

I nie zadawjcie juz głupich pytan o config .... . 

 

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-16"?>
  <AuthType>Google</AuthType> <!-- Google/Ptc -->
  <DefaultLatitude></DefaultLatitude> <!-- Default Amsterdam Central Station -->
  <DefaultLongitude></DefaultLongitude> <!-- Default Amsterdam Central Station -->
  <DefaultAltitude>10</DefaultAltitude>
  <GoogleRefreshToken></GoogleRefreshToken>
  <PtcPassword>pw</PtcPassword>
  <PtcUsername>username</PtcUsername>
  <KeepMinIVPercentage>85</KeepMinIVPercentage>
  <KeepMinCP>10000</KeepMinCP>
  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>50</WalkingSpeedInKilometerPerHour>
  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>4</KeepMinDuplicatePokemon>
  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>
  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>
  <ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->
    <Filter>
      <Name>ItemUnknown</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokeBall</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemGreatBall</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemUltraBall</Name>
      <Count>200</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemMasterBall</Name>
      <Count>500</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPotion</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemSuperPotion</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemHyperPotion</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemMaxPotion</Name>
      <Count>50</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemRevive</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemMaxRevive</Name>
      <Count>60</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemLuckyEgg</Name>
      <Count>200</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseOrdinary</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseSpicy</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseCool</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseFloral</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemTroyDisk</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemXAttack</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemXDefense</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemXMiracle</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemRazzBerry</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemBlukBerry</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemNanabBerry</Name>
      <Count>60</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemWeparBerry</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPinapBerry</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemSpecialCamera</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncubatorBasicUnlimited</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncubatorBasic</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokemonStorageUpgrade</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemItemStorageUpgrade</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
  </ItemRecycleFilter>
  <PokemonsToEvolve> <!-- Pokemons to evolve, leave empty to disable evolving pokemon -->
    
  </PokemonsToEvolve>
<PokemonsNotToTransfer> <!-- Pokemons to not transfer, leave empty to transfer all pokemon -->
 
   
    <PokemonId>Dragonite</PokemonId>
    <PokemonId>Charizard</PokemonId>
    <PokemonId>Zapdos</PokemonId>
    <PokemonId>Snorlax</PokemonId>
    <PokemonId>Alakazam</PokemonId>
    <PokemonId>Mew</PokemonId>
    <PokemonId>Mewtwo</PokemonId>
  </PokemonsNotToTransfer>
  <PokemonsNotToCatch> <!-- Pokemons to not catch, leave empty to catch all pokemon -->
  </PokemonsNotToCatch>
</UserSettingsXml>
Opublikowano
16:03:29] (ATTENTION) Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: 35,672963 Lng: 139,698338

[16:03:29] (ATTENTION) Script will continue in 5 seconds!

[16:03:34] (INFO) Logging in via: Ptc

[16:04:09] Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccessTokenExpiredException'. from Pokemon Go Rocket API

[16:04:09] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

[16:04:09] (ATTENTION) Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: 35,672963 Lng: 139,698338

[16:04:09] (ATTENTION) Script will continue in 5 seconds!

[16:04:14] (INFO) Logging in via: Ptc

 

hmm problem tylko z PTC///

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...