Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Prywatny serwer - Void Elsword!


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy on teraz nie działa?!

Czy co? Za pierwszym razem nie mogłem założyć postaci, teraz pisze mi:

 

Error update GameGuard (Error Code: 115)

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Opublikowano

Czy on teraz nie działa?!

Czy co? Za pierwszym razem nie mogłem założyć postaci, teraz pisze mi:

 

Error update GameGuard (Error Code: 115)

Co ci wyskoczyło gdy chciałeś zrobić postać? Bo zawsze wywala jakiś error czy coś i trzeba zwyczajnie do wyboru postaci przejsc i tam ona jest.

A to na dole to zwykly blad gameguarda.

Opublikowano

@Tremo

Nie i raczej jej prędko nie bedzie :/

Okej dzięki, szkoda, bo fajna postać.

Popykam na pl'u.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

 

@Tremo

Nie i raczej jej prędko nie bedzie :/

Okej dzięki, szkoda, bo fajna postać.

Popykam na pl'u.

 

Polecam śledzić forum gry :) jest szansa że nawet jutro będzie.

Opublikowano

no i tym patchem zachęcili mnie do powrotu ;_;

nadal ciężko znaleźć ludzi na mapki?

ps. ktoś chętny na wspólne granie?

xyz.

Opublikowano

no i tym patchem zachęcili mnie do powrotu ;_;

nadal ciężko znaleźć ludzi na mapki?

 

ps. ktoś chętny na wspólne granie?

Z dobieraniem nie ma problemów. Dużo się pozmieniało na Voidzie, nie tak jak początki powstawania xDDD

Zapraszam do powrotu i do gildi: ShiroNeko ;)

Opublikowano

Wow szok 8 godzin i koniec gratki Void zaskoczyliście mnie.

No to jednak ide na voida :D

Teraz pytanie robić questy na voidzie czy nie? Bo nie wiem czy to opłacalne jest.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

 

Wow szok 8 godzin i koniec gratki Void zaskoczyliście mnie.

No to jednak ide na voida :D

Teraz pytanie robić questy na voidzie czy nie? Bo nie wiem czy to opłacalne jest.

 

questy z sander do 66 poziomu, pozniej zrob wszystkie dungi na insane ze by hoba odblokowac i do 71 go farm, pozniej wszystkie questy z lanox i pozniej z elysion

Opublikowano

>z pobieraniem na ma problemów

0,0-0,30 mb/s xDD

patch ma 4.87 gb

lepiej jest pobrac caly patch z dysku google umieszczonego na forum http://www.voidels.to/forum/index.php?/topic/103016-voidels-18-all-kom-patch-downloads/&page=1

A ja zostawiłam patcha na całą noc ;____;

boże [*]

 

 

 

 

no i tym patchem zachęcili mnie do powrotu ;_;

nadal ciężko znaleźć ludzi na mapki?

 

ps. ktoś chętny na wspólne granie?

Z dobieraniem nie ma problemów. Dużo się pozmieniało na Voidzie, nie tak jak początki powstawania xDDD

Zapraszam do powrotu i do gildi: ShiroNeko ;)

 

Świetnie, do kogo pisać żeby mnie przyjął i w jakich godzinach?

xyz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...