Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem, że mój post został kompletnie olany przez administracje?

A co mają zrobić skoro respią się losowo :p na każdym servie tak jest.
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prawdą tego serwera jest to, że zarobią i postawią nowy :)

Spokojnie jak im liczba online spadnie to wyślą wam kod na 50 SM. 

 

 

Serwery robią może i fajne, ale tak pod IS że się rzygać chce. 

 

Pokaż mi serwer który nie jest zrobiony pod IS? 

Każdy serwer który powstaje jest zrobiony z myślą o zarobku, serwer też utrzymać z czegoś trzeba i charytatywnie nikt nie będzie tracił masę swojego czasu. 

"Rzygać" się chcę jak w kółko czytasz takie komentarze, skoro ten serwer jest taki a nie inny i tylko pod IS to po hugo na nim siedzisz? 

Opublikowano

 

Rozumiem, że mój post został kompletnie olany przez administracje?

A co mają zrobić skoro respią się losowo :p na każdym servie tak jest.

 

Nie? To jest bez problemu do naprawienia i w sumie to jest pierwszy serwer od x lat, na którym się spotykam z tym? Na PLu też to było kilka lat temu - naprawili.

 

Dodatkowo miło by było jakby clienta nie wyrzucało co jakiś czas

Opublikowano

 

 

Rozumiem, że mój post został kompletnie olany przez administracje?

A co mają zrobić skoro respią się losowo :p na każdym servie tak jest.

 

Nie? To jest bez problemu do naprawienia i w sumie to jest pierwszy serwer od x lat, na którym się spotykam z tym? Na PLu też to było kilka lat temu - naprawili.

 

Dodatkowo miło by było jakby clienta nie wyrzucało co jakiś czas

 

Prawda. Na ognistej tyle metków w ścianach jest że masakra, wymaga to poprawy i to szybko.

Opublikowano

2ZbsbyR.png

 

Witajcie, od jakiegoś czasu pracujemy nad zupełnie nowym systemem ziemi gildii. Jako ze podstawowe ziemie na prywatnych serwerach służą tylko dla ozdoby - lub wcale nie są używane postanowiliśmy to zmienić. Przebudowaliśmy oraz ulepszyliśmy całkowicie system ziemi gildii - prezentować będzie się on teraz następująco:

 

1. Główne Informacje o systemie ziemi gildii

  • Budynki na ziemii gidiii będa posiadały swój własny poziom (zależnie od rodzaju budynku) (np. Alchemik Poz. 5)
  • Po kliknieciu na budynek (przez członka gildii do której należy ziemia) pojawi się specjalna opcja pozwalająca wpłacić surowce (pnie, deski, kamienie) na dany budynek.
  • Po kliknięciu na budynek pojawi się informacje ile składników jeszcze brakuje, gdy zostanie zebrana odpowiednia ilość składników (np. Deski: 50/50, Pnie 50/50, Kamienie 50/50) budynek awansuje na kolejny poziom
  • Budynki gildii będa odblokowywały specjalne umiejętności pasywne widoczne w oknie gildii (o tym później)
  • Na ziemii gildii każdy gracz będzie mógł zobaczyć aktualny poziom budynku (w nazwie sklepu będzie np. Kwatera Poz. 5)
  • Dykty, pnie itd zostaną usunięta z NPC, będą do zdobycia z bossów itd - inaczej ten system nie miał by żadnego sensu.

2. Umiejętności pasywne gildii

  • W oknie gildii nad umiejętnościami zwykłymi pojawią się umiejętności paswyne
  • Umiejętności pasywne będzie rozwijać się budując budynki gildii (np. Kwatera na poziomie 4 sprawi ze nasza umiejętność A będzie posiadała 4 poziom, a Alchemik na poziomie 3 sprawi że nasza umiejętność B będzie posiadała 3 poziom)
  • Umiejętności pasywne będą działać niezależnie od tego czy postać jest na wojnie czy nie, nie trzeba bedzie jej aktywować ani nic. Umiejętności będa posiadały różne bonusy.
  • Umiejętności pasywne bedą działać dla każdego członka gildii, jeśli ktoś odejdzie z gildii straci bonusy z tych umiejętności a jeśli dołączy do innej otrzyma te które dana gildia posiada.

3. Sprzedaż Ziemi Gildii

  • Ziemie gildii (razem z budynkami z poziomem) będzie można sprzedawać w specjalnym markecie
  • Każdy lider będzie mógł kupić tylko jedną ziemię gildii
  • Ziemie gildii będzie można wystawić za yang lub bryłki ametystu (500kk)
  • Przy kupnie ziemii gildii będziemy mogli sprawić wszystkie szczegóły (położenie ziemii, aktualne poziomy budynków itd.)

4. Panel Ziemi GIldii

  • Lider Gildii będzie posiadał specjalny panel w którym będzie mógł zobaczyć informacje o ziemii
  • W Panelu będzie można sprawić - Ilość Budynków, Poziomy Budynków, Zarobione yangi.
  • W panelu będzie można wypłacić yangi przez lidera lub osoby uprawione.
  • W zwykłym panelu gildii (w opcji uprawnienia) będzie można nadać uprawnienia do wyplacania yang dla danej rangi.

5. Zarabianie yang przez gildie

  • Gildia będzie mogła zarabiać yangi (do panelu z możliwościa wypłaty) na następujące sposoby:
  • Przez sprzedaż ziemi gildii
  • Przez ulepszanie, tworzenie przetopów na ziemi gildii (przez innych graczy)
  • Przez wymianę roślin na yang na ziemi danej gildii*
  • Przez wymianę ryb na yang na ziemi danej gildii*

*Oraz różne inne wymiany, przy takiej wymianie np. ryby na yang gracz dostanie więcej yang niż u normalnego rybaka a gildia otrzyma przy tym % yang z takiej wymiany.
 
Teraz czas na małe ssy, jest to wstępna wersja która jest jeszcze w wersji testowej więc nie należy się sugerować wszystkim, na ss nie znajdziecie wszystkich nowości związanych z ziemiami gildii
 

ySa7eEk.png

ilFeEG1.png

1UwT7FE.png

 

Aktualnie to na tyle, system ziemii gildii aktualnie jest jeszcze przez nas testowany i kończony, niedługo powinien pojawić się na serwerze (do końca miesiaca lub gdzieś na początku) Zapraszamy do wypowiadania się na temat tego systemu.

 

Team Athes.pl

Opublikowano

Hated i krecik.. spamicie w dwóch od X stron jacy my to źli... co Wy chcecie? :P Dostaliście bana? Robicie swój? Bo nie kumam motywacji aby tak zażarcie spamować. 

 

Odpowiadałem na Wasze domysły a Wy dalej swoje. 

Troszkę racje mają, tak jak ja przynajmniej zawsze stałem za wami murem tak tutaj powiem, że z isem jest masakra ;p w końcu to jest serwer medium, a wy doebaliście takiego isa ze szkoda gadać, bodajże 85% na mooby + inne bonusy i co lepsze tanie to nie jest (sam exp z 180 zł ta ? )  ; ( gdybyście dali bonusy typu 1k hp + 5 na mooby to okej zrozumiałbym,  a tak to trzeba go mieć bo 90 + nie da się bez tego ;> A nie po to się gra w tą grę by na każdym starcie monotonnie zbierać na itemki do isa. 

xD 

Opublikowano

Tutaj z kolegami się muszę zgodzić. IS daje ogromną przewagę. Osoba bez full is na ludzi może jedynie gałka robić w m1 tym z isu a jak chce się bić o spota to lepiej niech na piwo wyjdzie. Ale zawsze są dwie strony medalu. Chodzisz cały dzień na razadora sprzedajesz pasy i masz is. Tyle że is to must be.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Fajny OX, tyle zobaczyłam

cEKfv9V.jpgani się ruszyć, ani nic.

Dopiero po pierwszym pytaniu jak mnie wywaliło, to zobaczyłam kogokolwiek. Słodko :D

 

O, druga runda i to samo. 

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Fajny OX, tyle zobaczyłam

cEKfv9V.jpgani się ruszyć, ani nic.

Dopiero po pierwszym pytaniu jak mnie wywaliło, to zobaczyłam kogokolwiek. Słodko :D

 

O, druga runda i to samo. 

Nie zaaktualizowalaś clienta i nie widzisz feniksa w którego Cie zmieniło.

Opublikowano

 

Fajny OX, tyle zobaczyłam

cEKfv9V.jpgani się ruszyć, ani nic.

Dopiero po pierwszym pytaniu jak mnie wywaliło, to zobaczyłam kogokolwiek. Słodko :D

 

O, druga runda i to samo. 

Nie zaaktualizowalaś clienta i nie widzisz feniksa w którego Cie zmieniło.

 

Mogliście dać wcześniej info. Tak samo dajcie nastepnym razem wiecej czasu na wejscie na event... a nie napiszecie przenosze sie do m1 i koniec wejscia -_-

Opublikowano

 

 

Fajny OX, tyle zobaczyłam

cEKfv9V.jpgani się ruszyć, ani nic.

Dopiero po pierwszym pytaniu jak mnie wywaliło, to zobaczyłam kogokolwiek. Słodko :D

 

O, druga runda i to samo. 

Nie zaaktualizowalaś clienta i nie widzisz feniksa w którego Cie zmieniło.

 

Mogliście dać wcześniej info. Tak samo dajcie nastepnym razem wiecej czasu na wejscie na event... a nie napiszecie przenosze sie do m1 i koniec wejscia -_-

 

Aktualizacja na to jest od ponad 5 dni w cliencie, clienta należy aktualizować a nie potem pisać ze coś nie dziala. Patcher w cliencie nie jest dla zabawy.

Opublikowano

Na jednym channelu jest noc a na drugim dzien, ogarnijcie to i dodajcie mozliwosc wlaczenia i wylączenia nocy kiedy sie chce.

Statystyki nie dzialaja poprawnie, np ilosc ubitych metinow.

Usuncie blokade wsiadania na wierchowca gdy podczas uzywania hitow.

Opublikowano

 

 

 

Fajny OX, tyle zobaczyłam

cEKfv9V.jpgani się ruszyć, ani nic.

Dopiero po pierwszym pytaniu jak mnie wywaliło, to zobaczyłam kogokolwiek. Słodko :D

 

O, druga runda i to samo. 

Nie zaaktualizowalaś clienta i nie widzisz feniksa w którego Cie zmieniło.

 

Mogliście dać wcześniej info. Tak samo dajcie nastepnym razem wiecej czasu na wejscie na event... a nie napiszecie przenosze sie do m1 i koniec wejscia -_-

 

Aktualizacja na to jest od ponad 5 dni w cliencie, clienta należy aktualizować a nie potem pisać ze coś nie dziala. Patcher w cliencie nie jest dla zabawy.

 

Jest od 5 dni a ja gram od 3 ?  Przy pierwszym odpaleniu używałem patchera wiec widocznie z nim jest problem ;] 

 

 

 

 

Jest coś na tej wyspie z małpami  ?  Byłem tam zaraz po odpaleniu tego eventu i nic nie znalazłem prócz zwykłych mobów

Opublikowano

Tutaj z kolegami się muszę zgodzić. IS daje ogromną przewagę. Osoba bez full is na ludzi może jedynie gałka robić w m1 tym z isu a jak chce się bić o spota to lepiej niech na piwo wyjdzie. Ale zawsze są dwie strony medalu. Chodzisz cały dzień na razadora sprzedajesz pasy i masz is. Tyle że is to must be.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

no i chu* wydaja kase na is to maja , a jak szkoda ci kasy to zarabiaj w grze i kupuj rzeczy z is , juz zarobilem na 3 itemki z is i szczerze powiem ze nie bylo trudno

Opublikowano

 

Fajny OX, tyle zobaczyłam

cEKfv9V.jpgani się ruszyć, ani nic.

Dopiero po pierwszym pytaniu jak mnie wywaliło, to zobaczyłam kogokolwiek. Słodko :D

 

O, druga runda i to samo. 

Nie zaaktualizowalaś clienta i nie widzisz feniksa w którego Cie zmieniło.

 

Okay, moja wina. Ale jak mi teraz wytłumaczysz to, że poszłam na prywatne dt (patchowałam clienta) i po rozwaleniu metinów śmierci nie pojawił się metin morderstwa? Czekałam i czekałam, nie pojawił się. Bug? Oddajcie mi przepsutke ;d

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Ciekawa prezentacja.

 

Dużo ludzi online?

1800+

 

Może ktos mi powiedzieć gdzie dokładnie znajdę minotaura na pustyni ? :P 

na forum masz poradniki napisane przez graczy.

Opublikowano

 

 

Może ktos mi powiedzieć gdzie dokładnie znajdę minotaura na pustyni ? :P 

na forum masz poradniki napisane przez graczy.

 

 

 

Jest tylko mapa 90  a mnie interesuje bardziej pustynia ;p 

Opublikowano

 

 

 

Może ktos mi powiedzieć gdzie dokładnie znajdę minotaura na pustyni ? :P 

na forum masz poradniki napisane przez graczy.

 

 

 

Jest tylko mapa 90  a mnie interesuje bardziej pustynia ;p 

 

Lewy górny róg mapy, przed krzyżówką koło skały, respi się tam żółw i minek.

Opublikowano

Udało się :] 

 

Możecie mi jeszcze powiedzieć gdzie znajdze metka upadku w świątyni   ? 2 razy przjechałem ją od początku do końca bez skutku ... ;/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...