Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]ABot - Bot na serwery TeamSpeak3


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ref

 

ABot v1.0.2 już niedługo! A w nim:

 

  • Dodałem możliwość ustawienia ignorowanych grup w niektórych funkcjach (generowanie topek, sprawdzanie afk)
  • Automatyczne wypisywanie osób online z danej grupy w nazwe i opis kanału (przydatne przy kanałach vip)
  • Automatyczne nadawanie rangi gildyjnej po wejsciu na kanal, a gdy ktoś już ją posiada, po wejściu na kanał bot mu ją zabiera
  • Automatyczne zdejmowanie grup uzytkownikowi, gdy ich ilosc przekracza wartosc ustawiona w configu
  • Automatyczne wpisywanie statusu administracji w nazwe kanału (np. ArrMeeR - Online)

 

Zapraszam do zakupu bota :)

Najbardziej wyczekiwany przeze mnie update abot sprawuje, się świetnie polecam każdemu. ;)

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref

 

Update 1.0.2 coraz bliżej :)

Na dniach planujesz wydać :?

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

ABot v1.0.2 już dostępny! Osoby, które zakupiły bota dostały linki do pobrania.

 

Changelog:

Dodano funkcje wypisującą status administracji w nazwe kanału (np. [QUERY] ArrMeeR - Online)
Dodano funkcje wypisujacą w nazwe kanalu ilosc osob online z danej grupy, a w opis ich nicki
Dodano funkcje, ktora nadaje range klanowa po wejsciu na kanal, a gdy uzytkownik posiada taka range, bot zabiera mu ją
Dodano mozliwosc ustawienia ignorowanych grup w niektorych funkcjach
Funkcja, ktora odpowiada za tworzenie wolnych kanalow prywatnych, tworzy je teraz zablokowane 
Channel checker nieaktywny kanał robi wolnym, wczesniej blokował go

Podsyłajcie pomysły na funkcje do następnej wersji :)

 

Zapraszam do zakupu bota


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@ref

Zacząłem pracę nad wersją 1.0.3

 

A w niej:

  • Generator banneru (dodałem do tego osobną instancję)
  • AntyVPN
  • Przepisze na nowo channel checker.
  • I jeszcze inne rzeczy, ale aktualnie nie mam pomysłu co, podsyłajcie propozycje :)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

RandomGroup?
Wchodzisz na kanal i losuje ci range z ArrayListy, i po np 24h jest usuwana ranga.

Opublikowano

Propozycja kickanie za pisanie nie dozwolonych linków na chacie :)

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

- Funkcja od AFK żeby nie wywołała podczas zmutowania się. (Dodać możliwych wyboru)

 

- Dodać komendę !pokeall,!pokeadmina.

 

- Automatyczne uzupełnianie "dziur" w kanałach prywatnych.

- Bot aktualizuje kanał prywatny jednorazowo w ciągu dnia (Więcej na pw pisałem)

 

- Rejestracja (Opcja, że jeśli gracz ma już range z wymienionych drugiej już nie może nabyć). (Dodać możliwych wyboru)

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

 

Opublikowano

@m1ste

W sumie dobry pomysł - w następnym updacie postaram się to dodać

 

@djmucha

To raczej jest niewykonalne, bo bot musiał by siedzieć na każdym kanale

 

@kamyrdol31

Przebuduje funkcje AFK, żeby była wieksza mozliwosc wyboru

Postaram się dodać takie komendy.

Juz zabralem sie za przerabianie channelcheckera

I zablokuje mozliwosc nadania sobie dwoch rang rejestracyjnych

 

@jakubgross

Bot zużywa jak najmniej ramu, w moim przypadku maksymalnie do 100mb po 3 dniach działania

 

 

Zapraszam do zakupu bota :)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@m1ste

W sumie dobry pomysł - w następnym updacie postaram się to dodać

 

@djmucha

To raczej jest niewykonalne, bo bot musiał by siedzieć na każdym kanale

 

@kamyrdol31

Przebuduje funkcje AFK, żeby była wieksza mozliwosc wyboru

Postaram się dodać takie komendy.

Juz zabralem sie za przerabianie channelcheckera

I zablokuje mozliwosc nadania sobie dwoch rang rejestracyjnych

 

@jakubgross

Bot zużywa jak najmniej ramu, w moim przypadku maksymalnie do 100mb po 3 dniach działania

 

 

Zapraszam do zakupu bota :)

No nie wiem, jest może jakaś opcja zakupu na raty? ;d

strange1.jpg

Opublikowano

@artur8889 Mógł, byś dodać omijanie rangi po spędzonym czasie.


Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

Jak wyglada autotworzenie kanalow?

 

Fajnie by bylo jakby sie ustalalo grupe ktora moze dostac kanal, strefe czyli miedzy ktorym a ktorym kanalem tworzy kanal + podkanaly (nie tak jak teraz ze musza byc kanaly stworzone z opisem wolny w topicu), kazdy moze miec tylko jeden kanal prywatny a nie za kazdym razem dostanie. Ma to dzialac podobnie jak w bocie iHelp. Jak tak dziala to pomysle nad nabyciem bota.

Opublikowano

Polecam tego bota jak najbardziej, przy nim się dobrze pracuje, łatwa konfiguracja itd.
Pozdrawiam.

blaze_logo.png

Opublikowano

Jakowo, że zaczęła się szkoła mam mniej czasu, dlatego w kolejnym updacie (1.0.3) będzię tylko:

Automatyczne generowanie banneru
Automatyczne uzupełnianie luk w kanałach prywatnych 
Naprawa wielu błędów

Update będzie dzisiaj, najpóźniej jutro.

 

@ref


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Wersja v1.0.3 już dostępna!

Osoby, które zakupiły bota dostały linka do pobrania.

 

W następnym updacie postaram się dodać trochę więcej rzeczy

 

@ref


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

ABot v1.0.4 w trakcie prac!

 

Póki co w nim dodam:

Nowy channel checker
Grupy do banowania
Limit grup
System poziomów

I kilka komend

Jeżeli są jakieś propozycje to piszcie :)

 

A tak przy okazji też @ref


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Polecam Abota dla każdego użytkownika który posiada ts3

 

Plusy:

-Szybka pomoc w sprawie pomocy ustawieniu botów

-Łatwa konfiguracja bota

-Ładny baner

-Mało Ramu pobiera

-Wiele wiele i to wiele plusów.

 

Minusy:

-Brak

 

@ps

Będę aktualizował ten post

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Polecam Abota dla każdego użytkownika który posiada ts3

 

Plusy:

-Szybka pomoc w sprawie pomocy ustawieniu botów

-Łatwa konfiguracja bota

-Ładny baner

-Mało Ramu pobiera

-Wiele wiele i to wiele plusów.

 

Minusy:

-Brak

 

@ps

Będę aktualizował ten post

Również polecam.

Szybka pomoc z botem w razie problemów oraz częste aktualizacje (W roku szkolnym trochę rzadziej)

 

Oraz co najważniejsze, niska cena ☺

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...