Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]ABot - Bot na serwery TeamSpeak3


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Jakieś plany na następną aktualizacje :)?

 

Zacząłem już pracę nad aktualizacją, ale nie wiem kiedy będzie.

 

 

 

A co się w niej pojawi ??

 

Problem mam taki, że czasami pokebot nie działa ;c a Użytkownik dostaje informację iż Administrator został powiadomiony.

 

Jeszcze nie wiem co się pojawi dokładnie, na razie pracuję nad optymalizacją.

Funkjce autoPoke napiszę od nowa bo jestem swiadomy tego buga.


Pozdrawiam, ArrMeeR

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Jakieś plany na następną aktualizacje :)?

 

Zacząłem już pracę nad aktualizacją, ale nie wiem kiedy będzie.

 

 

 

A co się w niej pojawi ??

 

Problem mam taki, że czasami pokebot nie działa ;c a Użytkownik dostaje informację iż Administrator został powiadomiony.

 

Jeszcze nie wiem co się pojawi dokładnie, na razie pracuję nad optymalizacją.

Funkjce autoPoke napiszę od nowa bo jestem swiadomy tego buga.

 

Pomyśl nad przeprowadzaniem konkursów przez bota albo nad stroną www.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

 

 

 

Jakieś plany na następną aktualizacje :)?

 

Zacząłem już pracę nad aktualizacją, ale nie wiem kiedy będzie.

 

 

 

A co się w niej pojawi ??

 

Problem mam taki, że czasami pokebot nie działa ;c a Użytkownik dostaje informację iż Administrator został powiadomiony.

 

Jeszcze nie wiem co się pojawi dokładnie, na razie pracuję nad optymalizacją.

Funkjce autoPoke napiszę od nowa bo jestem swiadomy tego buga.

 

Pomyśl nad przeprowadzaniem konkursów przez bota albo nad stroną www.

 

Na jakiej zasadzie miałaby taka strona działac?


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

 

 

 

 

 

Jakieś plany na następną aktualizacje :)?

 

Zacząłem już pracę nad aktualizacją, ale nie wiem kiedy będzie.

 

 

 

A co się w niej pojawi ??

 

Problem mam taki, że czasami pokebot nie działa ;c a Użytkownik dostaje informację iż Administrator został powiadomiony.

 

Jeszcze nie wiem co się pojawi dokładnie, na razie pracuję nad optymalizacją.

Funkjce autoPoke napiszę od nowa bo jestem swiadomy tego buga.

 

Pomyśl nad przeprowadzaniem konkursów przez bota albo nad stroną www.

 

Na jakiej zasadzie miałaby taka strona działac?

 

Hmm... jakiś panel nadawania rang / statystyki użytkowników /  serwera..

różne informacje coś by się wymyśliło ;)

lubie-to-png.png

Opublikowano

wow... Zrobienie takiego bota to max 2 godziny.

To dam Ci nawet caly dzień i zapłacę.. czekam na takiego bota.

 

Report za spam.

 

Można również dodać statystyki administracji :) ile dany admin stworzył statystyki / nadał rang - podzielone na dzień / tydzień / miesiąc / łącznie.

lubie-to-png.png

Opublikowano

Można też dodać czas spędzony przez admina na serwerze w danym dniu/tygodniu itp..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam.

W wersji 1.2 planuję:

Dodac funkcje, ktora bedzie blokowac centrum pomocy w danych godzinach
Dodac statystki administracji 
Dodac zegar na 4 kanaly
Dodac informacje o pingu i packet loss w nazwie kanalu
Dodac losowanie rangi co okreslony czas
Dodac wykrywanie platformy uzytkownika i nadawanie mu odpowiedniej rangi
Dodac funkcje, ktora bedzie zmieniac nazwe kanalu co okreslony czas
Dodac funkcje, ktora bedzie sprawdzac numeracje kanalow, aby nie dalo sie ich zbugowac
Dodac liste uzytkownikow AFK
Dodac system nagrod

Stworzyc funkcje autoPoke na nowo

Prawdopodobnie przepisze rowniez funkcje autoPoke na nowo

 

Zapraszam do zakupu aplikacji ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Hmmm w przyszłej aktualizacji nie tej co bedzie tylko kiedys ;p proponuje troche odwiezyc banner czyli dodac data, pogoda itd ;)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Odświeżam.

 

W dniu dzisiejszym przez około 3 godziny były problemy z serwerem licencyjnym, przez co nie można było uruchomić bota. Nie były to problemy zależne ode mnie, ale od hostingu, na którym jest serwer licencyjny.

 


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Odświeżam.

Również niestety informuję że w nadchodzącej aktualizacji nie pojawią się statystki administracji ze względu iż jest to skomplikowana funkcja, a już czekacie na tą aktualizację dość długo i chcę jak najszybciej ją wydać.


Pozdrawiam, ArrMeeR

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@artur8889

Jak aktualizacja bo cos cicho tu jest ;/

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Dzisiaj w końcu skończyłem prace nad wersją 1.2. Changelog tej wersji:

Funkcja checkChannelNumbers, ktora sprawdza numeracje kanalow prywatnych
Funkcja detectClientPlatform, ktora wykrywa platforme uzytkownika i nadaje mu odpowiednia grupe
Funkcja netLoadInfo, ktora wpisuje w nazwe kanalu informacje o pingu i straconych pakietach serwera
Funkcja partners, ktora zmienia nazwe i opis kanalu co okreslony czas

Zostalo naprawione:
Funkcja antyPoke, w ktorej nie kazdy administrator otrzymywal powiadomienie o pobycie uzytkownika na kanale pomocy
Funkcja antyVPN zostala przepisana pod nowe API IPHub
Funkcja afkChecker, w ktorej bot nie przenosil uzytkownikow spowrotem na kanal
Funkcja groupOnline, w ktorej jak nie bylo nikogo w danej grupie bot sypal bledami w konsoli
Funkcja monitorPublicZone, w ktorej nie tworzyly sie nowe kanaly publiczne

 

Osoby, które zakupiły bota zapraszam do kontaktu w sprawie wysłania aktualizacji. Proszę o korzystanie z komunikatorów, z których zakupiliście aplikację, co ułatwi mi weryfikację.

Osoby, które nie zakupiły bota zapraszam do zakupu ;)


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Witam! Panie Artur  logi z php core.php -i 2 odnośnie crashowania bota po włączeniu funkcji AntyVPN (bot crashuje się po 30sekundach) 

QLPv3EK.png

Kontakt:

Discord: heraqu#6670

Opublikowano

W sprawie problemów z botem prosze o kontaktowanie sie ze mna przez prywatne komunikatory.

Odświeżam.


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Odświeżam.

W dniach 15.07.2017 - 20.07.2017 nie będzie mnie w domu, przez co support będzie utrudniony.

 


Pozdrawiam, ArrMeeR

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...