Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowsza religia nr 1 na świecie to... brak religii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

 

Nic takiego nie napisałem. Zaznaczyłem wyraźnie, że pewne rzeczy.

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

 

Skoro ich nie znasz a nawet nie dopuszczasz do myśli, że takowe istnieją to skąd pewność, że nie są silniejsze. Co to w ogóle za porównanie ciała martwego do czegoś niematerialnego...

 

Daj mi dowód na istnienie takich sił ?

Takie sił to tylko bajka, duchy czy inne gówna nie mają racji  bytu.

 

Chcesz się zabawić? pobaw sie tablicą uoija, powywołuj duchy, pomódl się do typa z rogami na głowie. Tylko tak sumiennie i odezwij się tu za miesiąc. Chyba nie peniasz?

 

Spoko ale najpierw załatw jaką dziewicę dla składania ofiary "szatanowi".

 

To już sobie sam załatwiaj byle by było skuteczne.

Cyrk.png

Opublikowano

Ale pomyślcie sobie tak: skoro ateiści nie wierzą w nic, to co według was będzie po śmierci? Wielka pustka, przepaść? Moje zdanie jest takie, że lepiej wierzyć w coś i mieć nadzieję że tak kiedyś będzie, niż nie wierzyć nic i tracić nadzieję w coś co będzie po naszym odejściu. Nie będę nikogo namawiał ani nic mówił, ale pomyślcie nad tym.

Opublikowano

 

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

 

Chciałeś dowód to się do niego odnieś. Czekam na sensowne wytłumaczenie. I nie owijaj w bawełnę jak to zrobiłeś przed chwilą.

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

 

Najlepiej wszystko przypisac Bogu.

 

Nic takiego nie napisałem. Zaznaczyłem wyraźnie, że pewne rzeczy.

 

Ateiści jak np. @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm są na tyle tępi, że wszelkie zjawiska które się w okół nich dzieją uważają za czyste przypadki lub wybryki natury. Najlepsze jest to, że nie biorą pod uwagę nawet wyników badań poważnych ludzi w tym również ateistów które wykazują, że pewne przypadki nie miały prawa się zdarzyć. Tego typu osoby są zdolne tylko do powiedzenia nie bo nie i żadne argumenty do nich nie trafiają bo przecież oni wiedzą lepiej. I nie mówię tu o konkretnym bogu ale o przyjęciu do wiadomości, że na tym świecie są pewne siły których nie rozumiemy. Wszystko jest przypadkiem nie? Na prawdę trzeba być albo idiotą albo kompletnym debilem aby nie wyciągać wniosków z niektórych wydarzeń na świecie i myśleć, że dzieje się to samo z siebie.

 

Co do tematu to jakaś głupota. Liczba kozojebców rośnie lawinowo i na pewno wypełni lukę po tych co odchodzą od religii.

Niby jakie siły duchy ? , czy inne zjawiska paranormalne ?

A nawet jeśli są jakieś  siły , to nie mogą być silniejsze od bomby wodorowej.

 

Skoro ich nie znasz a nawet nie dopuszczasz do myśli, że takowe istnieją to skąd pewność, że nie są silniejsze. Co to w ogóle za porównanie ciała martwego do czegoś niematerialnego...

 

Daj mi dowód na istnienie takich sił ?

Takie sił to tylko bajka, duchy czy inne gówna nie mają racji  bytu.

 

Chcesz się zabawić? pobaw sie tablicą uoija, powywołuj duchy, pomódl się do typa z rogami na głowie. Tylko tak sumiennie i odezwij się tu za miesiąc. Chyba nie peniasz?

 

Spoko ale najpierw załatw jaką dziewicę dla składania ofiary "szatanowi".

 

To już sobie sam załatwiaj byle by było skuteczne.

 

Może  napisze cyrograf    do "lucka" ?

A po drugie nie  umiałbyś  manifestować   swoich poglądów jak ludzie z norwegi (czytaj.palić kościołów).

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Ale pomyślcie sobie tak: skoro ateiści nie wierzą w nic, to co według was będzie po śmierci? Wielka pustka, przepaść? Moje zdanie jest takie, że lepiej wierzyć w coś i mieć nadzieję że tak kiedyś będzie, niż nie wierzyć nic i tracić nadzieję w coś co będzie po naszym odejściu. Nie będę nikogo namawiał ani nic mówił, ale pomyślcie nad tym.

To też jest możliwe, możliwa też jest reinkarnacja

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

 

Chciałeś dowód to się do niego odnieś. Czekam na sensowne wytłumaczenie. I nie owijaj w bawełnę jak to zrobiłeś przed chwilą.

 

Ty faktycznie przyglup. Chcialem niepodwazalny dowod na istnienie boga. Goscia zniszczona watroba sie uleczyla. Nie wiadomo jak. Czy to jest dowod na istnienie boga? Prosze cie.

Chcialem sensowny, niepodwazalny argument. Dlaczego sam krazysz wokol tematu, a ode mnie czegos sie domagasz? 

 

/Sasiad z wioski wali denaturat od 20 lat i trzyma sie dobrze. To tez sprawa boska?

Opublikowano

Możecie nie robić gównobórzy? Wiara ogłupia, i teraz spierają się "wierzący" z mającymi to w rzyci <myślącymi racjonalnie>

Nie twierdzę że wiara jest zła. ALe wystarczy zobaczyć co robi z ludźmi. Fajne fajerwerki w brukseli i francji mieli nie?

A my co mieliśmy? Marsze do kościołów o pomstę dla islamu. A co mamy?

Jeszcze więcej islamu chcą wpuścić i karać państwo które nie wpuści islamu.

Ja pier*** ogarnijcie się.

ZAMKNĄĆ TEN TEMAT

@1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm - dalej owijasz w bawełnę, i proszę nie wyzywaj mi go od przygłupa...

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

 

Chciałeś dowód to się do niego odnieś. Czekam na sensowne wytłumaczenie. I nie owijaj w bawełnę jak to zrobiłeś przed chwilą.

 

Ty faktycznie przyglup. Chcialem niepodwazalny dowod na istnienie boga. Goscia zniszczona watroba sie uleczyla. Nie wiadomo jak. Czy to jest dowod na istnienie boga? Prosze cie.

Chcialem sensowny, niepodwazalny argument. Dlaczego sam krazysz wokol tematu, a ode mnie czegos sie domagasz? 

 

/Sasiad z wioski wali denaturat od 20 lat i trzyma sie dobrze. To tez sprawa boska?

 

 

Jak to jak sie uleczyła? Przecież dzien wczesniej Papież go dotykał lub ksiądz xD

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Punkt kulminacyjny.

Nie ma dowodow na nieistnienie boga. Nie ma dowodow na istnienie boga.

Widac co "wiara" robi z ludzmi. To tez ponoc wolnosc, ale ma sie to nijak z wolnoscia. Juz od dziecka narzucaja ci w co masz wierzyc, indoktrynacja od urodzenia.

Pozniej lataja takie wsciekle psy jak @Arialll. Sam gowno wnosi do tematu, a po innych pluje. 

 

@KaRzahni123 przeczytaj caly temat i potem pisz. Byla tu normalna dyskusja, az tu nagle katol wpada i cisnie od idiotow, tepakow.

"Dostrzegasz drzazge w oku blizniego, belki w swoim juz nie" to taka metafora odnosnie hipokryzji, gdybys nie zrozumial.

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Punkt kulminacyjny.

Nie ma dowodow na nieistnienie boga. Nie ma dowodow na istnienie boga.

Widac co "wiara" robi z ludzmi. To tez ponoc wolnosc, ale ma sie to nijak z wolnoscia. Juz od dziecka narzucaja ci w co masz wierzyc, indoktrynacja od urodzenia.

Pozniej lataja takie wsciekle psy jak @Arialll. Sam gowno wnosi do tematu, a po innych pluje. 

To ty zacząłeś pieprząc o jakiejść belce w oku... ogarnij się chłopie i nie rób gównobórzy...

Mi też jakoś narzucają od dziecka że mam zpier*** do kościoła co niedzielę, bo jak nie to nie pójdę do nieba, że mam przestrzeać dekalogu grając w GTA V, że mam ŻYĆ JAK MI KSIĄDZ NAKAZAŁ. Nie zamierzam się słuchać jakiegoś guślarza w czarnej sukni stojącego na jakiejś ambonie gdy otaczają go złote firanki "bo świątynia Boska musi być piękna, inaczej bóg nie będzie chciał na nią patrzeć".... absurd za absurdem...

Wy się kur** ogarnijcie z rządzeniem innymi, bo mnie rzyć boli jak słyszę te gówna co mi ksiądz próbuje nagadać w kościele, a tu jeszcze niewiadomo po co i naco robią takie afery... katolicy zagorzali...

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

 

Chciałeś dowód to się do niego odnieś. Czekam na sensowne wytłumaczenie. I nie owijaj w bawełnę jak to zrobiłeś przed chwilą.

 

Ty faktycznie przyglup. Chcialem niepodwazalny dowod na istnienie boga. Goscia zniszczona watroba sie uleczyla. Nie wiadomo jak. Czy to jest dowod na istnienie boga? Prosze cie.

Chcialem sensowny, niepodwazalny argument. Dlaczego sam krazysz wokol tematu, a ode mnie czegos sie domagasz? 

 

/Sasiad z wioski wali denaturat od 20 lat i trzyma sie dobrze. To tez sprawa boska?

 

Dałem Ci dowód na to, że stało się coś co nie miało prawa się stać. Jeżeli taki przypadek został przebadany przez kilkanaście komisji i został określony jako niewytłumaczalny to my uznajemy to jako cud boski. Ja nie wymagam aby każdy przyjmował taką postawę ale skoro dzieje się rzecz absurdalna z dnia na dzień i przy dzisiejszej technice nie są w stanie tego wyjaśnić to chyba ktoś/coś maczało w tym palce. Napisałeś ,,nie wiadomo jak'' czyli dopuszczasz w końcu zjawisko paranormalne czy dalej twierdzisz, że nie wiesz jak ale na pewno to stało się samo z siebie. Chyba zaczynasz się gubić.

Cyrk.png

Opublikowano

Ej pogubiłem się w tej gównoburzy XDDD 

Jeden wniosek - nie zaczynaj kłótni z zagorzałym katolem bo się pogubisz, i jeszcze zgłupiejesz przy okazji  <.<


 

Dałem Ci dowód na to, że stało się coś co nie miało prawa się stać. Jeżeli taki przypadek został przebadany przez kilkanaście komisji i został określony jako niewytłumaczalny to my uznajemy to jako cud boski. Ja nie wymagam aby każdy przyjmował taką postawę ale skoro dzieje się rzecz absurdalna z dnia na dzień i przy dzisiejszej technice nie są w stanie tego wyjaśnić to chyba ktoś/coś maczało w tym palce. Napisałeś ,,nie wiadomo jak'' czyli dopuszczasz w końcu zjawisko paranormalne czy dalej twierdzisz, że nie wiesz jak ale na pewno to stało się samo z siebie. Chyba zaczynasz się gubić.

 

 

 

Wiesz, maczać ktoś napewno w czymś / kimś maczał i nie, nie mówię tu o facetach w czerni 

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

@Arialll nie gubie sie. Nie przeinaczaj wypowiedzi, nie dodawaj swoich bzdur. 

Napisalem wczesniej jasno. Domagasz sie bym ci cos wyjasnil, podal argument. To ja tez chce niepodwazalny argument.

Sam wlasnie napisales "uznajemy", "chyba". Naprawde powinnismy zakonczyc dyskusje, bo w sumie nikt z nas wcale lepiej na tym nie wychodzi. Nawet ty, ktory zdaje sie tu miec jakies wyzsze przekonanie o swojej racji.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie wiem. Brak mi slow do takich roztropkow. Podaj niepodwazalny argument na istnienie boga.

Jak nie podasz, to poszukaj belki w swoim oku, bo u blizniego drzazge dostrzegasz bez problemu.

 

/Aktow milosci ze zwierzetami dopuszczaja sie rozne osoby, niezaleznie od koloru skory, religii.

Klischee

Nie ma sensu bo jakiego nie podam to twoja odpowiedź jest taka sama. No ale zaryzykuje. Uzdrowienia permanentne. Jednego dnia jest gościu umierający, drugiego jego przeżarta przez raka wątroba nie nosi absolutnie żadnych śladów choroby. Jeżeli negujesz ingerencję niematerialną to proszę o sensowne wytłumaczenie. Argument o przekupionych lekarzach sobie daruj :)

Owszem aktów ze zwierzętami dopuszczają się na całym świecie również w Polsce natomiast w krajach muzułmańskich szczególnie tych biednych jest to nagminne stąd taki przydomek.

 

Udajesz przyglupa? Jezeli nie negujesz ingerencji niematerialnej to prosze o sensowne wytlumaczenie. Tak mniej wiecej caly czas odpowiadasz, to dostosuje sie do twojego poziomu.

Nie odpowiem, to napiszesz znowu, ze jestem idiota. To moze ty odpowiedz i pokaz mi, ze jestes madrzejszy ;)

 

Chciałeś dowód to się do niego odnieś. Czekam na sensowne wytłumaczenie. I nie owijaj w bawełnę jak to zrobiłeś przed chwilą.

 

Ty faktycznie przyglup. Chcialem niepodwazalny dowod na istnienie boga. Goscia zniszczona watroba sie uleczyla. Nie wiadomo jak. Czy to jest dowod na istnienie boga? Prosze cie.

Chcialem sensowny, niepodwazalny argument. Dlaczego sam krazysz wokol tematu, a ode mnie czegos sie domagasz? 

 

/Sasiad z wioski wali denaturat od 20 lat i trzyma sie dobrze. To tez sprawa boska?

 

Dałem Ci dowód na to, że stało się coś co nie miało prawa się stać. Jeżeli taki przypadek został przebadany przez kilkanaście komisji i został określony jako niewytłumaczalny to my uznajemy to jako cud boski. Ja nie wymagam aby każdy przyjmował taką postawę ale skoro dzieje się rzecz absurdalna z dnia na dzień i przy dzisiejszej technice nie są w stanie tego wyjaśnić to chyba ktoś/coś maczało w tym palce. Napisałeś ,,nie wiadomo jak'' czyli dopuszczasz w końcu zjawisko paranormalne czy dalej twierdzisz, że nie wiesz jak ale na pewno to stało się samo z siebie. Chyba zaczynasz się gubić.

 

Zjawiska paranormalne ile ty masz lat 12 xD

Nie umiesz pojąć że nauka umie wszystko wyjaśnić.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

Cyrk.png

Opublikowano

@Arialll nie gubie sie. Nie przeinaczaj wypowiedzi, nie dodawaj swoich bzdur. 

Napisalem wczesniej jasno. Domagasz sie bym ci cos wyjasnil, podal argument. To ja tez chce niepodwazalny argument.

Sam wlasnie napisales "uznajemy", "chyba". Naprawde powinnismy zakonczyc dyskusje, bo w sumie nikt z nas wcale lepiej na tym nie wychodzi. Nawet ty, ktory zdaje sie tu miec jakies wyzsze przekonanie o swojej racji.

1.Każdy zagorzalec  ma przekonanie o swojej racji

2. Sory @1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm pogubiłem się, miało być do ekhm @Arialll'a :v

3.Daj sobie spokój, z takim nie wygrasz, jeszcze na Ciebie egzorcystów wyśle xD

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Ty tez nie rozumiesz i przypisujesz to do jakiejs bajki. Kumasz baze?

 

@KaRzahni123 ja jestem wyrafinowanym trollem. :v

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm Ok możemy zakończyć aczkolwiek jak argument podałem do którego się ani nie odniosłeś ani nie przyjąłeś. Szkoda, że Ty nie podałeś mi żadnego.

Dziękuje za rozmowę i pozdrawiam.

Cyrk.png

Opublikowano

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Gdzie był twój bóg gdy wiele ludzi umierało na wojnie ?

I zaraz mi powiesz że dal człowiekowi wolną wolę , nie dał już w "raju" powiedział że nie może jeść z tego drzewa.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngsprawiedliwoscm Ok możemy zakończyć aczkolwiek jak argument podałem do którego się ani nie odniosłeś ani nie przyjąłeś. Szkoda, że Ty nie podałeś mi żadnego.

Dziękuje za rozmowę i pozdrawiam.

Ty. Zlapales mnie xD Jestes lepszym trollem ^^

 

/Prosilem o argument potwierdzajacy istnieje boga. Takiego mi nie podales ;)

Opublikowano

 

 

Najlepiej to wszystko przypisać Bogu, prawda? Tak jest najłatwiej, najprościej. Szkoda, że świat jest o wiele bardziej skomplikowany. :)

Bardzo smutne jest to, że tacy ludzie jak @Arialll nie rozumieją tego, że nie da się na obecną chwilę odpowiedzieć na wszystkie pytania, więc przypisują to Bogu. 

A Ty jesteś jasnowidzem i wiesz, że w przyszłości wszystko zostanie wyjaśnione nauka. Nie rozumie ale jest pewien, że to rzecz naturalna. Kogo szkoda tego szkoda.

 

Ty tez nie rozumiesz i przypisujesz to do jakiejs bajki. Kumasz baze?

 

@KaRzahni123 ja jestem wyrafinowanym trollem. :v

 

A ja troluję tylko wtedy kiedy temat to troll :v

Ale jeszcze raz sorry, mój błąd xD

Ariell czy jak Ci tam, ja nie muszę być czarnowidzem żeby czarno widzieć że gadasz bzdury. Na świecie dzieje się wiele rzeczy dziwnych i wychodzących poza normy tylko dlatego że nie jesteśmy w tym miejscu i w tym czasie. Wiele ludzi ma wiele niezwykłych umiejętności i co, nazwiesz ich cudem? To że dziś nie znamy wszystkiego nie znaczy że to od razu robota kogoś tam z góry, w kogo wierzą tylko zagorzali Katole. Obudź się, proszę.

Powiedz mi gdzie był bóg gdy Allahowie wzywali Allaha tuż przed śmiercią wielu ludzi? Nie było go. Gdzie był w czasie wojny? Zapomnieli o nim. Zaraz będzie kolejna wojna a do czego nawołuje kościół? Do zakazania aborcji.

Dzięki, dobranoc.

Doje**ł jak sosna w dzika...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...