Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opłaca sie grac? Ile ludzi online ?

 

 

Okolo 100 bedzie, natomiast jesli administracja wkoncu postanowi zajac sie serwerem i zareklamowac to jest sens grania, poki wolne spoty bossy. :P

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

@Qarth

 

Jakies info co do planów ?

Zostawicie projekt na pastwę losu, do póki reszta graczy sie nie wykruszy ..?

Zapewne za jakiś czas ruszy invoria s5

 

s18, s5 to w 2008 była.

Opublikowano

 

@Qarth

 

Jakies info co do planów ?

Zostawicie projekt na pastwę losu, do póki reszta graczy sie nie wykruszy ..?

Zapewne za jakiś czas ruszy invoria s5

 

 

i ch*j, niech rusza bo i tak nie ma gdzie grać

 

@Qarth szykujecie jakiś nowy projekcik aka invoria?

Opublikowano

 

 

@Qarth

 

Jakies info co do planów ?

Zostawicie projekt na pastwę losu, do póki reszta graczy sie nie wykruszy ..?

Zapewne za jakiś czas ruszy invoria s5

 

 

i ch*j, niech rusza bo i tak nie ma gdzie grać

 

@Qarth szykujecie jakiś nowy projekcik aka invoria?

 

 

 

Jest to Ich ostatni projekt z serii Invorii, wiecej nie beda stawiac pod owa nazwa.

Masz w ktoryms temacie to napisane przez Nich. ;)

 

Edit:

"Nie będzie żadnych innych, czy to reworków czy innych rzeczy. Jak coś chcemy zrobić, to raz a porządnie. Chcemy, by ten serwer był dużo bardziej dopracowany niż pierwsze S1, które stało prawie 2 lata. Chcemy również, żeby cieszył rozrywką przez bardzo długi czas. Serwer będzie aktualizowany i będzie miał aktywną administrację dopóki zostanie na nim chociażby 1 gracz." - slowa Qartha. 

Opublikowano

 

 

@Qarth

 

Jakies info co do planów ?

Zostawicie projekt na pastwę losu, do póki reszta graczy sie nie wykruszy ..?

Zapewne za jakiś czas ruszy invoria s5

 

 

i ch*j, niech rusza bo i tak nie ma gdzie grać

 

@Qarth szykujecie jakiś nowy projekcik aka invoria?

 

Nie, ani zaden inny bo nie mam na to czasu.

Opublikowano

A Samia?

To nie jest mój serwer, samia, lacostia itd to serwery osób które sponsoruje hooltras (typu mizune) aktualnie jedynym serwerem ktorym się zajmuje to invoria.

Opublikowano

 

A Samia?

To nie jest mój serwer, samia, lacostia itd to serwery osób które sponsoruje hooltras (typu mizune) aktualnie jedynym serwerem ktorym się zajmuje to invoria.
Mógłbyś się zmobilizować i pyknać jakiś dobry server na zimniejsze dni które nadchodzą xD
Opublikowano

Co raz mniej osób niestety niedługo padnie.

Przestań spamowac w każdym temacie, skąd możesz wiedzieć ze padnie jesteś jasnowidzem? Invoria ile już stoi miała okresy kiedy nikt nie grał a dalej stoi.

Opublikowano

 

Co raz mniej osób niestety niedługo padnie.

Przestań spamowac w każdym temacie, skąd możesz wiedzieć ze padnie jesteś jasnowidzem? Invoria ile już stoi miała okresy kiedy nikt nie grał a dalej stoi.

 

Koleś mogę pisać gdzie chcę i kiedy chcę.

 

Czy na serwerze odbędą się jakieś eventy w najbliższym czasie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer z dnia na dzien pustoszeje a szkoda..

bo sam w sobie swietny jest.. :/

Dokładnie szkoda potencjału tego serwera. Niestety pewnie długo nie pociągnie chyba, że jakąś reklamę i ewentualnie aktualkę ogarną.

Opublikowano

 

Serwer z dnia na dzien pustoszeje a szkoda..

bo sam w sobie swietny jest.. :/

Dokładnie szkoda potencjału tego serwera. Niestety pewnie długo nie pociągnie chyba, że jakąś reklamę i ewentualnie aktualkę ogarną.

 

 

 

ain't gonna happen tho. x(

Opublikowano

jak ktos skasowal sobie juz ten server a ma cos na nim to niech zapoda konto do zabawy lubie takie puste servery odwdziecze sie lajkami czy cos

30331_20_08_10_7_59_30.png

Opublikowano

jak ktos skasowal sobie juz ten server a ma cos na nim to niech zapoda konto do zabawy lubie takie puste servery odwdziecze sie lajkami czy cos

 

Mam 150 ninje, ale w 3/4 wyczyszczona jak cus.. :/

Opublikowano

 

jak ktos skasowal sobie juz ten server a ma cos na nim to niech zapoda konto do zabawy lubie takie puste servery odwdziecze sie lajkami czy cos

 

Mam 150 ninje, ale w 3/4 wyczyszczona jak cus.. :/

 

cos z kasy/eq ex expa?;v

30331_20_08_10_7_59_30.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...