Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gdzie expic na 41lvl zeby szybko wbic 75 lvl

V2

-odpalasz dopał

-eq full zwierzeta/blok + podstawowe i ogarniesz bez ISa 

Opublikowano

Archer czy WP???? Pod wzgledem pvp i wojenek ??? Pve nie wazne :) Ps. WP gralem od zawsze i bardzo dobrze radzilem sobie ze wszystkim a archerem gralem tylko kila razy mam dla niego build ale nie wiem czy sie oplaca nim zaczynac   :)

dziekuje :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Archer czy WP???? Pod wzgledem pvp i wojenek ??? Pve nie wazne :) Ps. WP gralem od zawsze i bardzo dobrze radzilem sobie ze wszystkim a archerem gralem tylko kila razy mam dla niego build ale nie wiem czy sie oplaca nim zaczynac   :)

dziekuje :)

Ani mnie nie przekonuje WP ani Archer , zagraj tym czym chcesz , przecież i tak w końcowym wyniku zależy Ci na czerpaniu przyjemności z grania. Spróbuj nowego wyzwania i zagraj Archerem. 

Opublikowano

Jaki polecacie zarobek dla początkującego? :)

Drop pieczątek ze szkatułek

Metki na sohan+plagi+9 ogonow, pozniej to juz standardowo, riper/smierc 

Opublikowano

Ile jest respów metinów na mapce 90?

 

4 metiny

1 tyranozaur

2 te dinoazury na A ;)

 

A serwer zdecydowanie polecam. Jest sporo dungów i misji więc nie sposób się nudzić, poza tym gra mnóstwo ludzi (czasami nawet za dużo bo sie metków/bossów spokojnie ubić nie da) więc jest okey ;)

Opublikowano

Mam 75lvl i nie daje rady expić w grocie na 75lvl jakieś pomysły ? jakie eq na ten lvl trzeba mieć żeby dać tam rade bo tam każdy mówi żeby expić więc pytam :)

 

Jaka klasa grasz masz perf biżu na 54 albo to do expa a 60 ?

Opublikowano

Mam 75lvl i nie daje rady expić w grocie na 75lvl jakieś pomysły ? jakie eq na ten lvl trzeba mieć żeby dać tam rade bo tam każdy mówi żeby expić więc pytam :)

 

Bizu na 54 lv + tarcza na 61 wybonowane na mistyki, tarcza blok + nno, zbrojka z bonami do expa ( HP, wartosc ataku, odporność na strzały) + kd w zbrojce + kd w broni nalepiej +6 ale +5 tez styknie. Cały odpał i nie ma możliwości zebyś nie dał rade.

Opublikowano

gKyJ8AI.png

 

Już niedługo dokładnie z 9 na 10 czerwca (w nocy) o godzinie podanej w osobnym temacie odbędzie się przerwa dodająca nową aktualizacje, w skład niej wchodzić będzie:

 

  • Nowa mapa - Dolina Mrocznego Smoka
  • Nowy dungeon - Szczelina Mrozu
  • Nowy system skrzyń
  • Nowe questy
  • Nowe kostiumy na broń
  • Nowe pasy, pierscienie, naramienniki
  • Nowy event

 

v8y082M.png

 

Dolina Mrocznego Smoka - Opis:

 

- Wymagany poziom na wejście 135

- Aby wejście się otworzyło minimum 30 osób musi wpłacić 10kk

- Mapa otwiera się co 24 godziny od zabicia bossa (po wpłaceniu yang)

- Na mapie nie można używać polimorfii, setek itp

- Znajduje się tam silny boss którego nie bedzie dało się ubić samemu

- Z bossa znajdziecie bardzo cenne przedmioty takie jak nowe pasy itd.

 

6ScKiis.png

 

Szczelina Mrozu - Opis:

 

- Dungeon będzie dostepny tylko w sobote i niedziele

- Będzie na poziomy 75-105, 105-130, 130-150

- Przepustka będzie dropić z skrzynii eventowej (zostanie dodana zupełnie nowa z innym dropem a aktualna wycofana z dropu)

- Będzie można zdobyć tu unikalne przedmioty

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

System Skrzyń - Opis:

 

- Na mapach neutralnych oraz 95+ pojawiać się będą specjalne skrzynie

- Aby otworzyć będziemy potrzebowali klucza (brązowy, srebrny, złoty lub platynowy)

- Klucze do skrzyń będziemy mogli zdobyć z metinów oraz bossów, stworów

- Im lepszy rodzaj klucza tym lepszy drop

- Zebranie skrzynii poza standardowym dropem zawsze dodaje yang lub doświadczenie w losowej ilości

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Nowe Misje - Minerały:

 

Na wszystkich mapach będziemy mogli spotkać na ziemi minerały, klikając na nie możemy zebrać minerał (jest 50% na to ze uda nam się go podnieść)

9nlOISq.pngTymeGML.pngFDzgari.pngrsl8HcM.pngG2LNeEi.pngZT2PvuA.png

 

W pierwszym mieście pojawi się specjalny NPC u którego wykonywać bedziecie mogli specjalne misje, za wykonanie ich możliwe jest otrzymanie stałych bonusów (nie za wszystkie), minerały oddawać się bedzie identycznie jak biologa.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Błogosławione Posągi - Opis:

 

- Na mapach 95+ w losowych miejsach będziemy mogli spotkać specjalne posągi

- Po kliknieciu na posąg będziemy mogli otrzymać losowy bonus na czas

- Czas bonusy to od 3 do 24 godzin

- Na każdej mapie występować będą dwa posągi, respić się one będa losowo od 20 do 24 godzin po użyciu przez gracza

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Zmiany - Inne:

 

- Dodano dwa nowe pasy, nowy pierścień, nowy amulet (możliwe do zdobycia z nowych dungeonów, doliny mrocznego smoka)

- Dodano 3 nowe kostiumy na broń (nowe dungeony)

- Dodano nowego zwierzaka

- Dodano dwa nowe kostiumy

- Zwiekszono ilość rangi, tak jak teraz nic nie daje a maksymalna jej ilość to 30 milionów, każdy kto nie ma co robić z swoimi owocami będzie mógł osiągnąć nowe poziomy rangi które pozostaną aktualnie tajemnicą

- Dodano dwa nowe owoce rangi z doliny mrocznego smoka

- Na marmurze nie będzie zadawało się ludziom obrazeń

- Udoskonalenie ekwipunku stardowego

 

 

Wszystkie zmiany zostaną dodane w nocy z 9 na 10 czerwca.


Pozdrawiamy, Team Athes.pl

Opublikowano

Czemu na marmurze nie będzie można zadawać ludziom dmg?

i bardzo dobrze , co to za logika jak bijesz bossa na mapie a gość cie hita na marmurku po 14k? ;) bardzo dobrze jesli to wprowadzą 

Opublikowano

 

Czemu na marmurze nie będzie można zadawać ludziom dmg?

i bardzo dobrze , co to za logika jak bijesz bossa na mapie a gość cie hita na marmurku po 14k? ;) bardzo dobrze jesli to wprowadzą
To metin a nie ochrona słabszego. Bez jaj, zawsze było tak i na co to zmieniać? Bo przyjdzie ziomek ksuc i pada na 2 hity? Nie kumam tego sciotowanego podejścia.
Opublikowano

 

 

Czemu na marmurze nie będzie można zadawać ludziom dmg?

i bardzo dobrze , co to za logika jak bijesz bossa na mapie a gość cie hita na marmurku po 14k? ;) bardzo dobrze jesli to wprowadzą
To metin a nie ochrona słabszego. Bez jaj, zawsze było tak i na co to zmieniać? Bo przyjdzie ziomek ksuc i pada na 2 hity? Nie kumam tego sciotowanego podejścia.

 

 

Na marmurze każdy pada na 2 hity xD

1356721310-U739101.png

Opublikowano

@wiesiekex jak nie wbijasz do eq ABS to owszem, nie po to wielu ludzi poświęca w eq exp jakiś bonus żeby w sytuacji gdy wjebie się jakiś na respa go ubić. Powinna być jakaś ankieta na forum czy coś żeby sprawdzić jak ludzie na to patrzą :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...