Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowsza religia nr 1 na świecie to... brak religii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Człowiek wymyślił Boga aby wyjaśnić rzeczy których nie umiał zrozumieć.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

@Wojciech.. wpadnie na krucjate xD

 

A co do tematu to bardzo dobrze

I co on zrobi zacytuje kolejny "mądry" cytat z  Biblii

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

I bardzo dobrze. W końcu ludzie zaczynają otwierać oczy. Wystarczy spojrzeć w przeszłość aby wiedzieć co i jak. Religie miały tylko 2 zadania. Pierwsze to kontrolowanie głupich ludzi, a drugie to wyjaśnienie sobie kwestii, których nie rozumiano. Wraz z rozwojem nauki upadały kolejne religie. Te które są obecnie istnieją dlatego że jako jedyne przetrwały tak długo i ciężko byłoby się ich pozbyć a jednocześnie ludzie wciąż za ich pomocą tłumaczą sobie genezę kosmosu i co się dzieje po śmierci, bo mają nadzieję że coś ich tam czeka.

Opublikowano

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Cyrk.png

Opublikowano

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

Amen

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

 

Nic takiego nie napisałem. Zaznaczyłem wyraźnie, że pewne rzeczy.

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

 

Skoro ich nie znasz a nawet nie dopuszczasz do myśli, że takowe istnieją to skąd pewność, że nie są silniejsze. Co to w ogóle za porównanie ciała martwego do czegoś niematerialnego...

Cyrk.png

Opublikowano

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Przepraszam bardzo uprzejmie. Moje oba posty sa tylko cytatmi, wiec w zaden sposob nie nakreslaja mojego stanowiska w tej sprawie. Wypraszam sobie zatem te inwektywy, ktore nic nie wnosza, bo lataja mi kolo c***a 60tka.

Prawda jest tam, gdzie ja sie widzi. W innym temacie podales bardzo kuriozalne stwierdzenie, jakoby ateisci nie posiadali dowodow na nieistnienie boga, natomiat katole na istnienie tak.

Problem polega na tym, ze istnienie boga jest proporcjonalne do jego niebytu. Jesli juz ma istniec bog, to bylby tylko jeden, wiec podawaj ino lepsze argumenty, anizeli "nie mowie tu o konkretnym bogu".

Jak juz chcesz cos pisac, to odnos sie do wypowiedzi, a nie dodajesz jakies bzdury od siebie. Praktycznie nic nie napisalem, a ty mi tu jakis wywod robisz. Idz sie pomodlic zagubiona owieczko.

Co do kozojebcow. Samo to stwierdzenie pokazuje jaki jest twoj poziom. Nie zycze sobie, bys cytowal mnie w przyszlosci, wszczynal dyskusje. Nie mam ochoty kalac swoich oczu twoimy teoriami, ktore sa warte tyle, co opowiadania o ragnaroku mietka spod monopolowego.

 

/Wierzenie w czysty przypadek, brak sil wyzszych to taki sam idiotyzm, jak wierzenie w przeznaczenie i sily wyzsze. Rozumiesz tak mniej wiecej?

Opublikowano

2000 lat temu jak ludzie nie rozumieli pewnych spraw wszystko przypisywali Bogu,dzisiaj 2000 lat później dalej przypisują wiele rzeczy Bogu których nie są w stanie pojąć. Ahh xD

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

 

Nic takiego nie napisałem. Zaznaczyłem wyraźnie, że pewne rzeczy.

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

 

Skoro ich nie znasz a nawet nie dopuszczasz do myśli, że takowe istnieją to skąd pewność, że nie są silniejsze. Co to w ogóle za porównanie ciała martwego do czegoś niematerialnego...

 

Daj mi dowód na istnienie takich sił ?

Takie sił to tylko bajka, duchy czy inne gówna nie mają racji  bytu.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Przepraszam bardzo uprzejmie. Moje oba posty sa tylko cytatmi, wiec w zaden sposob nie nakreslaja mojego stanowiska w tej sprawie. Wypraszam sobie zatem te inwektywy, ktore nic nie wnosza, bo lataja mi kolo c***a 60tka.

Prawda jest tam, gdzie ja sie widzi. W innym temacie podales bardzo kuriozalne stwierdzenie, jakoby ateisci nie posiadali dowodow na nieistnienie boga, natomiat katole na istnienie tak.

Problem polega na tym, ze istnienie boga jest proporcjonalne do jego niebytu. Jesli juz ma istniec bog, to bylby tylko jeden, wiec podawaj ino lepsze argumenty, anizeli "nie mowie tu o konkretnym bogu".

Jak juz chcesz cos pisac, to odnos sie do wypowiedzi, a nie dodajesz jakies bzdury od siebie. Praktycznie nic nie napisalem, a ty mi tu jakis wywod robisz. Idz sie pomodlic zagubiona owieczko.

Co do kozojebcow. Samo to stwierdzenie pokazuje jaki jest twoj poziom. Nie zycze sobie, bys cytowal mnie w przyszlosci, wszczynal dyskusje. Nie mam ochoty kalac swoich oczu twoimy teoriami, ktore sa warte tyle, co opowiadania o ragnaroku mietka spod monopolowego.

 

/Wierzenie w czysty przypadek, brak sil wyzszych to taki sam idiotyzm, jak wierzenie w przeznaczenie i sily wyzsze. Rozumiesz tak mniej wiecej?

 

Tutaj może i cytowałeś natomiast czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi i wyciągnąłem pewnie wnioski. Twój stosunek do tych spraw jest dość oczywisty ponadto nie wiem czemu odrzucasz politeizm. No i jeszcze jedno. Twierdzisz, że pewne niezrozumiałe zjawiska są w 100% wytłumaczalne. W takim razie jeśli jesteś takim geniuszem to tu i teraz odpowiedz na wszystkie pytania jakie dręczą ludzkość od początku jego istnienia. Pewnie tego nie zrobisz ale mimo to będziesz dalej brnął, że to normalne. I jak tu nazwać takiego człowieka? xD Co do kozojebców to nazwałem rzeczy po imieniu. Kopulacja ze zwierzętami jest czynem haniebnym to i na haniebne określenie zasługuje.

Cyrk.png

Opublikowano

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Opublikowano

 

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

 

Nic takiego nie napisałem. Zaznaczyłem wyraźnie, że pewne rzeczy.

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

 

Skoro ich nie znasz a nawet nie dopuszczasz do myśli, że takowe istnieją to skąd pewność, że nie są silniejsze. Co to w ogóle za porównanie ciała martwego do czegoś niematerialnego...

 

Daj mi dowód na istnienie takich sił ?

Takie sił to tylko bajka, duchy czy inne gówna nie mają racji  bytu.

 

Chcesz się zabawić? pobaw sie tablicą uoija, powywołuj duchy, pomódl się do typa z rogami na głowie. Tylko tak sumiennie i odezwij się tu za miesiąc. Chyba nie peniasz?

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Przepraszam bardzo uprzejmie. Moje oba posty sa tylko cytatmi, wiec w zaden sposob nie nakreslaja mojego stanowiska w tej sprawie. Wypraszam sobie zatem te inwektywy, ktore nic nie wnosza, bo lataja mi kolo c***a 60tka.

Prawda jest tam, gdzie ja sie widzi. W innym temacie podales bardzo kuriozalne stwierdzenie, jakoby ateisci nie posiadali dowodow na nieistnienie boga, natomiat katole na istnienie tak.

Problem polega na tym, ze istnienie boga jest proporcjonalne do jego niebytu. Jesli juz ma istniec bog, to bylby tylko jeden, wiec podawaj ino lepsze argumenty, anizeli "nie mowie tu o konkretnym bogu".

Jak juz chcesz cos pisac, to odnos sie do wypowiedzi, a nie dodajesz jakies bzdury od siebie. Praktycznie nic nie napisalem, a ty mi tu jakis wywod robisz. Idz sie pomodlic zagubiona owieczko.

Co do kozojebcow. Samo to stwierdzenie pokazuje jaki jest twoj poziom. Nie zycze sobie, bys cytowal mnie w przyszlosci, wszczynal dyskusje. Nie mam ochoty kalac swoich oczu twoimy teoriami, ktore sa warte tyle, co opowiadania o ragnaroku mietka spod monopolowego.

 

/Wierzenie w czysty przypadek, brak sil wyzszych to taki sam idiotyzm, jak wierzenie w przeznaczenie i sily wyzsze. Rozumiesz tak mniej wiecej?

 

Tutaj może i cytowałeś natomiast czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi i wyciągnąłem pewnie wnioski. Twój stosunek do tych spraw jest dość oczywisty ponadto nie wiem czemu odrzucasz politeizm. No i jeszcze jedno. Twierdzisz, że pewne niezrozumiałe zjawiska są w 100% wytłumaczalne. W takim razie jeśli jesteś takim geniuszem to tu i teraz odpowiedz na wszystkie pytania jakie dręczą ludzkość od początku jego istnienia. Pewnie tego nie zrobisz ale mimo to będziesz dalej brnął, że to normalne. I jak tu nazwać takiego człowieka? xD Co do kozojebców to nazwałem rzeczy po imieniu. Kopulacja ze zwierzętami jest czynem haniebnym to i na haniebne określenie zasługuje.

 

 

Jeszcze ludzkość nie doszła na wystarczający poziom zeby znać odpowiedzi na wszystkie pytania więc po ch.uj mieszać w to Boga? Ehh

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Najlepsze jest to, że kiedy spytasz katolika, żeby dał ci dowód na istnienie boga czy c**j wie co, to ci k***a odpowie "Bogoslawieni ci co nie zobaczyli a uwierzyli" xD bk z tego mam

 

Ludzie to wymyslili tez po hajs, no bo jestes grubym c**jcem co zarabia na staruszkach i sobie ferrari kupuje xD

Opublikowano

 

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Przepraszam bardzo uprzejmie. Moje oba posty sa tylko cytatmi, wiec w zaden sposob nie nakreslaja mojego stanowiska w tej sprawie. Wypraszam sobie zatem te inwektywy, ktore nic nie wnosza, bo lataja mi kolo c***a 60tka.

Prawda jest tam, gdzie ja sie widzi. W innym temacie podales bardzo kuriozalne stwierdzenie, jakoby ateisci nie posiadali dowodow na nieistnienie boga, natomiat katole na istnienie tak.

Problem polega na tym, ze istnienie boga jest proporcjonalne do jego niebytu. Jesli juz ma istniec bog, to bylby tylko jeden, wiec podawaj ino lepsze argumenty, anizeli "nie mowie tu o konkretnym bogu".

Jak juz chcesz cos pisac, to odnos sie do wypowiedzi, a nie dodajesz jakies bzdury od siebie. Praktycznie nic nie napisalem, a ty mi tu jakis wywod robisz. Idz sie pomodlic zagubiona owieczko.

Co do kozojebcow. Samo to stwierdzenie pokazuje jaki jest twoj poziom. Nie zycze sobie, bys cytowal mnie w przyszlosci, wszczynal dyskusje. Nie mam ochoty kalac swoich oczu twoimy teoriami, ktore sa warte tyle, co opowiadania o ragnaroku mietka spod monopolowego.

 

/Wierzenie w czysty przypadek, brak sil wyzszych to taki sam idiotyzm, jak wierzenie w przeznaczenie i sily wyzsze. Rozumiesz tak mniej wiecej?

 

Tutaj może i cytowałeś natomiast czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi i wyciągnąłem pewnie wnioski. Twój stosunek do tych spraw jest dość oczywisty ponadto nie wiem czemu odrzucasz politeizm. No i jeszcze jedno. Twierdzisz, że pewne niezrozumiałe zjawiska są w 100% wytłumaczalne. W takim razie jeśli jesteś takim geniuszem to tu i teraz odpowiedz na wszystkie pytania jakie dręczą ludzkość od początku jego istnienia. Pewnie tego nie zrobisz ale mimo to będziesz dalej brnął, że to normalne. I jak tu nazwać takiego człowieka? xD Co do kozojebców to nazwałem rzeczy po imieniu. Kopulacja ze zwierzętami jest czynem haniebnym to i na haniebne określenie zasługuje.

 

 

Jeszcze ludzkość nie doszła na wystarczający poziom zeby znać odpowiedzi na wszystkie pytania więc po ch.uj mieszać w to Boga? Ehh

 

Ludzie kiedyż wierzyli że w chmurach mieszkają "bogowie" więc jestem za tym żeby religia   został całkowicie odrzucona , po przecież wcześniej czy później nauka wyjaśnij wszystko.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Przepraszam bardzo uprzejmie. Moje oba posty sa tylko cytatmi, wiec w zaden sposob nie nakreslaja mojego stanowiska w tej sprawie. Wypraszam sobie zatem te inwektywy, ktore nic nie wnosza, bo lataja mi kolo c***a 60tka.

Prawda jest tam, gdzie ja sie widzi. W innym temacie podales bardzo kuriozalne stwierdzenie, jakoby ateisci nie posiadali dowodow na nieistnienie boga, natomiat katole na istnienie tak.

Problem polega na tym, ze istnienie boga jest proporcjonalne do jego niebytu. Jesli juz ma istniec bog, to bylby tylko jeden, wiec podawaj ino lepsze argumenty, anizeli "nie mowie tu o konkretnym bogu".

Jak juz chcesz cos pisac, to odnos sie do wypowiedzi, a nie dodajesz jakies bzdury od siebie. Praktycznie nic nie napisalem, a ty mi tu jakis wywod robisz. Idz sie pomodlic zagubiona owieczko.

Co do kozojebcow. Samo to stwierdzenie pokazuje jaki jest twoj poziom. Nie zycze sobie, bys cytowal mnie w przyszlosci, wszczynal dyskusje. Nie mam ochoty kalac swoich oczu twoimy teoriami, ktore sa warte tyle, co opowiadania o ragnaroku mietka spod monopolowego.

 

/Wierzenie w czysty przypadek, brak sil wyzszych to taki sam idiotyzm, jak wierzenie w przeznaczenie i sily wyzsze. Rozumiesz tak mniej wiecej?

 

Tutaj może i cytowałeś natomiast czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi i wyciągnąłem pewnie wnioski. Twój stosunek do tych spraw jest dość oczywisty ponadto nie wiem czemu odrzucasz politeizm. No i jeszcze jedno. Twierdzisz, że pewne niezrozumiałe zjawiska są w 100% wytłumaczalne. W takim razie jeśli jesteś takim geniuszem to tu i teraz odpowiedz na wszystkie pytania jakie dręczą ludzkość od początku jego istnienia. Pewnie tego nie zrobisz ale mimo to będziesz dalej brnął, że to normalne. I jak tu nazwać takiego człowieka? xD Co do kozojebców to nazwałem rzeczy po imieniu. Kopulacja ze zwierzętami jest czynem haniebnym to i na haniebne określenie zasługuje.

 

 

Jeszcze ludzkość nie doszła na wystarczający poziom zeby znać odpowiedzi na wszystkie pytania więc po ch.uj mieszać w to Boga? Ehh

 

Ludzie kiedyż wierzyli że w chmurach mieszkają "bogowie" więc nie widzę powodu żeby religia został całkowicie odrzucona , po przecież wcześniej czy później nauka wyjaśnij wszystko.

 

 

Mi nie chodzi o to wierzenie gdzie mieszkali lecz o to że jak czegos nie potrafili zrozumieć twierdzili że to wina Boga.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

I dobrze, religia odbiera rozumy ludziom jak leci :)

I do tych co tak ładnie tm wyżej na czerwono piszą - najpewniej sam musisz sobie na to odpowiedzieć chyba że nie chcesz i wolisz ciągnąć za tłumem szarych "owieczek" ;) 

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

 

Nic takiego nie napisałem. Zaznaczyłem wyraźnie, że pewne rzeczy.

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

 

Skoro ich nie znasz a nawet nie dopuszczasz do myśli, że takowe istnieją to skąd pewność, że nie są silniejsze. Co to w ogóle za porównanie ciała martwego do czegoś niematerialnego...

 

Daj mi dowód na istnienie takich sił ?

Takie sił to tylko bajka, duchy czy inne gówna nie mają racji  bytu.

 

Chcesz się zabawić? pobaw sie tablicą uoija, powywołuj duchy, pomódl się do typa z rogami na głowie. Tylko tak sumiennie i odezwij się tu za miesiąc. Chyba nie peniasz?

 

Spoko ale najpierw załatw jaką dziewicę dla składania ofiary "szatanowi".

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...