Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]ABot - Bot na serwery TeamSpeak3


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref

Update może się trochę opóźnic, ponieważ jestem chory.

Co planuje w nowej wersji:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Nowa instancja - Nadawanie grup, umożliwiająca nadawanie grup dodatkowych przez komendy

Prawdopodobnie pojawi się kilka dodatkowych rzeczy :)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@ref

Update może się trochę opóźnic, ponieważ jestem chory.

Co planuje w nowej wersji:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Nowa instancja - Nadawanie grup, umożliwiająca nadawanie grup dodatkowych przez komendy

Prawdopodobnie pojawi się kilka dodatkowych rzeczy :)

No właśnie chciałem pisać w sprawie pokowania zwykłych użytkowników bo kilka razy mi to zgłosili.

 

A jednak ;) "Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo" a mówiłeś, że nie możliwe ;.p

lubie-to-png.png

Opublikowano

@ref

Update może się trochę opóźnic, ponieważ jestem chory.

Co planuje w nowej wersji:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Nowa instancja - Nadawanie grup, umożliwiająca nadawanie grup dodatkowych przez komendy

Prawdopodobnie pojawi się kilka dodatkowych rzeczy :)

Wracaj do zdrowia i podaj mozliwa date wydania aktualizacji ;)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Bot rewelacyjny, dobrą opcją by była kontrola bota nad rangami serwerowymi. 

Pamiętam że były kiedyś takie boty, że bot pilnuje żeby user miał np tylko "4" rangi, przy większej ilości je usuwał.

Dobrą opcją jak dla mnie byłoby dodanie takiego czegoś :)

Opublikowano

Wersja ABot v1.0.6 już dostępna! A w niej:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup i !pwAll
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Naprawiona funkcja adminStatusOnChannel, gdzie bot zle wpisywal status administracji w nazwę kanału
Oraz naprawa kilku drobniejszych błędów

Osoby, które chcą dostać akutalizację proszę zgłaszać się do mnie :)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Wersja ABot v1.0.6 już dostępna! A w niej:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup i !pwAll
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Naprawiona funkcja adminStatusOnChannel, gdzie bot zle wpisywal status administracji w nazwę kanału
Oraz naprawa kilku drobniejszych błędów

Osoby, które chcą dostać akutalizację proszę zgłaszać się do mnie :)

@artur8889 odczytaj PW

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Wersja ABot v1.0.6 już dostępna! A w niej:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup i !pwAll
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Naprawiona funkcja adminStatusOnChannel, gdzie bot zle wpisywal status administracji w nazwę kanału
Oraz naprawa kilku drobniejszych błędów

Osoby, które chcą dostać akutalizację proszę zgłaszać się do mnie :)

 

Zrezygnowałeś z

"Nowa instancja - Nadawanie grup, umożliwiająca nadawanie grup dodatkowych przez komendy"?

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

@GrubY__

ślepy ? widzeze nabijasz posty... updata byl juz ....

 

Wersja ABot v1.0.6 już dostępna! A w niej:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup i !pwAll
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Naprawiona funkcja adminStatusOnChannel, gdzie bot zle wpisywal status administracji w nazwę kanału
Oraz naprawa kilku drobniejszych błędów

Osoby, które chcą dostać akutalizację proszę zgłaszać się do mnie :)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Wersja ABot v1.0.6 już dostępna! A w niej:

Naprawione komendy !pwAll oraz !pokeAll, gdzie można było wysłać tylko jedno słowo
Dodana komenda !pokeGroup i !pwAll
Dodana funkcja youtubeInfo, wypisująca statystyki danego kanału na YouTube w nazwach i opisach kanałów
Naprawiona funkcja autoPoke, gdzie bot pokeował normalnych użytkowników
Naprawiona funkcja adminStatusOnChannel, gdzie bot zle wpisywal status administracji w nazwę kanału
Oraz naprawa kilku drobniejszych błędów

Osoby, które chcą dostać akutalizację proszę zgłaszać się do mnie :)

Odczytaj pw, ;)

lubie-to-png.png

Opublikowano

Pomoże ktoś?

PHP Parse error:  syntax error, unexpected ''interval'' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting ')' in /ABot/include/config/config.php on line 88

Najlepsze jest to, że w tej linii nic nie zmieniałem xD 

sygnatura.png

Opublikowano

@czester95

Pisałeś w sprawie darmowej wersji bota, ten temat dotyczy płatnej. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc z darmową wersją bota napisz w tym temacie:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1526902-bot-abot-darmowy-bot-na-tw%C3%B3j-serwer-teamspeak/

 

 

Do tematu:

Na temat następnej aktualizacji mogę powiedzieć tyle, że będzie to od razu wersja 1.1. z powodu iż będzie to bardzo duża zmiana :) Póki co planuję w niej:

Przebudowanie core dla lepszego działania i więkoszych możliwości
Dodanie więcej opcji dostosowywania niektórych funkcji
Możliwość tłumaczenia bota na inne języki
Prawdopodobnie automatyczny system aktualizacji bota
No i oczywiście nowe funkcje oraz komendy, na które nie mam jeszcze pomysłu, także możecie podsyłać swoje pomysły 

Nie znam daty kiedy pojawi się update, na pewno nie w tym miesiącu :(

Jeżeli macie jakieś pomysły - śmiało piszcie ;)

 

 

Zapraszam do zakupu bota


Pozdrawiam, ArrMeeR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...