Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]ABot - Bot na serwery TeamSpeak3


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm bot dobrze sprawuje ale moze zrobisz aktualizacje do nowszej wersji ?

 

-Online dla danej strefy off

-Nie kontroluje kanalow prywatnych.

-wczesniej na pv pisalem co nie dziala.

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przewidziana jest jakas aktualizacja?

Dawno nie było :-)

 

PS: Fajnie by było zobaczyć w nowej aktualizacj nowy system aktualizowania/usuwania kanałów (Edit kanał np. raz dziennie po wykryciu aktywności na danym kanale)

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

ABot v1.0.4 już dostępny!

Osoby, które zakupiły bota, dostały aktualizacje.

 

Changelog wersji 1.0.4:

Nowy channel checker
AntyVPN
Poziomy użytkowników
Nowe znaczniki w wiadomości powitalnej
Nowy wygląd funkcji administracja online
Naprawa wieluuu błędów

Zapraszam do zakupu bota :)

 

@ref


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

no wlasnie ze nie dziala, core.php jest zakodowany tak samo jak abot.class.php i chociaz na serwerze mam ionCube Loader nic nie dziala, jedynie zostaje mi recznie z dekompilowac.

 

po probie odpaleniu bota z komendy php core.php -i 1 wywala blad:

 

PHP Fatal error:  Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /home/abot/core.php(1) : eval()'d code:1
 

co moze być winą tego że ten kod nie dziala na php powyżej 5.6 a w moim przypadku w 7.0

 

oczywiscie moge sie mylic....

 

P.S. po zdekompilowaniu pliku core.php skrypt dziala jednak że juz nie mam czasu na dekompilowanie abot.class.php zrobie to w nocy

Opublikowano

Pokazalo ci sie ze bot laczy się z serwerem prawidłowo?

[>>] Startowanie ABot v1.0.4 (Bot stworzony przez: ArrMeeR)
[>>] Sprawdzanie licencji...
[>>] Licencja poprawna
[>>] Startowanie instacji ABot @ ....
[>>] Pomyslnie polaczono z serwerem
[>>] Pomyslnie zalogowano do serwera
Opublikowano

przykro mi ale ja nigdzie nie widzialem regulaminu do licencji ktora zakupilem od ciebie, niestety nie jestem w stanie zmienic php, za duzo pracy, zobacze co bedzie po tym jak zdekompiluje drugi plik, jesli bot bedzie normalnie dzialal na php7 to ok, jesli nie to zmienie maszyne na inna

Opublikowano

po skonfigurowaniu i odpaleniu bota, ten laczy sie bez problemu, ale nie wszystko mi dziala:

 

abot generator pada po paru sekundach (connect lost)

nie dziala banner oraz liczba online w nazwe serwera (bot bannergenerator connect lost)

funkcja adminlistonline wypisuje te same osoby po kilka razy lub/oraz osoby ktore sa offline

Funkcja serverName nie dziala

Funkcja groupOnline nie dziala

Funkcja antyVPN nie dziala jak powinna, trzeba zmienic dziala tego gdyz wieksze data center sa uwazane za proxy np. cale OVH

{"hostname":"nsXXXXXXX.ip-XXX-XXX-XX.eu","countryCode":"FR","countryName":"France","region":"undefined","asn":"AS16276 OVH","proxy":1}

Funkcja bannerGenerator nie dziala

 

na koniec nie wiem jak dziala channel checker, jako ze nic sie nie dzieje?

 

jakies sugestie?

Opublikowano

Zachęcam do zakupu bota :-). Warto, ostatnia aktualizacja bardzo dużo przydatny funkcji wniosła. Oby tak dalej :-D

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Nowa aktualizacja jest naprawde niezla ;] Teraz jeszcze jest łatwiej uzupełnic tego bota (wszystko opisane co dana funkcja posiada i co uzupelniamy) czekam z niecierpliwoscia na nowe funkcje i powodzenia @artur8889

;p

 

@Edit

 

@artur8889

 

W sprawie kanałów prywatnych co ile bot kasuje nieaktywne kanały i jak to dizała?

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

jako posiadacz tego bota jestem nie zadowolony z jego działa.

 

Minusy:

toporna konfiguracja

raz działają funkcje a raz nie, chodź dobrze skonfigurowany to nie działają funkcje

bardzo często bota trzeba restartować jak instancje padają

przy większej ilościach użytkowników bot działa z opóźnieniem np. przy 200 osobach online opóźnienie wynosi nawet 33min!!!!! (mierzone z zegarkiem)

problem z licencją, gdy vps autora dostaje down to bot przestaje funkjonować

brak kontaktu z autorem, można pisać i siedzieć u niego na ts-ie wieczność

 

 

Plusy:

brak

 

nie polecam, chyba że ktoś potrzebuje na swój prywatny serwer do max 32 slotach

 

od sprzedam licencje

Opublikowano

@ref

 

@kamil306

Opoznienie spowodowane jest zbyt słabą maszyną, badz taką, ktora nie ma wolnych zasobow, tak samo z licencją, serwer licencyjny ostatnią przerwe miał 3 miesiące temu. Również instancje padaja z powodu malej ilosci zasobow

 

 

@Edit

Jakowo, że teraz nie mam za bardzo czasu to zrobiłem jedynie fixa do 1.0.4 (jeżeli ktoś potrzebuje fixa (1.0.4.1) teraz to proszę się do mnie zgłaszać na PW, jeżeli nie to w wersji 1.0.5 będzie wszystko naprawione)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...