Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UPDATE


 


v0.5.1


 


Download: Klik


Skan: Klik


 


Lista zmian:


 


- Automatyczna rejestracja po spedzeniu na serwerze okreslonego czasu


- Automatyczne nadawanie rangi po wejsciu na kanał


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

 

UPDATE

 

v0.5.1

 

Download: Klik

Skan: Klik

 

Lista zmian:

 

- Automatyczna rejestracja po spedzeniu na serwerze okreslonego czasu

- Automatyczne nadawanie rangi po wejsciu na kanał

 

niestety nie działa . nie rejestruje jak trzeba ( W ogóle ! ) ..... 

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

To w końcu działa auto rejestracja?

 

Jak możesz to zrób, że auto rejestracja (Po wejściu na kanał) jest nadawana, jeżeli pierwsze połączenie było np. 3 dni wcześniej.

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

 

@jakubgross

Ta funkcja nie działa, niedługo wpuszcze patch

Jeszcze jedno pytanie.

Dlaczego rekord online wynosi 135, skoro nawet nie mam ustawionych tyle slotów?

W folderze cash masz tamtą wartość. Wprowadź 0 i będzie tobie liczyć od nowa

Opublikowano

 

 

@jakubgross

Ta funkcja nie działa, niedługo wpuszcze patch

Jeszcze jedno pytanie.

Dlaczego rekord online wynosi 135, skoro nawet nie mam ustawionych tyle slotów?

W folderze cash masz tamtą wartość. Wprowadź 0 i będzie tobie liczyć od nowa

 

Dzięki już liczy dobrze.

strange1.jpg

Opublikowano

Używam bota od początku jego opublikowania ( 18 marzec 2016 )i dostrzegłem następujące błędy: 

-Bot co jakiś czas się wyłącza z nie wiadomych przyczyn. 

-Nie usuwa kanałów. (jedna z ważniejszych funkcji dla tego bota)

-Autor bota pisał że wstawi poprawkę na dostawanie rang po wejściu na odpowiedni kanał, do dzisiaj nie ma poprawki..

-Nie działająca reklama

-Auto-poke zamiast napisać: Ktoś potrzebuje twojej pomocy, nic nie wyświetla

-Ranga AFK po określonym czasie

 

Ogólnie nie polecam. Pozdrawiam! 

Opublikowano

Używam bota od początku jego opublikowania ( 18 marzec 2016 )i dostrzegłem następujące błędy: 

-Bot co jakiś czas się wyłącza z nie wiadomych przyczyn. 

-Nie usuwa kanałów. (jedna z ważniejszych funkcji dla tego bota)

-Autor bota pisał że wstawi poprawkę na dostawanie rang po wejściu na odpowiedni kanał, do dzisiaj nie ma poprawki..

-Nie działająca reklama

-Auto-poke zamiast napisać: Ktoś potrzebuje twojej pomocy, nic nie wyświetla

 

Ogólnie nie polecam. Pozdrawiam! 

@MrBigBigosPl

 

AD1.

Masz rację, bot nie wiadomo dlaczego, ale się wyłącza. Jeżeli jednak wpiszesz polecenie "screen -r" a potem ID bota, zauważysz że przynajmniej zostaje bot "COmmander" a w nim jest mase errorów.

AD5.

Nie działa Ci poke bot ponieważ użyłeś zbyt długiego tekstu. Jak wiesz - Poke ma ograniczoną ilość liter/cyfer. Również w configu od początku jest pewien błąd.

Mianowicie jest podana zła nazwa pliku z wiadomością. Wejdź w config/messages i zobacz jak się dokładnie nazywa. Następnie przejdź do Configu i zmień następującą rzecz:

 

646d5acefec2ec3db0cc082d1546fd57.jpeg

 

na nazwę, która odpowiada za poke w folderze "messages".

 

 

 

@PS

 

800 post! 

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

@MrBigBigosPl

 

Bot działa na moim TeamSpeak'u i nie wylacza sie. Mysle ze jest to problem po twojej stronie - konfiguracji bota lub stabilnosci serwera.

Bot blokuje kanały, a nie je usuwa. Poprawka już zrobiona linki zaktualizowane. W reklamie nie mogą być polskie znaki. Auto Poke tak jak kolega wyżej :)

Zgłoś się do mnie na PW, coś poradzimy :)

 

@Edit

 

@~Publikator~

gz za 800 postów :D


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@artur8889

 

Niestety, lecz u mnie też to wyłącza co jakiś czas. Nie wiem co jest tego powodem.

Wyrzuca tylko "Bota" a commander zostaje.

Wywala pełno błędów jak zobaczę na screena "commandera"

Nie wykrywa opcji "msg", wyrzuca większość błędów z "{" pod komendą.

 

 

@PS

 

Dzięki ;D

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

@MrBigBigosPl

 

Bot blokuje kanały, a nie je usuwa. 

 

Jeżeli bot ma blokować kanały to tego nie robi. Cały czas kanał jest na nieskończoną liczbę użytkowników więc bot nic nie zmienia. 

Opublikowano

fajny bot polecam podobne do m-bota tylko za free

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...