Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowsza religia nr 1 na świecie to... brak religii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

 

Dam ci cytat który prowadzi mnie w tej sprawie ,, Bóg stworzył świat a świat stworzył Boga'' . Wracając do twojej wypowiedzi masz rację że bóg nie pozwolił jeść z tego drzewa ale to była jedyna zasada którą człowiek złamał i zyskał grzech pierworodny. Zmusił go do tego szatan ( wąż) . Wolę wieżyć w to iż to Bóg stworzył mnie niż w to iż nasz świat to eksperyment w małej butelce a nam się wydaję , że jest nieskończenie wielkii. Może Bóg jest może nie ale na tym polega wiara aby wierzyć , że on tam gdzieś jest. Jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem okej rozumiem jesteś ateistą czy masz inną teorie i nie mam nic do tego

 

­

Momento Mori


 

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

 

Dam ci cytat który prowadzi mnie w tej sprawie ,, Bóg stworzył świat a świat stworzył Boga'' . Wracając do twojej wypowiedzi masz rację że bóg nie pozwolił jeść z tego drzewa ale to była jedyna zasada którą człowiek złamał i zyskał grzech pierworodny. Zmusił go do tego szatan ( wąż) . Wolę wieżyć w to iż to Bóg stworzył mnie niż w to iż nasz świat to eksperyment w małej butelce a nam się wydaję , że jest nieskończenie wielkii. Może Bóg jest może nie ale na tym polega wiara aby wierzyć , że on tam gdzieś jest. Jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem okej rozumiem jesteś ateistą czy masz inną teorie i nie mam nic do tego

 

­

 

"Wolna wola-zdolność podmiotów do dokonywania wyborów bez ograniczeń ze strony różnych czynników"

Wole aby cały wszechświat powstał przez przypadek , niż aby jakiś "bóg" go stworzył i miał nad nim pełną władzę.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Nie napisałem tego, nawet nie zasugerowałem.

Nie napisałem również, że wszystko zostanie kiedyś wyjaśnione. Masz duże braki.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

 

Chciałeś dowód to się do niego odnieś. Czekam na sensowne wytłumaczenie. I nie owijaj w bawełnę jak to zrobiłeś przed chwilą.

 

Ty faktycznie przyglup. Chcialem niepodwazalny dowod na istnienie boga. Goscia zniszczona watroba sie uleczyla. Nie wiadomo jak. Czy to jest dowod na istnienie boga? Prosze cie.

Chcialem sensowny, niepodwazalny argument. Dlaczego sam krazysz wokol tematu, a ode mnie czegos sie domagasz? 

 

/Sasiad z wioski wali denaturat od 20 lat i trzyma sie dobrze. To tez sprawa boska?

 

Dałem Ci dowód na to, że stało się coś co nie miało prawa się stać. Jeżeli taki przypadek został przebadany przez kilkanaście komisji i został określony jako niewytłumaczalny to my uznajemy to jako cud boski. Ja nie wymagam aby każdy przyjmował taką postawę ale skoro dzieje się rzecz absurdalna z dnia na dzień i przy dzisiejszej technice nie są w stanie tego wyjaśnić to chyba ktoś/coś maczało w tym palce. Napisałeś ,,nie wiadomo jak'' czyli dopuszczasz w końcu zjawisko paranormalne czy dalej twierdzisz, że nie wiesz jak ale na pewno to stało się samo z siebie. Chyba zaczynasz się gubić.

 

Zjawiska paranormalne ile ty masz lat 12 xD

Nie umiesz pojąć że nauka umie wszystko wyjaśnić.

 

Nauka umie wszystko wyjaśnić ? oj głęboko w to wątpię dzisiaj nauka się gubi przy takich ,,prostych'' rzeczach jak w jaki sposób powstają siły grawitacyjne zręszto większość nauki bazuję na Teoriach i ty uważasz że jak Religia jest opierana na Wieże tak nauka nie może się opierać na  Teoriach ?

Momento Mori


 

Opublikowano

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Ty tez nie rozumiesz i przypisujesz to do jakiejs bajki. Kumasz baze?

 

@KaRzahni123 ja jestem wyrafinowanym trollem. :v

 

A ja troluję tylko wtedy kiedy temat to troll :v

Ale jeszcze raz sorry, mój błąd xD

Ariell czy jak Ci tam, ja nie muszę być czarnowidzem żeby czarno widzieć że gadasz bzdury. Na świecie dzieje się wiele rzeczy dziwnych i wychodzących poza normy tylko dlatego że nie jesteśmy w tym miejscu i w tym czasie. Wiele ludzi ma wiele niezwykłych umiejętności i co, nazwiesz ich cudem? To że dziś nie znamy wszystkiego nie znaczy że to od razu robota kogoś tam z góry, w kogo wierzą tylko zagorzali Katole. Obudź się, proszę.

Powiedz mi gdzie był bóg gdy Allahowie wzywali Allaha tuż przed śmiercią wielu ludzi? Nie było go. Gdzie był w czasie wojny? Zapomnieli o nim. Zaraz będzie kolejna wojna a do czego nawołuje kościół? Do zakazania aborcji.

Dzięki, dobranoc.

 

Czytałeś kiedyś dekalog? Zasady chrześcijaństwa są dobre jak i wielu innych religii. To człowiek pozmieniał zasady i to człowiek je nagminnie łamie czego skutkiem są np. wojny.

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

 

Dam ci cytat który prowadzi mnie w tej sprawie ,, Bóg stworzył świat a świat stworzył Boga'' . Wracając do twojej wypowiedzi masz rację że bóg nie pozwolił jeść z tego drzewa ale to była jedyna zasada którą człowiek złamał i zyskał grzech pierworodny. Zmusił go do tego szatan ( wąż) . Wolę wieżyć w to iż to Bóg stworzył mnie niż w to iż nasz świat to eksperyment w małej butelce a nam się wydaję , że jest nieskończenie wielkii. Może Bóg jest może nie ale na tym polega wiara aby wierzyć , że on tam gdzieś jest. Jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem okej rozumiem jesteś ateistą czy masz inną teorie i nie mam nic do tego

 

­

 

"Wolna wola-zdolność podmiotów do dokonywania wyborów bez ograniczeń ze strony różnych czynników"

Wole aby cały wszechświat powstał przez przypadek , niż aby jakiś "bóg" go stworzył i miał nad nim pełną władzę.

 

Nie zapomnij o wrzucaniu 3/4 ludzkości do piekła bo mimo że ich kocha musi ich ukarać na wieki wieków za to że myślą inaczej od jego zagorzałych wyznawców :)

@Arialll - ale nie wiem czy namawianie tych guślarzy z ambon do wojny jest dobre. Tak, oni jeszcze błogosławili żołnierzy dając +5 do skilla i +10 do żywotności :D

Nie zapomnij też o mowie nienawiści którą głosi twój kościół.

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Ty tez nie rozumiesz i przypisujesz to do jakiejs bajki. Kumasz baze?

 

@KaRzahni123 ja jestem wyrafinowanym trollem. :v

 

A ja troluję tylko wtedy kiedy temat to troll :v

Ale jeszcze raz sorry, mój błąd xD

Ariell czy jak Ci tam, ja nie muszę być czarnowidzem żeby czarno widzieć że gadasz bzdury. Na świecie dzieje się wiele rzeczy dziwnych i wychodzących poza normy tylko dlatego że nie jesteśmy w tym miejscu i w tym czasie. Wiele ludzi ma wiele niezwykłych umiejętności i co, nazwiesz ich cudem? To że dziś nie znamy wszystkiego nie znaczy że to od razu robota kogoś tam z góry, w kogo wierzą tylko zagorzali Katole. Obudź się, proszę.

Powiedz mi gdzie był bóg gdy Allahowie wzywali Allaha tuż przed śmiercią wielu ludzi? Nie było go. Gdzie był w czasie wojny? Zapomnieli o nim. Zaraz będzie kolejna wojna a do czego nawołuje kościół? Do zakazania aborcji.

Dzięki, dobranoc.

 

Czytałeś kiedyś dekalog? Zasady chrześcijaństwa są dobre jak i wielu innych religii. To człowiek pozmieniał zasady i to człowiek je nagminnie łamie czego skutkiem są np. wojny.

 

Wojny na tle religijnym, oczywiscie mowa o czasach terazniejsych, nie maja nic wspolnego z religia. Wplywy i wladza to sie liczy.

 

/@Placek070 wierze* 

Odnosnie teorii napisalem na samym poczatku, ale nikt nie wzial pod uwage. Szansa na istnienie jest taka sama jak na nieistnienie. Nie mozna udowodnic ani jednego ani drugiego.

Opublikowano

 

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

 

Dam ci cytat który prowadzi mnie w tej sprawie ,, Bóg stworzył świat a świat stworzył Boga'' . Wracając do twojej wypowiedzi masz rację że bóg nie pozwolił jeść z tego drzewa ale to była jedyna zasada którą człowiek złamał i zyskał grzech pierworodny. Zmusił go do tego szatan ( wąż) . Wolę wieżyć w to iż to Bóg stworzył mnie niż w to iż nasz świat to eksperyment w małej butelce a nam się wydaję , że jest nieskończenie wielkii. Może Bóg jest może nie ale na tym polega wiara aby wierzyć , że on tam gdzieś jest. Jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem okej rozumiem jesteś ateistą czy masz inną teorie i nie mam nic do tego

 

­

 

"Wolna wola-zdolność podmiotów do dokonywania wyborów bez ograniczeń ze strony różnych czynników"

Wole aby cały wszechświat powstał przez przypadek , niż aby jakiś "bóg" go stworzył i miał nad nim pełną władzę.

 

Nie ma pełnej władzy widzisz to codziennie  gdyby Bóg miał  pełną władzę nad światem to myślisz że chrześcijanie umierali by za swoją wiarę ? Gdyby Bóg chciał zrobiłby wszystko aby się żyło lepiej ale czy wtedy życie miałoby sens ? NIE życie to podróż to jak wspinaczka na górę wyznaczasz sobie taką górę/cel w życiu a często wchodzisz na inny ,,szczyt''  albo kończysz podróż w połowie ...

Momento Mori


 

Opublikowano

 

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Ty tez nie rozumiesz i przypisujesz to do jakiejs bajki. Kumasz baze?

 

@KaRzahni123 ja jestem wyrafinowanym trollem. :v

 

A ja troluję tylko wtedy kiedy temat to troll :v

Ale jeszcze raz sorry, mój błąd xD

Ariell czy jak Ci tam, ja nie muszę być czarnowidzem żeby czarno widzieć że gadasz bzdury. Na świecie dzieje się wiele rzeczy dziwnych i wychodzących poza normy tylko dlatego że nie jesteśmy w tym miejscu i w tym czasie. Wiele ludzi ma wiele niezwykłych umiejętności i co, nazwiesz ich cudem? To że dziś nie znamy wszystkiego nie znaczy że to od razu robota kogoś tam z góry, w kogo wierzą tylko zagorzali Katole. Obudź się, proszę.

Powiedz mi gdzie był bóg gdy Allahowie wzywali Allaha tuż przed śmiercią wielu ludzi? Nie było go. Gdzie był w czasie wojny? Zapomnieli o nim. Zaraz będzie kolejna wojna a do czego nawołuje kościół? Do zakazania aborcji.

Dzięki, dobranoc.

 

Czytałeś kiedyś dekalog? Zasady chrześcijaństwa są dobre jak i wielu innych religii. To człowiek pozmieniał zasady i to człowiek je nagminnie łamie czego skutkiem są np. wojny.

 

Czyli satanizm teistyczny też jest dobry ?

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

 

Dam ci cytat który prowadzi mnie w tej sprawie ,, Bóg stworzył świat a świat stworzył Boga'' . Wracając do twojej wypowiedzi masz rację że bóg nie pozwolił jeść z tego drzewa ale to była jedyna zasada którą człowiek złamał i zyskał grzech pierworodny. Zmusił go do tego szatan ( wąż) . Wolę wieżyć w to iż to Bóg stworzył mnie niż w to iż nasz świat to eksperyment w małej butelce a nam się wydaję , że jest nieskończenie wielkii. Może Bóg jest może nie ale na tym polega wiara aby wierzyć , że on tam gdzieś jest. Jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem okej rozumiem jesteś ateistą czy masz inną teorie i nie mam nic do tego

 

­

 

"Wolna wola-zdolność podmiotów do dokonywania wyborów bez ograniczeń ze strony różnych czynników"

Wole aby cały wszechświat powstał przez przypadek , niż aby jakiś "bóg" go stworzył i miał nad nim pełną władzę.

 

Nie ma pełnej władzy widzisz to codziennie  gdyby Bóg miał  pełną władzę nad światem to myślisz że chrześcijanie umierali by za swoją wiarę ? Gdyby Bóg chciał zrobiłby wszystko aby się żyło lepiej ale czy wtedy życie miałoby sens ? NIE życie to podróż to jak wspinaczka na górę wyznaczasz sobie taką górę/cel w życiu a często wchodzisz na inny ,,szczyt''  albo kończysz podróż w połowie ...

 

Oni umierają w 90% z własnej głupoty i nadmiaru tolerancji a nie za swoją wiarę xD ty wiesz kiedy umiera się za wiarę? Gdy ktoś chce ją zabić ,zdusić i wyniszczyć. Nie widzę żeby działo się coś takiego, widzę natomiast że katole naskakują na ludzi innych niż oni :v

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

@KaRzahni123

Kościół nie jest idealny i trzeba mieć też swój rozum. Nie podoba mi się w nim wiele rzeczy np kwestia zakazania aborcji. Jak by tak każdy słuchał co gadają z ambony to faktycznie było by źle.

 

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

 

Dam ci cytat który prowadzi mnie w tej sprawie ,, Bóg stworzył świat a świat stworzył Boga'' . Wracając do twojej wypowiedzi masz rację że bóg nie pozwolił jeść z tego drzewa ale to była jedyna zasada którą człowiek złamał i zyskał grzech pierworodny. Zmusił go do tego szatan ( wąż) . Wolę wieżyć w to iż to Bóg stworzył mnie niż w to iż nasz świat to eksperyment w małej butelce a nam się wydaję , że jest nieskończenie wielkii. Może Bóg jest może nie ale na tym polega wiara aby wierzyć , że on tam gdzieś jest. Jeżeli nie zgadzasz się z moim zdaniem okej rozumiem jesteś ateistą czy masz inną teorie i nie mam nic do tego

 

­

 

"Wolna wola-zdolność podmiotów do dokonywania wyborów bez ograniczeń ze strony różnych czynników"

Wole aby cały wszechświat powstał przez przypadek , niż aby jakiś "bóg" go stworzył i miał nad nim pełną władzę.

 

Nie ma pełnej władzy widzisz to codziennie  gdyby Bóg miał  pełną władzę nad światem to myślisz że chrześcijanie umierali by za swoją wiarę ? Gdyby Bóg chciał zrobiłby wszystko aby się żyło lepiej ale czy wtedy życie miałoby sens ? NIE życie to podróż to jak wspinaczka na górę wyznaczasz sobie taką górę/cel w życiu a często wchodzisz na inny ,,szczyt''  albo kończysz podróż w połowie ...

 

Oni umierają w 90% z własnej głupoty i nadmiaru tolerancji a nie za swoją wiarę xD ty wiesz kiedy umiera się za wiarę? Gdy ktoś chce ją zabić ,zdusić i wyniszczyć. Nie widzę żeby działo się coś takiego, widzę natomiast że katole naskakują na ludzi innych niż oni :v

 

Jestem ,,katolem'' ale staram się nikogo nie obrażać za jego poglądy ja po prostu prowadzę rozmowę/dyskusję . Wracając no okej nie wszyscy chrześcijanie umirają za swoją wiarę ale bądź co bądź to co się dzieje na południu jest śmiercią za wiarę gdyby wierzyli w allaha to by nie przeprowadzano na nich egzekucji

 

­

 

@KaRzahni123

Kościół nie jest idealny i trzeba mieć też swój rozum. Nie podoba mi się w nim wiele rzeczy np kwestia zakazania aborcji. Jak by tak każdy słuchał co gadają z ambony to faktycznie było by źle.

 

 

Masz racje Kościół jako Wspólnota ma wiele wad które trza naprawić . Lutern próbował ale rozpoczął ere rozdziału kościoła na mnóstwo części czego zapewne nie chciał...

Momento Mori


 

Opublikowano

Pominmy fakt, ze chrzescijanie i muzulmanie maja tego samego boga. Chrzescijanie nie umieraja tam za wiare. Umieraja za pieniadze, wplywy, wladze.

Ktos na szczycie manipuluje tlumem dzikusow dla wlasnych korzysci. T

Opublikowano

aborcja to trudny temat bo Kościół podsuwa go do zabójstwa czy tak jest ciężko powiedzieć czy zniszczenie płodu jest zabójstwem czy Tylko zabiegiem ­

Momento Mori


 

Opublikowano

Pominmy fakt, ze chrzescijanie i muzulmanie maja tego samego boga. Chrzescijanie nie umieraja tam za wiare. Umieraja za pieniadze, wplywy, wladze.

Ktos na szczycie manipuluje tlumem dzikusow dla wlasnych korzysci. T

Niezupełnie masz racje że muzułmanie i chrześcijanie mają tego samego Boga aczkolwiek Muzłumanie no powiedzmy szczerze na południu to po prostu banda Zbójów i najemników którzy pod pretekstem wiary odwołjąc się do koranu i tak zwanej ,, świętej wojny '' szerzą strach i zniszczenie głównie wśród chrześcijan zresztą chrześcijanie też nie są bezkarni bo w chrześcijańskiej historii było podobnie papieżowie wysłali armie aby zchrystnizować dany kraj a tak naprawdę chodziło o wpływy i hajsy

Momento Mori


 

Opublikowano

aborcja to trudny temat bo Kościół podsuwa go do zabójstwa czy tak jest ciężko powiedzieć czy zniszczenie płodu jest zabójstwem czy Tylko zabiegiem ­

No dobra, jeśli aborcja jeszcze ujdzie, to jak wytłumaczysz zakazanie invitro? Nie mówię że się mylisz, tutaj chcę znać jedynie twoje zdanie na temat "zabijania" komórek dzieci czy uj wie jak to kościół nazywa. Mówię o fakcie komórek niezapłodnionych / zapłodnionych i zamrożonych. 

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Ja jestem za Religią Potwora Spaghetti, bo zarówno to jak i chrześcijański bóg, nie istnieje :)

Każdy może wieżyć w co chce bo kto mu zabronii ? ty wieżysz w potwora spaghhetii a ja w Boga i wszyscy są szczęśliwi :)

Momento Mori


 

Opublikowano

 

Pominmy fakt, ze chrzescijanie i muzulmanie maja tego samego boga. Chrzescijanie nie umieraja tam za wiare. Umieraja za pieniadze, wplywy, wladze.

Ktos na szczycie manipuluje tlumem dzikusow dla wlasnych korzysci. T

Niezupełnie masz racje że muzułmanie i chrześcijanie mają tego samego Boga aczkolwiek Muzłumanie no powiedzmy szczerze na południu to po prostu banda Zbójów i najemników którzy pod pretekstem wiary odwołjąc się do koranu i tak zwanej ,, świętej wojny '' szerzą strach i zniszczenie głównie wśród chrześcijan zresztą chrześcijanie też nie są bezkarni bo w chrześcijańskiej historii było podobnie papieżowie wysłali armie aby zchrystnizować dany kraj a tak naprawdę chodziło o wpływy i hajsy

 

No nie wszyscy tacy są. A kościół nasz też prowadził krucjaty i był uważany za chulatajów :v 

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

aborcja to trudny temat bo Kościół podsuwa go do zabójstwa czy tak jest ciężko powiedzieć czy zniszczenie płodu jest zabójstwem czy Tylko zabiegiem ­

No dobra, jeśli aborcja jeszcze ujdzie, to jak wytłumaczysz zakazanie invitro? Nie mówię że się mylisz, tutaj chcę znać jedynie twoje zdanie na temat "zabijania" komórek dzieci czy uj wie jak to kościół nazywa. Mówię o fakcie komórek niezapłodnionych / zapłodnionych i zamrożonych. 

 

Kościół jest po prostu staroświeci boi się zmian i niewie jak reagować na nowe rzeczy w naszej kulturze dlatego to od razu odrzuca . Kościół chce tak mi się wydaję aby ludzie się od się nie odizolowali tzn. no pomyśl jakby tak każda matka byla zapładniana in vitro gdzie natura ?

Momento Mori


 

Opublikowano

 

 

aborcja to trudny temat bo Kościół podsuwa go do zabójstwa czy tak jest ciężko powiedzieć czy zniszczenie płodu jest zabójstwem czy Tylko zabiegiem ­

No dobra, jeśli aborcja jeszcze ujdzie, to jak wytłumaczysz zakazanie invitro? Nie mówię że się mylisz, tutaj chcę znać jedynie twoje zdanie na temat "zabijania" komórek dzieci czy uj wie jak to kościół nazywa. Mówię o fakcie komórek niezapłodnionych / zapłodnionych i zamrożonych. 

 

Kościół jest po prostu staroświeci boi się zmian i niewie jak reagować na nowe rzeczy w naszej kulturze dlatego to od razu odrzuca . Kościół chce tak mi się wydaję aby ludzie się od się nie odizolowali tzn. no pomyśl jakby tak każda matka byla zapładniana in vitro gdzie natura ?

 

To by wyjaśniało czemu zakazują prezerwatyw. 

Ale widzisz, może ateista z Katolikiem na spokojnie pogadać? Może :D

Ale przyznam że nawet fajnie tak na spokojnie :)

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

 

aborcja to trudny temat bo Kościół podsuwa go do zabójstwa czy tak jest ciężko powiedzieć czy zniszczenie płodu jest zabójstwem czy Tylko zabiegiem ­

No dobra, jeśli aborcja jeszcze ujdzie, to jak wytłumaczysz zakazanie invitro? Nie mówię że się mylisz, tutaj chcę znać jedynie twoje zdanie na temat "zabijania" komórek dzieci czy uj wie jak to kościół nazywa. Mówię o fakcie komórek niezapłodnionych / zapłodnionych i zamrożonych. 

 

Kościół jest po prostu staroświeci boi się zmian i niewie jak reagować na nowe rzeczy w naszej kulturze dlatego to od razu odrzuca . Kościół chce tak mi się wydaję aby ludzie się od się nie odizolowali tzn. no pomyśl jakby tak każda matka byla zapładniana in vitro gdzie natura ?

 

 

Ty... czyli boi sie zmian i dlatego będzie stopował rozwój? Swiat musi isc do przodu a nie stać w miejscu bo kosciół tak chce.

  79160594027661829163.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...