Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowsza religia nr 1 na świecie to... brak religii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

-snap-

 

No tak, w teorii to wszystko takie proste - problem w tym, że wtedy taka osoba zostałaby znienawidzona przez skrajny islam, zostałaby nazwana niewiernym i by prawdopodobnie została zabita.

 

Chyba są to ludzie myślący i potrafią się zorganizować. Polacy obalili komunę nie jednym kowalskim a masowymi strajkami. Gdyby mohery od rydzyka zaczęły się wysadzać w krajach arabskich to nie chce sobie wyobrażać jaki hejt wylał by się na KK zarówno od ateistów jak i samych wierzących. Zaczęło by się masowe odchodzenie od kościoła bo kto by chciał należeć do religii morderców. Rozumiesz tą różnicę? Przepaść między nami a nimi jest gigantyczna. Oni to tolerują my byśmy się tego wyrzekli. I właśnie przez tą bierność zwykłych muslimów nie mam ani do nich ani do islamu szacunku.

 

To nie jest religia mordercow. Musisz to zrozumiec. Nie ma nagrody za zabicie chrzescijan. Nie ma 72 dziewic. Nie boja sie krwi swini.

Gdyby Papiez oglosil, ze trzeba zabijac muzulmanow w obronie wiary, to pewnie wiekszosc mialaby zator mozgu, ale biorac pod uwage aktualne wydarzenia, to cos by im switalo i znalezliby sie tacy, co by sie zastosowali do slow.

 

I tak większość już teraz chce ich pozabijać więc twoje słowa tracą na znaczeniu :D 

Jeszcze wam się nie znudziło? xD

Doje**ł jak sosna w dzika...

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli gostek zabija się i przy tym zabijając chrześcijan to on idzie do "nieba" oczywiście jeśli wierzy w islam 

Opublikowano

Jeśli gostek zabija się i przy tym zabijając chrześcijan to on idzie do "nieba" oczywiście jeśli wierzy w islam 

To ciekawe czemu islamisci zabijaja wiecej muzulmanow niz chrzescijan.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...