Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Dużo osób gra, warto zaczynać?

 

Sporo osób gra bo odchodzą z Antarisa etc. :)

 

 

 

Dokladnie, przejechali sie to wracaja na Athesa co widac po wymiana eq tam za Athes chociazby. ^^

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przez ten bug nowi mają trudniej, także średnio widzi mi się grę zaczynać... Polecam z racji administracji. Stara się i to widać.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@Up jeżeli Admini się starają to masz nieźle w głowie XDD 

 

Graczy na serwerze z 25? I wszyscy sie bija w M1 (z 10 osóB) i tyle bo w sumie jak zacznie ktos tu gre to chyba poczuje sie grając singleplayer pozdrawiam 

 

ssy - 

http://iv.pl/images/58364164361482005795.jpg

http://iv.pl/images/38892358948091644491.jpg

http://iv.pl/images/66951351835759489857.jpg

http://iv.pl/images/06832365336783823079.jpg

d2dp.png

Opublikowano

z 200/300 max bedzie, a co reklamy to od dawna jest wyczekiwana przez tych co zostali z nadzieja.

lecz nowych graczy ktorzy dopiero co zaczynaja dalej widac. 

Opublikowano

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Opublikowano

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

Opublikowano

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

 

 

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

lGxCbNd.png

Opublikowano

 

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

 

 

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

 

Wyszło jak wyszło - co tu kłamać. Zaczynając od źle zrobionego systemu ulepszeń czy dropu, (wiele razy zmiejszalem drop różnych rzeczy ale i tak to dało już marny skutek) gdzie ekwipunek na maksymalny poziom miało już pełno osób po tygodniu po bugi których nie mogliśmy przewidzieć. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się planuje, serwer po prostu nie przypadł w gusta graczy, dużo winny jest też po naszej stronie (a głownie po mojej, gdzie po starcie serwera miałem bardzo mało czasu i odkładałem aktualizacje)

Stało się jak stało i czasu się nie cofnie, kłamać nie bede.

Opublikowano

 

 

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt.

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony..

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

Wyszło jak wyszło - co tu kłamać. Zaczynając od źle zrobionego systemu ulepszeń czy dropu, (wiele razy zmiejszalem drop różnych rzeczy ale i tak to dało już marny skutek) gdzie ekwipunek na maksymalny poziom miało już pełno osób po tygodniu po bugi których nie mogliśmy przewidzieć. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się planuje, serwer po prostu nie przypadł w gusta graczy, dużo winny jest też po naszej stronie (a głownie po mojej, gdzie po starcie serwera miałem bardzo mało czasu i odkładałem aktualizacje)

Stało się jak stało i czasu się nie cofnie, kłamać nie bede.

Szacunek dla Ciebie umiesz sie przyznać do błędu w tych czasach to naprawdę rzadko spotykane a w szczególności na tym forum, co do serwera sam w sobie jest dobry fajne pomysły, fakt nie każdemu mogą przypaść do gustu, ale jak ktoś chcę odpocząć od innych mediumow to polecam ten serwer.

Opublikowano

 

 

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

 

 

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

 

Wyszło jak wyszło - co tu kłamać. Zaczynając od źle zrobionego systemu ulepszeń czy dropu, (wiele razy zmiejszalem drop różnych rzeczy ale i tak to dało już marny skutek) gdzie ekwipunek na maksymalny poziom miało już pełno osób po tygodniu po bugi których nie mogliśmy przewidzieć. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się planuje, serwer po prostu nie przypadł w gusta graczy, dużo winny jest też po naszej stronie (a głownie po mojej, gdzie po starcie serwera miałem bardzo mało czasu i odkładałem aktualizacje)

Stało się jak stało i czasu się nie cofnie, kłamać nie bede.

 

gdybyscie nawet teraz wprowadzili jakas aktualizacje, dali reklame to wydaje mi sie, ze jednak ta liczba graczy by sie zwiekszyla

lGxCbNd.png

Opublikowano

 

 

 

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

 

 

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

 

Wyszło jak wyszło - co tu kłamać. Zaczynając od źle zrobionego systemu ulepszeń czy dropu, (wiele razy zmiejszalem drop różnych rzeczy ale i tak to dało już marny skutek) gdzie ekwipunek na maksymalny poziom miało już pełno osób po tygodniu po bugi których nie mogliśmy przewidzieć. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się planuje, serwer po prostu nie przypadł w gusta graczy, dużo winny jest też po naszej stronie (a głownie po mojej, gdzie po starcie serwera miałem bardzo mało czasu i odkładałem aktualizacje)

Stało się jak stało i czasu się nie cofnie, kłamać nie bede.

 

gdybyscie nawet teraz wprowadzili jakas aktualizacje, dali reklame to wydaje mi sie, ze jednak ta liczba graczy by sie zwiekszyla

 

Teraz niestety to by już mało pomogło, chciałbym żeby ten serwer odżył ale w aktualnym stanie nic niestety się nie da poradzić, serwer będzie stał do końca o to się martwić nie musicie. Uprzedzając również przyszłe pytania tego serwera nie będzie reworka czy to s2, czy innych wymysłów. Popełniliśmy wiele błędów ale nie zamierzamy na szybko otworzyć ponownie tego serwera zeby tylko mieć pieniądze, bo to nie było główne założenie tego serwera (nie powiem że dla kasy też nie był, bo każdy serwer metina jest) ale robiac ten serwer starałem sie by był dobry, niestety najważniejsze aspekty serwera źle rozplanowalem (drop, ulepszenie etc) przez to wyszło jak wyszło.

Opublikowano

 

 

 

 

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

 

 

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

 

Wyszło jak wyszło - co tu kłamać. Zaczynając od źle zrobionego systemu ulepszeń czy dropu, (wiele razy zmiejszalem drop różnych rzeczy ale i tak to dało już marny skutek) gdzie ekwipunek na maksymalny poziom miało już pełno osób po tygodniu po bugi których nie mogliśmy przewidzieć. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się planuje, serwer po prostu nie przypadł w gusta graczy, dużo winny jest też po naszej stronie (a głownie po mojej, gdzie po starcie serwera miałem bardzo mało czasu i odkładałem aktualizacje)

Stało się jak stało i czasu się nie cofnie, kłamać nie bede.

 

gdybyscie nawet teraz wprowadzili jakas aktualizacje, dali reklame to wydaje mi sie, ze jednak ta liczba graczy by sie zwiekszyla

 

Teraz niestety to by już mało pomogło, chciałbym żeby ten serwer odżył ale w aktualnym stanie nic niestety się nie da poradzić, serwer będzie stał do końca o to się martwić nie musicie. Uprzedzając również przyszłe pytania tego serwera nie będzie reworka czy to s2, czy innych wymysłów. Popełniliśmy wiele błędów ale nie zamierzamy na szybko otworzyć ponownie tego serwera zeby tylko mieć pieniądze, bo to nie było główne założenie tego serwera (nie powiem że dla kasy też nie był, bo każdy serwer metina jest) ale robiac ten serwer starałem sie by był dobry, niestety najważniejsze aspekty serwera źle rozplanowalem (drop, ulepszenie etc) przez to wyszło jak wyszło.

 

No chyba przez bugi na yangi. Tyle w temacie. 

Zresztą dropić miesiąc  po 6-8h ulepy, żeby sobie 1 item wbić do +9 to pozdro. 

Zajmij się tam Sambia, bo jeszcze yang bug Ci się wkradnie i będzie jak z Athesem. 

Zresztą to co dzieje się na waszych serwerach to jest patola, ale gracze tego nie widzą... 

Holl się stara, ale Array musi zawsze coś zje***, a o Goldim to szkoda mówić, bo ten gość przechodzi samego siebie. PS: Te postacie pobanowane, all czyste- dziwne nie ?!

Opublikowano

 

 

 

 

 

No nie dotrzymaliście słowa... macie wyjebane na ten serwer i invorie a już zacieracie te swoje pazerne brudne łapska bo stawiacie kolejny projekt. 

Szkoda że nawet ludziom co przez tyle lat coś tam robili na serwie tak odjebało od mamony.. 

 

Nie polecam ani tego ani poprzedniego ani kolejnego serwera tej ekipy.

 

Elo

Po 1 nie mam "wyjebane" na invorie, a po 2 nie robie zadnego serwera (lacostie/samie itd) nie są moimi serwerami typu ludzi których sponsoruje hooltras typu Mizune.

 

 

na invorie nie, ale o athesie nie zaprzeczyles xD

 

 

Wyszło jak wyszło - co tu kłamać. Zaczynając od źle zrobionego systemu ulepszeń czy dropu, (wiele razy zmiejszalem drop różnych rzeczy ale i tak to dało już marny skutek) gdzie ekwipunek na maksymalny poziom miało już pełno osób po tygodniu po bugi których nie mogliśmy przewidzieć. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak się planuje, serwer po prostu nie przypadł w gusta graczy, dużo winny jest też po naszej stronie (a głownie po mojej, gdzie po starcie serwera miałem bardzo mało czasu i odkładałem aktualizacje)

Stało się jak stało i czasu się nie cofnie, kłamać nie bede.

 

gdybyscie nawet teraz wprowadzili jakas aktualizacje, dali reklame to wydaje mi sie, ze jednak ta liczba graczy by sie zwiekszyla

 

Teraz niestety to by już mało pomogło, chciałbym żeby ten serwer odżył ale w aktualnym stanie nic niestety się nie da poradzić, serwer będzie stał do końca o to się martwić nie musicie. Uprzedzając również przyszłe pytania tego serwera nie będzie reworka czy to s2, czy innych wymysłów. Popełniliśmy wiele błędów ale nie zamierzamy na szybko otworzyć ponownie tego serwera zeby tylko mieć pieniądze, bo to nie było główne założenie tego serwera (nie powiem że dla kasy też nie był, bo każdy serwer metina jest) ale robiac ten serwer starałem sie by był dobry, niestety najważniejsze aspekty serwera źle rozplanowalem (drop, ulepszenie etc) przez to wyszło jak wyszło.

 

 

 

To moze jednak da rade abyscie sie przylozyli do serwera, wiecie z czym gracze od poczatku problemy mieli, co zgaszali.

Po prostu poprawcie to i wezcie u kogos reklame, u kogos kto podkresli ze bledy / bugi zostaly poprawione, serwer sam w sobie swietny - jak nadal widzisz gracze sami przychodza niestety 2/3 co przyjdzie odrazu rezygnuje przez ilosc online, a na prawde nie trzeba wiele aby sie to zmienilo, a kto wie moze serwer zacznie spowrotem przynosic zyski, bo o to tez chodzi. ;)

 

Wystarczy poswiecic 2/3 dni max + zalatwic u kogos lepszego reklame i wszystko wroci do normy, serwera sie Damianie nie porzuca, przyznales sie do bledu czego nie myslalem ze zrobisz - to teraz go poprawic wystarczy + zaczac robic eventy a wszystko wroci do tego jak byc powinno. ;)

Opublikowano

jak tu się wchodzi na dungi na te 2 pierwsze wejscie jest w m2 a dalej?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Dt - Swiatynia

Smok - Koniec Groty

Razador - Zaraz na srodku Piekla

Nemere - Sohan

Małpy - Oaza (Pustynia)

Dung 85 - Orki, od Jinno

Lemurianski Labirynt - Mapa 110

130, 140 - Mapa 130

Ohatsu - Mapa 130

 

Chyba wszystkie, jesli nie to w domu poprawie. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...